Kuidas mõõta kanna kõrgust

Võib-olla soovite mõõta oma kinga kontsa kõrgust, et näha, kas see on teatud sündmuse jaoks vastuvõetav või lihtsalt uudishimust. Kontsa kõrguse mõõtmiseks on vaja ainult kinga, tasast pinda ja joonlauda. Kui soovite välja selgitada teile sobiva kontsakõrguse, saate seda ka lihtsalt teha. Ideaalse maksimaalse kontsa kõrguse mõõtmiseks vajate lihtsalt tooli, joonlauda ja kaamerat, kui teil pole kedagi aidata. Kui soovite välja arvutada oma kõige tervislikuma kontsa kõrguse, on vaja ainult elementaarseid matemaatikaoskusi.

1
Asetage kinga tasasele pinnale. Täpse mõõtmise saamiseks on vaja tasast pinda. Kinga saab panna põrandale, lauale või töölauale. Tavaliselt on laud või laud ideaalne, kuna seda võib olla raske mõõta, kui peate põrandale alla minema.

2
Hankige mõõdulint või joonlaud. Joonlaud või mõõdulint tagab täpse mõõtmise. Pole vahet, kas kasutad mõõdulinti või joonlauda. See peab lihtsalt olema piisavalt pikk, et mõõta kinga kontsa kõrgust.

3
Mõõtke kannakorgi ülaosast. Võtke joonlaud või mõõdulint ja asetage selle ots kontsakatte kohale. Seejärel sirutage joonlauda ülespoole, nii et see ulatuks kinga ülaosa suunas. Lõpetage mõõtmine kanna tagaküljel asuvas kõrgeimas punktis. Olenemata sellest, milline pikkus jääb kontsa ja kanna kõrgeima punkti vahele, on kontsa kõrgus. Kannakütsi kohal algab tegelik konts, kuid saate mõõta ka kontsakork, kui soovite teada, kuidas see mõjutab kontsa üldist kõrgust.

4
Kasutage kontsa kõrguse mõõtmiseks tolli või sentimeetrit. Kui kasutate Imperial Systemi ja elate riigis, kus see nii on, mõõdetakse teie kontsa kõrgust tavaliselt tollides. Kui elate riigis, kus kasutatakse metrilist süsteemi, mõõdetakse teie kontsa kõrgust sentimeetrites. Vajadusel saate mõõtühikut hõlpsasti teisendada, kasutades võrgutööriista. Näiteks tippige Google’isse “inches to centimetrs— ja kasutage üht saadaolevatest konverteritööriistadest.

5
Istuge ja sirutage jalg otse enda ette. Istuge toolile, kus saate mõlemad jalad hõlpsalt põrandale asetada. Seejärel sirutage vasak või parem jalg otse enda ette. Veenduge, et teie jalg on lõdvestunud, kui jalg on täielikult välja sirutatud. Pöörake paar korda pahkluu ja suunake oma varbad ning painutage neid edasi-tagasi, et jalg oleks tõeliselt lõdvestunud.

6
Laske sõbral mõõta teie jalast kannani. Kui te ei ole väga paindlik, on raske iseseisvalt täpset mõõtmist saada. Laske teisel inimesel võtta mõõdulint või joonlaud ja mõõta oma kanna alt kuni selle kohani, kus jalapall palli otsas paindub. Mõõt, mille nad saavad, on teie ideaalne kontsakõrgus. Jalapall on talla polsterdatud osa, mis jääb teie võlvi ja varvaste vahele. Kui tõusete kandadelt püsti, balansseerite oma jalgade pallidel ja varvastel.

7
Kinnitage mõõdulint alternatiivselt seinale. Kui teil pole kedagi, kes saaks mõõta, saate seda ise teha. Kinnitage mõõdulint seinale samal kõrgusel, kui teie jalg välja sirutatakse. Lihtsaima ja täpseima mõõtmise jaoks on ideaalne selle kinnitamine sinna, kus on teie kanna alumine osa.

8
Seadistage kaamera mõõtmise iseseisvaks jäädvustamiseks. Seadke kaamera vastu seina kõrgusele, kus see suudab täielikult jäädvustada teie sirutatud jalga ja mõõdulindi. Pildistamiseks vajate iseavaja, selfie-pulga või puldiga kaamerat. Tehke paar testpilti, et veenduda, et kaamera on õige nurga ja kõrgusega seadistatud.

9
Laadige foto üles ja joonistage kontsa kõrguse määramiseks jooned. Kui olete hea foto teinud, saate mõõtmise määrata kaamera ekraanil, kuid tavaliselt on see lihtsam, kui laadite foto arvutisse. Pärast selle üleslaadimist saate ideaalse kontsakõrguse määramiseks sisse suumida või joonistada jooni Photoshopi või sarnase pilditöötlustarkvaraga, et mõõte oleks väga lihtne lugeda.

10
Mõõtke oma jala pikkus joonlaua või mõõdulindiga. Mõõtke jala otsast, kus kand on, kuni suure varba otsani. Kõige täpsema mõõtmise saate siis, kui teie jalg toetub tasasele pinnale, nii et on lihtsam, kui teil on keegi, kes aitab teil mõõta. Saate mõõta tollides või sentimeetrites, olenevalt sellest, millist mõõtühikut olete kõige tuttavam. koos. Arvutamise jätkamiseks peate mõõtmise teisendama sentimeetriteks.

11
Jagage oma jala pikkus 7-ga. Näiteks jagage 24 sentimeetrit (9,4 tolli) 7-ga ja teie kõige tervislikum kontsa kõrgus on 3,4 sentimeetrit (1,3 tolli). 7-ga jagamine töötab ainult siis, kui kasutate sentimeetreid. Kui mõõdate tavaliselt millimeetrites, saate enne jagamist teisendada millimeetri mõõtmed sentimeetriteks. Seejärel teisendage vastus sentimeetrites tagasi millimeetriteks. Kui teie jalg ei ole suurem kui suurus 11, on jalalaba suurus 7-ga jagades tavaliselt 4 sentimeetrit (1,6 tolli) või vähem. Arstid ütlevad, et te ei tohiks seda teha. Ärge kandke iga päev rohkem kui 4 sentimeetrit (1,6 tolli).

12
Tehke kindlaks, kas kontsa kõ