Kuidas osta beebile riideid

Beebirõivaste ostmine võib olla üle jõu käiv ja masendav ülesanne. Peate mitte ainult valima riideid, mis sobivad lapsele, vaid peate arvestama, mis on lapsel armas. Lisaks peate tegema palju planeerimist, kuna imikud kasvavad kiiresti ja kasvavad riidest välja peaaegu sama kiiresti, kui need õigesti istuvad. Seetõttu on lapsele riiete ostmine võib-olla üks keerulisemaid ostukogemusi, millega saate tegeleda. Õnneks saate vähese teabe ja ajakuluga beebiriideid osta tõhusalt ja tulemuslikult .

1
Valige riided, mida on lihtne vahetada. Avastate väga kiiresti, et eelistate beebiriideid, mida on lihtne selga panna ja lapse seljast ära võtta. Kui riideid on raske vahetada, valmistab see teile meelehärmi, võtab rohkem aega ja võib-olla häirib teie väikest sõpra. Proovige keskenduda elastsetele riietele. Vältige nööpidega riideid. Selle asemel valige Velcro. Keskenduge eemaldatava põhjaga riietele. Valige beebiriided, mis võimaldavad hõlpsalt mähkmeid vahetada. Eelistatav on ka beebi riietamine kihiti ja kahes tükis, mitte ühes tükis, millel pole hõlpsat juurdepääsu mähkmetele.

2
Keskenduge pehmetele kangastele. Kangaste pehmus on beebiriiete ostmisel väga oluline. Lõppkokkuvõttes, nagu te ei sooviks kanda ebamugavaid riideid, ei taha ka imikud seda. Keskenduge kindlasti riietele, mis on valmistatud kangastest, mida soovite ise kanda. Otsige sildita valikuid. Vältige villa. Keskenduge suure lõngaga puuvillale. Kaaluge sünteetikat, nagu polüester.

3
Osta hooajale vastavaid riideid. Oluline tegur, mida beebirõivaste ostmisel arvesse võtta, on tagada, et need oleksid hooajale sobivad. Hooajale vastavad beebiriided tagavad, et beebi sobib hästi ilmaga ja näeb ka stiilne välja. Talvisel ajal on soojad riided hädavajalikud. Kaaluge kindlasti sooje pükse, sokke, papusid ja peakatteid. Veenduge, et lapsel poleks sügisel, kevadel ega suvel liiga soe. Ärge koormake neid talvevarustusega lihtsalt sellepärast, et see näeb armas välja.

4
Esimese kuue kuu jooksul keskenduge vajadustele. Peaksite keskenduma ainult vajalikele asjadele beebi esimese kuue elukuu jooksul. Lõplik põhjus on see, et imikud kasvavad väga kiiresti ja kasvavad rõivaesemetest välja varsti pärast seda, kui nad saavad neid kanda. Kaaluge neid esemeid: ostke riideid ja ülikondi. Nendel võivad olla klõpsud ees või küljel ja jalgade vahel. Need võivad olenevalt ilmast olla ka pikkade või lühikeste varrukatega. Külma ilmaga saate kihte panna ka teiste riiete alla. Investeerige mugavatesse pidžaamadesse, milles teie laps saab igal ööl magada. Valige paarid mugavad püksid, mida saab mähkmevahetuseks kergesti eemaldada. Valige beebimütsid ja kvaliteetne päikesemüts, et hoida soojust Beebi pea peaks esimestel kuudel olema kaetud külma ja päikese eest kaitsmiseks. Varuge sokke ja papusid. Beebi kingad pole tegelikult vajalikud enne, kui laps hakkab kõndima. Koguge palju pudipõllesid.

5
Valige kergesti pestavad riided. Kergesti pestavate riiete ostmine on väga oluline, kuna laps võib sageli sülitada või muul viisil riideid segamini ajada. Seetõttu võite päevas paar rõivakomplekti läbi vaadata ja koguneda kiiresti palju riideid, mida pesta. Selle tulemusena soovite keskenduda kergesti pestavatele riietele – see säästab palju aega. Vältige kudumeid, kuna peate need riputama kuivaks. Lisaks võivad need kiiresti kleepuda või laguneda, kui nende eest ei hoolitseta. Võtke arvesse, et puuvill tõmbub kuumuse käes kokku. Peske villa külma veega ja vältige iga hinna eest kuivatit. Seetõttu võivad villased beebiriided olla halb valik.

6
Ostke beebiriided, mis on vähemalt ühe numbri võrra suuremad, kui beebi parasjagu vajab. Seda mitte ainult sellepärast, et imikud kasvavad kiiresti, vaid ka selleks, et saaksite riietust kauem kasutada. Seetõttu mõelge uute riiete ostmisel hoolikalt läbi, et ostate piisavalt suuri riideid. Kuigi te ei pruugi alguses soovida, et teie lapse riided oleksid liiga suured, tänate ennast, kui näete särki või moosi, mis kestab kahekordselt. niikaua, kui neil muidu oleks.Saate kasutada suuruse ennustajat, nagu http://www.sizecast.com/, et ennustada oma lapse tulevast suurust.Kui otsustate osta riided, mille jaoks laps on kuus kuud või vanem, tehke kindlasti arvestage sellega, milline on hooaeg, mil riietus lõpuks sobib.

