Kuidas mängida Freeze Dance’i

Freeze dance on mäng, mida armastavad paljud lapsed, teismelised ja isegi täiskasvanud, kuna see võimaldab lastel lõbusalt aega veeta. See on suurepärane sisemäng, mis sobib suurepäraselt ööbimiseks ja pidudeks. On aeg lahti saada, oma mugavustsoonist välja murda ja sellega kaasa lüüa.

1
Hankige laulusoovitusi. Küsige kõigilt, millised laulud neile meeldivad, et kõigil oleks lõbus! Öelge osalejatele, et nad ei küsi aeglaseid laule, kuna nende järgi on raske tantsida. Kasutage meeleolukat muusikat, nagu pop ja räpp, või väikestele lastele mõeldud meeleolukaid lastelaulude laule. Esitage eakohast muusikat; ilmselgelt ei tohi mängida väikestele lastele sobimatute sõnumite ja keelekasutusega lugusid ning teismelistele ja vanematele lastele lapsikuid laule.

2
Hankige mängu materjalid. Teil on vaja mingit meediapleierit: arvutit või seadet, millel on muusika, CD-mängijat, kõlareid jne. Samuti saate kasutada telefoni, otsida või alla laadida meeleolukaid lugusid ja asetada telefon plasttopsi kõlarina kasutamiseks.

3
Arvake välja, kes mängib. Küsige kõigilt, kas nad tahavad mängida. Teil võib olla nii palju mängijaid, kui soovite; liiga paljudega võib see aga käest ära minna ja mäng venib liiga pikaks.

4
Arvake välja, kes vastutab. Kui keegi ei soovi osaleda, saab ta abiks olla muusikaga või kui kõik tahavad osaleda, siis vastutavad kordamööda.

5
Seadistage mäng. Asetage meediapleier või telefon lauale, et see ümber ei kukuks. Saate ka vastutava isiku jaoks laua kõrvale tooli püstitada, kui ta ei taha kogu aeg seista.

6
Öelge kõigile, et nad mängiksid ohutult. Laske kõik end vigastuste vältimiseks laiali laotada. Öelge mängijatele, et nad ei jookseks ringi ega teeks midagi hullu, näiteks ümberpööramist, sest keegi võib viga saada, mis pole lõbus!

7
Alustage muusikat. Alustage mängu muusika käivitamisega, selle aja jooksul peavad kõik tantsima ja liikuma.

8
Peatage muusika. Kui muusika peatub, peavad kõik tarduma. Ärge tuletage neile meelde külmutamist, kuna see muudab mängu liiga lihtsaks. Proovige mängijaid petta, mängides muusikat ja peatades selle väga kiiresti.

9
Likvideerida inimesed. Kui muusika lõpetab mängimise ja keegi liigub, on ta mängust väljas. Visake mängijad välja, kui nad kukuvad või kui nad on liiga rumalad; jah, see on okei, et lõbutseda, aga kui nad tantsimise ajal kellelegi peaaegu haiget teevad või vigastavad, tuleks need kõrvaldada.

10
Jätkake mängimist. Jätkake mängimist ja peatage muusika kuni viimase inimeseni, võitmiseks peate seisma viimasena.

11
Kroonige võitja. Õnnitle võitjat eriauhinnaga. Võitja saab järgmise vooru juhtima, kui kõik tahavad uuesti mängida.

12
Öelge mängijatele, et nad tantsiksid teisiti. Iga kord, kui peatate muusika, enne kui hakkate muusikat uuesti mängima, paluge kõigil tantsida või liikuda teatud viisil, näiteks: tantsi nagu baleriin, hüppa nagu konn; tee diskotBreaktantsi hüppa nagu jänku; tantsi nagu Micheal Jackson või teised kuulsad inimesed, kes tantsivad. tantsida

13
Külmutage erinevates asendites. Vastutav isik võib öelda mängijatele, et nad külmuksid igas voorus erinevas asendis. Kui mäng unustab külmuda või ei jäätu õigesse asendisse, on see väljas. Võimalikud positsioonid on järgmised: külmutage nagu kuju; tarduge nagu mudel; külmutage nagu teatud loom; tarduge nagu superkangelane; tarduge nagu teatud kuju; tarduge nagu tantsija; külmutage nagu kiri;

14
Tee naljakaid nägusid. Vastutav isik võib öelda, et mängijad teevad igal ringil tantsides rumalat nägu, et mängule huumorit lisada. Kui mängija unustab nägu teha või on muusika lõppedes endiselt rumal nägu, on ta väljas. Kasutage selliseid nägusid nagu: ahvinäo tegemine; silmade punnitamine; jube naeratus; kalanäo tegemine; kurb nägu – vihane nägu; ärritunud nägu; šokeeritud nägu

15
Tehke hääli igal ringil. Vastutav isik võib lasta mängijatel igal ringil naljakaid hääli teha. Kui mängija ei lõpeta müra tegemist, kui muusika peatub või kui ta unustab müra teha, on ta väljas. Kasutage selliseid hääli nagu: nurrumine nagu siga haukumine nagu koer; lärmakas häälte tegemine vilistamine; laulmine häälest välja laulmine; müts nagu lehm, kiisk nagu part.

16
Laulge igal ringil. Vastutav isik võib lasta mängijatel esitatava laulu sõnu laulda või ümiseda. Kui mängija unustab laulda või jätkab laulmist, kui muusika peatub, on nad väljas.

17
Esitage igas voorus erinevat muusikat. Täiendage mängu, mängides igas voorus erinevaid lugusid, sest sama laulu kuulamine võib üsna kiiresti igavaks muutuda. Näiteks kui käsite mängijatel tantsida nagu baleriin, mängige mõnda balletilugu, nagu Pähklipureja või Suhkruploomihaldjas.

18
Karistage kaotajaid. Kui keegi mängust välja visatakse, pange talle valmis karistus, näiteks: millegi jõhkra söömine; millegi piinliku tegemine; piinliku asja kandmine; kihtide riiete kandmine; kellegi kõditamine (kui ta vihkab kõditamist) – millegi hapu või vürtsika söömine; valage talle midagi pähe (vett). , mahl jne)

19
Lõbutsege freeze dancei mängides! Kõigil on hea meel ja nad tahavad rohkem ringe mängida.