Kuidas õllepudelit paljaste kätega lõhkuda

Nii et kujutage seda ette. Olete baarikakluses ja vajate katkist pudelit, et pahameest hirmutada. Aga mööbel on väga kena, et sellele pudel puruks lüüa, mis sa siis teed? Purustad pudeli muidugi paljaste kätega! Joe Bad Guy on vähemalt hirmutatud. Tõmmake see ära ja võite isegi tüdruku kätte saada! Või lihtsalt hämmastada oma baarisõpru, et saate seda teha! Igal juhul on see suurepärane peotrikk. Selle õigeks saamiseks on vaja natuke harjutada, kuid see hämmastab teisi vaatajaid. Loe edasi!

1
Täida õllepudel külma veega. Mida külmem, seda parem. Viige veetase pudeli ülaosast umbes kahe tolli (5 cm) tasemele. See töötab ka õllega, mis muudab selle veidi dramaatilisemaks.

2
Hoidke kõvasti kinni. Keerake oma mittedomineeriva käe kaks ülemist sõrme (enamiku jaoks on see teie vasak käsi) ümber pudelikaela. See ei lase klaasikildudel teid peopessa torgata, kui kogu pudel puruneb.

3
Valmis, stabiilne, löö! Lööge oma domineeriva käega tugevalt pudeli avaust.

4
Kas läks katki? Kontrollige pudeli põhja, mis peaks olema kohe purunenud.

5
Vaadake, kuidas see töötab. Pudeli põhi puruneb “kavitatsiooni” tõttu. Pudel liigub lühidalt ja ootamatult allapoole, kui selle otsa lööte. Selle sees olev vesi ei liigu nii kiiresti, tekitades põhjas äärmiselt lühikese tühimiku (vaakumi). Vesi jõuab klaasile ja kukub põhja. Kui jõud on piisavalt suur, ei suuda pudel enam vee alla kukkumist toetada ning selle põhjas praguneb või puruneb. Isegi kui pragu on väike, lõhub vee inerts ja kaal pudeli põhja välja.