Kuidas muuta tavalist kreeka jogurtit paremaks maitseks

Kreeka jogurt võib olla täiesti maitsev! Kuid mõnikord, kui see on tavaline, võib see olla mahe ja maitsetu. Õnneks saab mõne lisandi ja lisandiga tavalisele kreeka jogurtile tiiru peale keerata, et see oleks maitsvam ja palju nauditavam!

1
Tõsta lusikaga kaussi välja jogurt.

2
Nirista peale veidi siirupit. See võib olla mis tahes tüüpi siirup – mustikas, maasikas või isegi šokolaad! Seda saab teha ka meega. Sõltuvalt sellest, kui magusat oma suupistet soovid, lisa seda rohkem või vähem. Mida rohkem lisate, seda magusam see on. Enamikule inimestele meeldib lisada umbes kaks supilusikatäit. Lisatav kogus sõltub ka kaussi pandud jogurti kogusest. Suurem portsjon jogurtit vajab suuremat portsu siirupit. Siirupit peaks olema vähem kui jogurtit. Alati võite lisada rohkem kui ühte tüüpi siirupit.

3
Sega hästi. Kui te seda kõike ei kombineeri, sööte siirupit ja jogurtit eraldi! Vältige aga liiga tugevat segamist, kuna see võib jogurti rikkuda.

4
Nautige!

5
Kallake lusikaga kaussi jogurtit.

6
Puista peale kas pähkleid või granolat või mõlemat! See muudab teie suupiste pisut krõmpsuvaks! Ärge lisage liiga palju ega liiga vähe – see sõltub lisatud jogurti kogusest.

7
Sega hästi. Kui oled valmis, peaksid pähklid/granola ühtlaselt laiali jaotuma.

8
Nautige!

9
Kallake lusikaga kaussi jogurtit. Pange see hilisemaks ajaks kõrvale.

10
Tükelda mõned puuviljad. Võite kasutada mis tahes soovitud puuvilju, kuid tavaliselt sobivad sel juhul kõige paremini marjad, nagu mustikad, vaarikad ja maasikad. Pidage meeles, et väikseid puuvilju, nagu mustikad ja vaarikad, ei pea tükeldama.

11
Koguge kõik puuviljad kokku ja pange need jogurtisse. Kui puuvilju on palju, siis ära pane neid korraga, sest suure tõenäosusega kukutakse osa maha.

12
Sega hästi.

13
Nautige!

14
Tõsta lusikaga väikesesse kaussi/anumasse jogurtit.

15
Avage nachode/maisikrõpsude/Doritose pakk. Pange sisu eraldi kaussi.

16
Võtke krõps ja kastke see jogurti sisse.

17
Nautige!