Kuidas õhtusöögirulle uuesti soojendada

Kui olete õhtusöögirullid eelnevalt valmistanud ja külmutanud (või külmikusse pannud), on neid üsna lihtne kiiresti üles soojendada. Alustuseks võtke need külmkapist välja ja laske neil toatemperatuurini sulada. Seejärel asetage rullid tavalisse ahju, rösterahju või mikrolaineahju. Reguleerige küpsetustemperatuuri ja -aega vastavalt vajadusele. Maitse lisamiseks pintselda soojad rullid veidi sulavõiga.

1
Jätke need ööseks letile. Eelneval õhtul, kui neid vaja läheb, võta rullid sügavkülmast välja ja jäta letile toatemperatuurile soojenema. Kui need on fooliumiga kaetud, laske see lahti, et veidi õhku saaks ringelda. Kui rullid olid pannil külmunud, on hea jätta need nii, et anda neile enne küpsetamist piisavalt aega soojeneda. .

2
Sulatage külmkapis rulle 10 minutit. Kui olete rulle külmkapis hoidnud, saate sulamisaega oluliselt lühendada. Tavaliselt piisab 10 minutist, et sulatada anumasse pakendatud rullid. Kui rullid on pakendatud, peate võib-olla võtma kuni 30 minutit.

3
Vabastage kõik katted. Kui rullid on eraldi pakitud, keerake need kõik enne sulama panemist lahti. Parim on, kui rullid ei puutu kokku. Kui rullid on pakitud osana, vabastage kate või eemaldage see täielikult, et küpsetada.

4
Asetage need ahju. Kui rullid on täielikult sulanud, võtke küpsetusplaat välja ja asetage need sellele vähemalt ühe tolli kaugusele. Asetage need 400 kraadi Fahrenheiti (204 kraadi Celsiuse järgi) ahju 10-25 minutiks, kuni need on täielikult uuesti kuumenenud. Rullide küpsust saate mõõta, otsides kuldset välimust ja murdes lahti proovirulli, et näha, kas sisemus on soe. Võite asetada rullid ka pruuni paberkotti, mille peal on paar piserdamist vett. Sulgege kott tihedalt. Asetage see kott 350 kraadi Fahrenheiti (176 kraadi Celsiuse järgi) ahju ja küpsetage 10 minutit.

5
Kasutage röstri ahju. Seadke oma rösteri ahi 350 kraadini eelkuumutama. Asetage rullid ahju, ühtlaste vahedega ja ärge puudutage külgi. Küpsetage kaks kuni kümme minutit, olenevalt ahju temperatuurist.

6
Kasutage mikrolaineahju. Mähi iga eraldi rull niisutatud paberrätikusse. Asetage üks rull korraga mikrolaineahju. Küpseta ühe rulli kohta umbes 10 sekundit. Eemaldage rull ettevaatlikult ja jätkake protsessi, et mitte käsi põletada. Võite kasutada ka kombineeritud meetodit, kus alustate rullide mikrolaineahjus küpsetamisest ja seejärel viite need röstri ahju, et väljastpoolt jääks krõbedaks. See sobib eriti hästi prantsuse saiakestega.

7
Asetage need soojalt rätiku alla. Kuumutamise ja serveerimise vahelisel perioodil hoidke oma rullide temperatuur ühtlane, asetades need korvi või muusse anumasse, mille peale asetatakse köögirätik. Kui hoiate seda rätikut paigal, hoiab see soojas.

8
Serveeri kohe. See on parim valik soojendatud rullide serveerimisel. Võtke need otse küttekehalt laua serveerimisalusele. See võimaldab rullidele kantud või kohe ja ühtlaselt sulada. See hoiab ära ka rullide kuivamise, kui need temperatuuriga jahtuvad.

9
Söö mõne päeva jooksul. Kui mõni teie uuesti soojendatud rullidest jääb söömata, võite need tavaliselt kuni kaheks päevaks suletud anumasse panna. Võite isegi proovida neid veel kord soojendada, kuid see kuivatab need tõenäoliselt ja mõjutab maitset negatiivselt. Muidugi peaksite ka rullide välimusel silma peal hoidma. Ärge sööge rulli, kui näete hallituse või värvimuutuse märke.

10
Pintselda neid võiga. Kas vahetult enne või pärast soojendamist võtke kondiitripintsel välja ja määrige rullide ülaosadele sulatatud võid. See aitab rullidel niiskust säilitada ja lisab lõpptootele maitset.

11
Piserdage ürtidega. Kui olete mures, et rullidel on tavaline maitse, valige mitu värsket ürti. Haki need peeneks. Puista need enne küpsetamist rullide peale. Mõned parimad maitsetaimed on pune, rosmariin ja salvei. Samuti saate valida ürte, mis täiendavad ülejäänud einet. Näiteks kui sööte ka kartulit, võib till olla hea valik.

12
Lisa näpuotsaga soola. Kuumutamisprotsess võib jätta mõned rullid aegunud. Selle vastu võitlemiseks hankige näpuotsaga meresoola ja asetage see iga rulli peale. See lisab rullile veidi tekstuuri ja maitset. Samuti võib see võimaldada rullidel pärast kuumutamist kauem vastu pidada.