Kuidas mängida Jeopardyt Alexaga

See Selgitatud õpetab mängima Jeopardyt! Alexa toega seadmes, näiteks Echo või Echo Dot. Kui loodate ühel päeval ise saatesse jõuda, ei tee end lühikese aja jooksul kohapeale küsimustele vastamiseks halb viis harjutamiseks! Lihtsalt lubage Alexa oskus ja saate vastata regulaarselt uuendatavale Jeopardyle! küsimusi igal tööpäeval. Teen ja Sports Jeopardy jaoks on olemas ka versioonid, mis on lõbusad, kui soovite spetsiifilisemaid teemasid.

1
Öelge: “Alexa, ava Jeopardy!” See käivitab teie Echo seadmes Jeopardy oskuse. Öelge: “Alexa, avage Teen Jeopardy!” või “Alexa, avage Sports Jeopardy!” mängu nendele versioonidele juurdepääsuks.

2
Anna oma parima, et küsimustele vastata. Pärast lühikest sissejuhatust hakkab oskus pärast kategooria rääkimist teile küsimusi esitama. Vastake kindlasti küsimuse vormis, vastasel juhul teie vastust ei võeta vastu! Siin on näidisküsimus: “Kategooria on: meditsiinilised sõnad ja fraasid. See sõna, mis algab tähega “C”, on väljamõeldud sõna verevalumi kohta. ” Nüüd on teil vastamiseks aega umbes 10 sekundit. Sel juhul on õige vastus: “Mis on muljumine?” Enne vastuse ütlemist pole vaja öelda “Alexa”. Kui te vastust ei tea, öelge “Ma ei tea”. Kui te midagi ei ütle, suletakse mäng lihtsalt ilma õiget vastust ütlemata. Küsimuse uuesti kuulmiseks võite öelda “Korda küsimust”.

3
Hankige oma tulemused. Kui olete vastanud kõigile 6 küsimusele, näitab oskus teile, kui hästi teil läks võrreldes teiste mängijatega, kes sellele komplektile vastasid. Võrrelge oma tulemusi pere ja sõpradega, et näha, kellel läks kõige paremini!

4
Esitage eelmise päeva küsimused. Kui te pole Jeopardyt mänginud! oskusi iga päev, on teil teistelt päevadelt saadaolevaid küsimusi, mis ootavad teid vastuseid. Lihtsalt oodake, kuni olete oma tulemusi kuulnud, ja kui teil on rohkem küsimusi, küsib ta, kas soovite neile vastata. Ütle lihtsalt “Jah” ja mäng algab uuesti. Uusi küsimusi avaldatakse igal tööpäeval. Amazon Prime’i liikmed saavad Double Jeopardyga iga päev 6 täiendavat küsimust! Need 6 lisaküsimust esitatakse automaatselt pärast seda, kui olete vastanud päeva esimesele kuuele küsimusele. Kui te ei ole Prime’i liige, võite lisaküsimuste eest maksta 2 dollarit kuus. Teismeliste ja spordiohtude jaoks antakse igal reedel välja 12 uut tasuta vihjet. Samuti saate osta igakuiseid 50 vihjeid sisaldavaid pakendeid, 0,99 dollarit Prime’i liikmetele ja 1,99 dollarit, kui teil pole liikmesust.

5
Jätkake mängu, mille pidite katkestama. Kui pidite oskuse enne lõpetamist lõpetama, siis ärge muretsege, saate hõlpsalt naasta sinna, kus olite. Lihtsalt avage oskus uuesti ja teil palutakse kas uuesti alustada päeva küsimustega või jätkata sealt, kus pooleli jäite. Öelge lihtsalt: “Restart” või “Resume”. Näiteks kui soovite jätkata varem lõpetamata mänguga, ütleksite: “Alexa, mängi Jeopardyt.” Seejärel öelge küsimisel “Jätka”.