Kuidas Nespresso kaunasid taaskasutada

Nespresso masinaid on mugav ja lihtne kasutada. Kahjuks ei saa te oma kasutatud kaunasid tavapärase ringlussevõtuga sisse visata, kuna need on enamiku taaskasutusmasinate jaoks liiga väikesed ning need on valmistatud ainulaadsest plastikust ja alumiiniumist, mida enamik ringlussevõtuettevõtteid töödelda ei suuda. Õnneks pakub Nespresso mitmeid tasuta ja hõlpsasti kasutatavaid meetodeid oma toodete vastutustundlikuks kõrvaldamiseks. Kasutatud kaunad võid viia kogumispunkti spetsiaalses Nespresso kotis või anda koti kohaletoimetajale järgmisel korral, kui ta sulle saadetise toob. Saate oma kaunad viia ka Nespresso butiiki või UPS-i poodi. Pidage meeles, et tegelikult saate Nespresso kaunasid 2–3 korda enne nende taaskasutamist uuesti kasutada.

1
Tellige koos järgmise saadetisega Nespresso taaskasutuskott. Enne kaunade veebist ostmist lisage oma ostukorvi taaskasutuskott. Need on tasuta ja iga veebitellimusega saate tellida 1-2 kotti. Järgmine kord, kui teie tellimus saabub, sisaldab see spetsiaalset kotti, mis on mõeldud kaunade hoidmiseks pärast nende kasutamist. Kui võtate Nespresso kaunad poest kätte, on taaskasutuskotid saadaval tasuta. Siiski ei saa te neid suurtest jaemüüjatest saada.

2
Leidke lähedal asuv kogumispunkt Nespresso taaskasutuskaardi abil. Otsige oma piirkonnas kogumispunkte, külastades aadressi https://www.nespresso.com/us/en/how-to-recycle-coffee-capsules. Lähedal asuvate kogumispunktide kaardi vaatamiseks sisestage oma aadress. Enamikus riikides, kus müüakse Nespresso tooteid, on Nespresso kogumispunktid. Leidke teile sobiv kogumispunkt. Paljud kogumispunktid asuvad Nespresso jaemüüjates või nende läheduses. See hõlbustab nende äraviskamist järgmisel korral, kui lähete kaunadele järele.Saate kasutada ka Androidi või iOS-i Nespresso rakenduse kogumispunktide otsingumootorit.

3
Täitke oma kott kasutatud kaunadega ja sulgege see, kui see on täis. Hoidke kotti Nespresso masina lähedal ja visake kasutatud kaunad sisse iga kord, kui espressot valmistate. Kotti mahub 200 originaalsuuruses kapslit või 100 VerturoLine kapslit. Kui see on täidetud, sulgege see ülaosas, surudes plastikust sakid kokku ja voltides ülevalt kokku. Taaskasutuskotti on ainult ühes suuruses. Võite lisada alumiiniumist sakid, mis kooruvad kaunade ülaosast maha. Ärge täitke oma paberit üle. kotti või ei pruugi see kogumismahutisse mahtuda.

4
Asetage kaunad konteinerisse või viige need klienditeenindusse. Viige kasutatud kaunad taaskasutuskotis kogumispunkti. Mõned kogumispunktid on avalikud prügikastid, mis asuvad poe fuajees või sissepääsus. Teisi hoitakse klienditeeninduslaua taga tagamaks, et Nespresso taaskasutuskonteinerisse ei satuks võõrkehi. Visake kott konteinerisse või jätke see klienditeeninduse töötajale, et kaunad taaskasutusse suunata. Nespresso pealevõtmisteenus kogub kogumispunktid perioodiliselt kokku ja viiakse spetsiaalsesse tehasesse ringlussevõtuks.

5
Otsige üles lähedalasuv UPS-i või Nespresso pood. Kasutage lähedalasuva UPS-i poe või Nespresso butiigi leidmiseks veebiotsingumootorit. Võite oma kasutatud kaunad viia enamikesse Nespresso kauplustesse ja UPS-i tarnekeskustesse, et saata need ümbertöötlemisettevõttesse. UPS-i poe leiate veebist aadressil https://www.theupsstore.com/tools/find-a-store.You leiate Nespresso butiigi veebist, külastades aadressi https://www.nespresso.com/us/en/storeLocator#map-intro.

6
Helistage UPS-i või Nespresso poodi ja uurige, kas ja kuidas nad kaunasid koguvad. Mõnel UPS-i kauplusel ei pruugi olla Nespresso kaunade hoidmiseks ja saatmiseks sobivat varustust ning mõned jaemüüjad ei pruugi Nespresso taaskasutusprogrammis osaleda. Helistage ette, et näha, kas pood osaleb taaskasutusprogrammis, ja küsige, kuidas peaksite oma kaunad pakkima. See teenus erineb Nespresso kogumispunktide programmist. Kogumispunktides tuleb kaunad panna Nespresso taaskasutuskottidesse. Kuigi mõned butiigid ja UPS-i kauplused võivad nõuda sama kotti, teised mitte.

