Kuidas mängida beerpongi variatsioone

Teate beerpongi põhitõdesid ja teil hakkab veidi igav? Ärge muretsege, kolledži üliõpilased on õllepongi mängimiseks välja mõelnud palju erinevaid viise.

1
Liituge kuue- või enamaliikmelistesse meeskondadesse, olenevalt sellest, kui palju juua soovite.

2
Kuna sellesse beerpongi variatsiooni peab kuluma tohutult palju õlut, veenduge, et saaksite vähemalt 1 vaadi. Kui mängite kahte mängu, tapab see terve tünni.

3
Asetage 2 ponilauda kõrvuti või mängige sellise suurusega pingpongilaual või laual.

4
Alustage tagant ja asetage nii palju tasse ritta, kui saate, seejärel töötage edasi, et püramiidi teha. Täida tassid õllega nagu tavaliselt.

5
Veenduge, et igal meeskonna mängijal oleks õllepongi pall. Kumbki pool koosneb neljast inimesest koosnevast meeskonnast. See käib nii, et üks võistkond alustab, kas võidab silmavaatamise viske või mille iganes otsustate mängu alustada. Ei ole teise meeskonna kord enne, kui kõik on oma õllepongi palli visanud. Kui tassid on valmistatud, jäetakse need lauale kuni pöörde lõpuni. Kui keegi teie meeskonnast jõuab teiega samasse tassi, läheb see arvesse 3 tassi. Kui teete samasse tassi 3 palli, tõmmatakse see 5 tassi. Põrgatamine loetakse 2 tassiks. Selles õllepongimängus pole ümbertegemisi, seega olge oma viskamisel strateegiline.

6
Tulistage kordamööda teise meeskonna karikaid. Shoti tegemisel joob meeskond õlut oma reeglite järgi (jagatuna kõigi liikmete või näiteks paaride vahel).

7
Kaotanud meeskond peab ära jooma võitjameeskonna õllejäägid, nii et edu ja lõbutsemine!

8
Asetage tassid 10 küljele püramiidi kujul. Kolm õlut ühele küljele, ühtlaselt jaotunud.

9
Iga kaheliikmeline beerpongi võistkond alustab ühe palliga. Beer Pongi mängijad viskavad palli üle beerpongi laua, püüdes palli tassi saada. Kui pall maandub tassi, peab üks mängija sellelt küljelt seda tassi närima ja see eemaldatakse mängualast (küljele lükkamine on OK). Kui meeskonna mõlemad mängijad tassi uputavad, saavad nad pallid tagasi.

10
Joomine toimub vaheldumisi. Üks mängija joob esimese õlletopsi, teine ​​teise, esimene mängija joob kolmanda jne. Viskamist saab kas vaheldumisi teha või teha kaks korraga. Mõned arvavad, et kahe korraga viskamine parandab täpsust, kuid uuringud on ebaselged. See on teie ja teie partneri otsustada.

11
Niipea, kui pall puudutab midagi, sealhulgas tassi, on see aus mäng, millest tuleb kinni haarata. Kui see põrkub, on tore, kuid parem on loota, et teie vastastel pole reflekse. Selle sisse põrgatamine läheb kaheks tassiks.

12
Virnastage tassid uuesti püramiidideks, kui 6 tassi ja 3 tassi jäävad küljele. Kui 4 tassi jääb küljele, virna need uuesti teemantvormingusse. Kui jääb 2 tassi, asetatakse need üksteise ette. Kui üks tass jääb alles, see asetatakse laua nurka.

13
Kui tabatakse viimane karikas ühel küljel, on kaotajal võistkonnal võimalus kohtuda, saades ühe või kaks palli, sõltuvalt sellest, kas võitnud meeskond kasutas mõlemat lööki või mitte. Kui kaotanud meeskonnal õnnestub mängu ajal kõik võitnud meeskonna karikad puhtaks lüüa, jätkavad mõlemad meeskonnad mängu kolme tassi ja ühe õllega mõlema poole kohta.

14
Võitnud meeskonna poolele jäetud tassid peab kaotanud meeskond ära tarbima.

15
Veetass-. Õllepongi palli kastmiseks on olemas tass sooja vett juhuks, kui pall tõmbab põrandalt midagi ebameeldivat.

16
Üksik- või paarismäng. Samad reeglid, kui mängite paarismängu, vahetavad partnerid kaadreid ja jooke)

17
Põrkab kõigest maha. Niipea, kui beer pong pall midagi tabab, saate selle ära lüüa, et see sisse ei põrkaks.

18
Joogid tulevad kohe pärast ampsu tegemist. Sa ei saa tagasi tulistada enne, kui su jook on joodud.

19
Vastuväited. Pärast viimase karika sooritamist saab tagapool olev võistkond 2 lasku (üks iga partneri kohta), et proovida ümber lükata.

20
Rahapall. See on kindlasti erinev. Mängi 2 beer pong palliga. Üks on valge, teine ​​kollane. Üks partner laseb valget, teine ​​kollast beer pong palli. Kui teete kollase beer pong palli, saate selle kohe tagasi ja teie kord jääb alles. Saate selle tagasi nii kaua, kuni jõuate. Meeskonnad otsustavad, milline mängija soovib oma rahapalli visata. Saate pöörata edasi-tagasi valge beer pong palli või raha beer pong palli viskamise vahel. Kes on tavaliselt rullis, peaks viskama raha õllepongi palli.

21
Puhumine: kui pall pöörleb ümber tassi ja ei puuduta veel õlut, võivad naismängijad proovida seda tassist välja puhuda, enne kui see õlut puudutab. Meessoost beerpongi mängijad ei saa beerpongi palli tassist välja puhuda, kui see pöörleb.

