Kuidas mängida Zombie Tagit

Zombiapokalüpsis on tabanud teie õiglast linna! Zombie tag on suurepärane viis elututega lõbutsemiseks, olenemata sellest, millist silti mängite – Doctor’s Antidote, Zombie Race või tavaline Zombie Tag. Leidke viis zombide eest põgenemiseks või neist üle kavaldamiseks – välja arvatud juhul, kui olete üks neist!

1
Koguge kokku vähemalt neli mängijat. See on mäng neljale või enamale inimesele. Üks inimene alustab mängu zombina ja teised on inimesed. Selles mängus ei saa zombid joosta, aga inimesed küll.

2
Leidke mängimiseks suur ruum. Saate seda mängu mängida igas ruumis, mis on piisavalt suur, et teie mängijad saaksid ringi joosta. Seda saab mängida siseruumides, väljas, avatud alal või alal, kus on palju peidukohti. Selles mängus pole kodubaasi.

3
Valige zombi. Kui see on teie esimene voor, valige zombi, mängides väljalangemismängu, näiteks paludes kõigil valida number. Mängu võitja on zombi! Kui olete just mänguvooru lõpetanud, ei saa viimane allesjäänud inimene olla uus zombi.

4
Andke inimestele edumaa. Zombid peaksid jääma sinna, kus nad on 15-20 sekundit, kuni inimesed hakkavad jooksma.

5
Pidage meeles reegleid, kui olete zombi. Zombid ei saa joosta! Samuti ei saa nad esineda inimestena ega lahkuda mängualalt inimesi varitsema.

6
Märgistage inimesed. Kui olete zombi, on teie eesmärk sildistada võimalikult palju inimesi, ulatades neile käe ja puudutades neid. Kui nad on märgistatud, muutuvad nad zombideks ja saavad märgistada teisi inimesi. Zombid ei saa teeselda, et nad on inimesed. See on hea võimalus tegelaskuju sisseelamiseks!

7
Määrake võitja. Mäng jätkub, kuni järele jääb ainult üks inimene. See inimene on võitja ja ta ei saa olla järgmises voorus zombi.

8
Hankige vähemalt viis mängijat. Selle mängu jaoks on vaja vähemalt viit mängijat, et hästi töötada. Üks inimene on arst, kellel on zombipuhangule kujuteldav vastumürk. Vähemalt kaks inimest on inimesed, kes aitavad arstil kodubaasi jõuda. Nad saavad joosta. Vähemalt kaks mängijat on zombid, kes ei saa joosta.

9
Valige mängimiseks koht. Kodu baasina toimimiseks vajate ruumi, kus on palju ruumi ja vähemalt üks maamärk. Pargid, puhkekeskused või spordisaalid oleksid suurepärased kohad mängimiseks.

10
Valige kodubaas. Mängu eesmärk on, et arst jõuaks koos vastumürgiga kodubaasi. Valige kodubaasina toimimiseks nähtav orientiir, näiteks puu, silt või kõnnitee.

11
Valige arst. Saate valida arsti mis tahes viisil, mida soovite – elimineerimismängud, numbri valimine või lihtsalt vabatahtlik töö.

12
Seisake ringis ja sulgege silmad – kui te pole arst! Arst valib vähemalt kaks zombit, koputades neile pähe. Zombid võivad silmad avada ja üksteisele otsa vaadata, kuid kõik teised peavad silmad kinni hoidma.

13
Valige jooksja ja ingel zombisid (valikuline). Kui teil on rohkem kui kümme inimest, võite lasta arstil valida ka jooksjazombi ja ingelzombi. Jooksja zombi suudab erinevalt teistest zombidest joosta. Ingel võib muuta zombid tagasi inimesteks, kuid iga inimese jaoks ainult üks kord. Ka inglit ei mõjuta zombid. See samm on täiesti vabatahtlik, kuid see võib mängu lõbusamaks muuta!

14
Andke arstile üks minut varjumiseks. Kõik, sealhulgas zombid, peaksid silmad sulgema ja ootama ühe minuti, kuni arst end peita. Mäng algab siis, kui minut saab täis! Saate lugeda kuuekümneni või seadistada oma telefonis taimeri.

15
Oodake veel üks minut, et hakata käituma nagu zombid. Kui olete zombi, oodake veel minut, enne kui hakkate oma rolli mängima. See annab inimestele võimaluse teist kaugemale jõuda, mis aitab mängul kauem kesta. Näidake teistele mängijatele, et olete zombi, kõndides aeglaselt, käed teie ees väljas, oigates sõna “Ajud! †ikka ja jälle.

16
Puudutage inimesi nende märgistamiseks! Kui olete zombi, muudab inimeste või arsti märgistamine neist zombideks. Sinu eesmärk on muuta kõik inimesed zombideks, enne kui nad saavad arsti kodubaasi tuua.

17
Viige arst kodubaasi. Kui olete inimene (või arst!), on teie eesmärk tuua arst kodubaasi. Kui sinust on saanud zombi, võid hakata teisi märgistama. Arst pääseb üksi kodubaasi ainult siis, kui kõik inimesed on zombideks muudetud.

18
Helista võitjatele! Kui inimesed toovad Doktori turvaliselt kodubaasi, on see inimlik võit! Kui kõik on muutunud zombideks, siis on see zombide võit!

19
Valige vähemalt neli mängijat. Selle mängu jaoks vajate vähemalt nelja mängijat. Iga kolme-nelja jooksja kohta peaks olema üks zombi. Zombid ei saa joosta, aga jooksjad küll. Saate oma zombisid valida mis tahes viisil.

20
Pane paika võidusõidurada. Teie rada peaks olema piisavalt pikk, et mäng kestaks umbes viis minutit. Stardi- ja finišijooned peaksid olema selged ning külgpiirid selged – jooksjad ei tohi rajalt lahkuda!

21
Viige kõik oma kohale. Jooksjad tuleks rivistada stardijoonele, kuid zombid võivad raja ääres olla kõikjal, kus nad soovivad.

22
Alusta jooksmist. Eesmärk on jõuda finišisse ilma zombie märgistamata. Zombid võivad olla rajal kõikjal ja seista isegi väljaspool rada.Kui zombi märgib sind, saab sinust zombi.Kui põrkad kokku teise jooksjaga, muutud sinust zombiks. Inimene, kellega kokku puutusite, ei muutu zombiks, kuid saate ta sildistada. Kui lahkute rajalt, saate zombiks.

23
Rõõmustage võitjat! Võitja on esimene inimene, kes ületab finišijoone. Kui ükski inimene ei pääse üle, pole võitjat.

24
Hankige sõpru. 2 töötab, kuid rohkem on ka lõbus!

25
Leia batuut/hüppemaja. See on lõbusam, kuna hüppate ringi, kuid turvalisem, kuna te ei saa astuda millegi terava otsa peale.

26
Laske ühel inimesel olla “see”. “See” jääb keskele pikali.

27
Laske teistel inimestel zombi ümber joosta, öeldes: “Zombie, zombi, tule ellu. Kui ma loen numbrini 5!” Seejärel hakkavad nad lugema 5-ni. Ütle see üks kord.

28
Kui nad seda ütlevad, tõuseb “See” püsti ja kõnnib pimesi ringi, püüdes kedagi teist sildistada.

29
Kui “See” on kellegi märgistatud, alustage mängu uuesti, märgisega inimeseks “See”.