7
Viige kasutatud kaunad nende määratud konteineri asukohta. Võtke kaunad endaga kaasa, kui lähete järgmine kord Nespresso poodi või võtate väljasaadetud kirju, mida peate saatma. Võite kasutada Nespresso taaskasutuskotti, kui soovite tagada, et pood need vastu võtab.

8
Andke kasutatud kaunad töötajaga ära, et need ringlusse saaks. Andke leti taga olevale ametnikule teada, et teil on mõned kaunad, mida taaskasutada. Nad võtavad teie kaunad vastu ja sorteerivad need ise või paluvad teil need spetsiaalsesse tarnekonteinerisse panna. Kaunad saadetakse ümbertöötlemiseks Nespressosse. Selle teenuse eest ei võeta tasu.

9
Tellige järgmise tellimusega Nespresso taaskasutuskott. Järgmine kord, kui teete kohvi internetist tellimuse, saate tasuta tellida spetsiaalse taaskasutuskoti. Kaunasid läbides asetage kasutatud üksused spetsiaalsesse taaskasutuskotti.

10
Esitage uus tellimus Nespresso kaunade ja taaskasutuskottide jaoks, kui olete otsa saanud. Kui teil on vaja teha uus tellimus, ostke teine ​​taaskasutuskott. See muudab ringlussevõtu kogumisprotsessi jätkamise järgmisel korral kohvi kättesaamisel lihtsaks.

11
Andke oma taaskasutuskott kohaletoimetajale, kui ta kohale ilmub. Oodake, kuni kohaletoimetaja teile tellimuse toob. Kui nad saabuvad, öelge neile, et teil on Nespresso kott, mis on täidetud kasutatud kaunadega. Kohaletoimetaja võtab teie koti ja toob selle oma veokiga tagasi saatmiskeskusesse. Kui annate oma kohaletoimetajajuhile ringlussevõtukoti kaasa, siis jätkake taaskasutuskottide tellimist iga kord, kui ostate kaussi, et seda korrata. protsessi lõputult.

12
Eemaldage kork ja puhastage kasutatud kaunat, loputades seda külmas vees. Pärast esmakordset kasutamist saate oma kaunasid 2–3 korda uuesti kasutada. Alustuseks rebige kaunalt alumiiniumfooliumist kate ja asetage see hilisemaks taaskasutamiseks kõrvale. Suurema osa prügi eemaldamiseks koputage kaunaga prügikasti servale. Asetage kaun kraanikaussi ja laske sellel külma vee all, et eemaldada jäägid ja raskesti eemaldatav mustus. Pärast 2–3 kasutuskorda hakkab korduvkasutatud kaun oma kuju kaotama ja see ei ole mõistlik valik. Kuivatage kaun paberrätikuga või lapiga.

13
Lõika alumiiniumfooliumist ümmargune kate kääridega. Tõmmake välja lühike alumiiniumfoolium. Asetage see oma kauna kohale ja lõigake selle ümber kääridega. Jätke 2,5-7,6 cm (1–3 tolli) alumiiniumfooliumi kauna mõlemale küljele rippuma. Kui te ei soovi tugevat tassi, ei pea te kohvi tihendama. Alumiiniumfooliumist võib olla lihtsam lõigata nelinurkne ja seejärel lõigata servad ringikujuliseks.

14
Täitke kaun paksusega ja jätke ülaossa 1 millimeeter vaba ruumi. Täitke kaun lusika või kulbiga. Patsutage kohvipaksu pöidla või lusikaga, et see tihendada ja espresso maitset suurendada. Jätke peale veidi ruumi, et alumiiniumfoolium saaks kohvi valmistamise ajal kohvi sisse pressida. Kui jätate ülaosas liiga palju ruumi, võidakse alumiiniumfoolium tassi suruda, mis kandub kohvipaksu üle kogu Nespresso masina. .

15
Asetage foolium kauna peale ja mähkige see huule alla. Asetage alumiiniumfoolium tasaselt üle kauna ülaosa, nii et natuke jääks mõlemast servast mööda. Alumiiniumfoolium paigale seadmiseks avaldage oma mittedomineeriva käega servale veidi survet, kui kasutate oma vaba kätt, et mässida fooliumi serva serva alla. Kui olete lõpetanud, pigistage alumiiniumfoolium vastu serva, et see püsivalt kauna külge kinnitada.

16
Kasutage uuesti täidetud kauna samamoodi nagu tavalist kauna. Asetage kaun Nespresso masinasse ja kasutage seda nagu tavaliselt. Kaun töötab samamoodi nagu tavaline Nespresso pod. Kui olete lõpetanud, võite protsessi korrata või panna kauna Nespresso taaskasutuskotti. Kui alumiiniumfoolium maha kukub, peate masina sisemust puhastama märja paberrätiku või lapiga. See võib olla tüütu, kuid seda pole eriti raske teha.