7
Jälgige müüki. Suurepärane viis säästa raha beebiriideid ostes on jälgida, millal kaubamajades ja teistes jaemüüjates on müük. Müük annab suurepärase võimaluse raha venitada ja beebiriideid osta.Tellige populaarsed kupongiveebisaidid, nagu Groupon, et saaksite märguandeid, kui teie lemmikmüüja juures on kupongid või soodusmüük saadaval.Kui teil on beebiriiete jaoks lemmikpood , vaadake, kas saate seal klubi liikmeks saada, et saaksite müügiteateid. Kontrollige oma piirkonna müüki oma kohalikust pühapäevalehest. Sirvige regulaarselt suurte veebimüüjate veebisaite.

8
Ostke või hankige kasutatud riideid. Suurepärane võimalus säästa raha beebiriiete pealt on osta kasutatud. Kasutatud ostmine aitab protsessil tagada, et teil on kulutamiseks palju rohkem raha. Saate mitte ainult osta rohkem erinevaid riideid, vaid teenite ka piiratud summa raha, mis läheb beebi vanuse ja riietusvajaduste osas palju kaugemale.Külastage kasutatud toodete poode.Ostke ja müüge veebipoodides. .Vaadake kasutatud beebipoode. Küsige sõpradelt ja perelt, kas neil on vanu beebiriideid, mida nad enam ei vaja.

9
Osta hooajaväliseid riideid. Säästke raha, ostes järgmiseks aastaks hooaja lõpus beebiriideid. Kuigi see võib nõuda palju planeerimist, kuna peate arvestama lapse vanusega teatud aastaajal, säästate palju raha. Arvestage hoolikalt oma lapse suurust ja vanust. aeg.Suvehooaja lõppedes kaaluge järgmise aasta suveriiete ostmist beebile. Tehke sama ka talve lõpus. Hooaja lõpu rõivaste ostmisel saate säästa märkimisväärse summa. Nii nagu hooajarõivaste ostmisel, veenduge, et ostate suured, et pakkuda lisaruumi ootamatuks kasvuks.

10
Osta väikeses koguses. Iga kord, kui ostate lapsele riideid, ostke alati väikeses koguses. Seda seetõttu, et imikud kasvavad kiiresti. Sa ei tahtnud riideid varuda ainult selleks, et laps neist välja kasvaks. Hea planeerimine ja kontroll aitavad säästa palju raha.Ostke riideid vastavalt vajadusele. Kaaluge riiete ostmist igal teisel nädalavahetusel või isegi kord kuus. Planeerige mitu nädalat korraga, mitte mitu kuud või terve aasta. Ostes tulevikuks suuremaid riideid, ärge ostke ka korraga liiga palju. Kui näete palju, ostke vähe, mitte palju.

11
Valige unisex beebiriided, mida saavad kanda mõlemad sugupooled. Unisex beebiriiete ostmine on veel üks suurepärane viis raha säästmiseks. Kui plaanite saada rohkem lapsi, võimaldavad unisex riided neid riideid uuesti kasutada. Rõivad on ka edasimüügiturul atraktiivsemad. Unisex-värvide hulka kuuluvad kollane, piparmündiroheline, oranž, kreem ja valge. Ärge tundke end kohustatud järgima väidetavaid “soospetsiifilisi” värve. Riietage laps mis tahes Teie arvates on see sobiv või mida laps eelistab. Enamus kõik moosid ja üksused võivad olla unisex.

12
Olge teadlik tuleaeglustavate riietega seotud probleemidest. Tulekahju aeglustavad rõivad on olnud juba aastaid populaarsed ohutusmeetmetena tulekahjuohu vähendamiseks. Kuid viimastel aastatel on teadlased näidanud võimalust, et tuleaeglustid võivad põhjustada vähki või muid terviseprobleeme. Seetõttu kaaluge hoolikalt tuld aeglustavate rõivaste plusse ja miinuseid. Tulekahju ja tuleaeglustavate riiete ohtu saab vähendada, kui veenduge, et teie kodus ei esineks tavalisi tuleohtu, nagu lahtine leek, suitsetavad inimesed või rikkis elektrivarustus. juhtmestik.

13
Hoidke eemal riietest, millel on helmed või väikesed tükid, mida saab eemaldada. Väikeste tükkidega riided võivad imikutele põhjustada lämbumisohtu. Selle põhjuseks on asjaolu, et laps võib helme või mõne muu väikese eemaldatava tüki eemaldada ja selle ära süüa. Lõika ära kõik helmed, plastmass või muud väikesed tükid, mida laps võib riietelt eemaldada ja lämbuda. Vältige litreid. Kuigi litrid võivad lapse peal armsad tunduda, võib laps need eemaldada ja neid süüa.

14
Vältige nööre. Pingutusnöörid beebi kapuutsi kaelas või pükste vöökohal võivad olla beebidele ohtlikud. Pingutusnöörid kujutavad endast imikutele kägistamisohtu. Seetõttu hoidke pingutusnööridest eemale. Keskenduge nööride asemel elastsetele riietele.Eemaldage nöörid kõikidelt riietelt, mis teil võivad olla.Tagastage kõik kingitused, mille inimesed teile annavad ja millel võivad olla pingutusnöörid.