22
Streaking: Kui üks meeskond ei sooritanud kogu mängu jooksul lööki, joovad nad kõigepealt teiste meeskondade õlled. Seejärel võtavad nad riided seljast ja triibutavad korra mööda maja/korterit.

23
õllepongi mängijad mõlemal küljel… 10 tassi umbes pooleldi õllega täidetud mõlemalt poolt. Eesmärk on põrgata beer pong pall ühte tassi, kuid peate olema oma tasside taga, iga mängija pöörleb, peate seisma oma õlletopside taga ja kui pall maandub, peate palli õllepongi laua taha vabastama. õlletopsis peab 1 võistkonna mängija õlle ära jooma (kaks pöörlevad). Kui 1 beer pong teams tass on kadunud, siis see meeskond kaotab, nii et eesmärk on muuta beer pong pall oma vastasmängijate tassidesse ja lüüa kõik tassid välja. Kui beer pong’i pall on tassis põrgatatud, eemaldatakse tass , on igal meeskonnal 1 võimalus karikaid ümber korraldada, millesse nad üritavad põrgatada.

24
Esmalt pane 6 õlletopsi kolmnurksesse vormi. Reeglid on järgmised:

25
Objekt: viska beer pong pall vastase tassi

26
Viska õllepongi pall mis tahes tassi, vastasmeeskonna mängija peab selle tassi ära jooma.

27
Põrgata beer pong pall tassi, vastasmeeskonna mängija peab jooma kaks õlletopsi, kuid vastasmeeskond võib selle piisavalt kiiresti minema lüüa. Põrgatades lae alla tassi õlut, peavad vastasmeeskonna mängijad jooma neli tassi õlut.

28
Kui meeskonnaliige viskab ja teeb vastasvõistkonna viimase karika. Vastasmeeskonnal on lunastuslöök, kus ta viskab kuni löögist mööda.

29
Vastasvõistkond võib visata beer pong palli piisavalt kõvasti, et tass ümber lükata, kui see on täiendav tass õlut.

30
Kui oled piisavalt hea nagu mina ja mu beerpongi partnerid, võid saada kümnendiklubi liikmeks. Võida kümme mängu järjest!

31
Peavad olema pesutopsid, juhuks, kui beer pong pall põrkub põrandale. Kui te ei pese oma beer pong palle, on see üks tass karistus.

32
Kui jätate vastase karika vahele, peab teie kõrval olema trahvikarikas, seda õlut tuleb nügida IGA KORD, kui vahele jääte!!! (See teeb huvitava mängu)

33
Kasutage mõlemal küljel 15 õlletopsi, mis on joondatud ridadesse…5 õlletopsi taga, 4 õlletopsi otse ees, 3 õlletopsi ees, siis 2, siis üks… Kõik õlletopsid peavad kokku puutuma , seega moodustab see kolmnurga. Iga tass täidetakse umbes poolenisti õllega. Beerpongi laua mõlemal küljel on kahest beerpongi mängijast koosnev meeskond ja aeru ei kasutata. Selle asemel alustab üks võistkond mängu nii, et igaüks viskab õllepongi palli ja üritab seda ühte tassi saada. Kui lööte palli ühte vastasmeeskonna tassi, joob üks vastasmeeskonna liige selles tassis oleva õlut, vahelduvad meeskonnaliikmed, kes joovad õlut iga kord, kui teine ​​võistkond saab palli oma tassi. Kui õlu on sellest tassist joodud, asetatakse tass kolmnurgast kõrvale. Kui meeskond on sooritanud oma kaks lööki karikatele, tulistab teine ​​meeskond tagasi ja see jätkub nii. Mängu mõte on kõrvaldada kõik teise meeskonna karikad. Lask peab olema otsene ega tohi põrgata õllepongilaualt tagasi ja seejärel tassi minna. Samuti, kui meeskonna mõlemad liikmed sooritavad oma löögid järjest, tagastatakse 2 palli sellele meeskonnale ja nad saavad uue võimaluse. Varem mängisime teie reeglite järgi, kuid leidsime, et see mäng on palju konkurentsivõimelisem ja lõbusam. Ja selle väljaselgitamiseks pole vaja blackjacki mängugeeniust.

34
Alustate kümne tassi ja kahe Natural Lightiga õllepongilaua mõlemal küljel.

35
Võtke kolm beer pong palli, kaks valget ja mitmevärviline rahapall.

36
Tulista vastasmeeskondade karikatele ja proovi lüüa.

37
Kui lööte tassi, peavad nad enne tulistamist jooma topsis oleva. Kui saate samasse tassi kaks palli, peab teine ​​meeskond eemaldama selle tassi ja kõik kolm teist teie valitud tassi. Kui saate samas karikamängus kolm palli, siis teine ​​võistkond peab kõik ülejäänud joogid lauale närima.

38
Kui lööd kolm palli, kuid erinevates tassides, lubatakse pallid tagasi.

39
Võistkond, kes on kaotanud määruse, saab kolm palli, et lüüa oma lauapoolel olevad ülejäänud tassid. Iga ümberlükkamise ajal sisse läinud palli eest saavad nad selle palli tagasi, et uuesti proovida. Kui võistkond lööb kõik ülejäänud karikad, läheb mäng lisaajale kuus tassi üks õlu.

40
Võitnud meeskond jääb õllepongi lauale ja alustab mängu kahe palliga kolmest.

41
Lubatud on kiirtuli.

42
Hankige oma meeskonnakaaslased ja materjalid. Mängitakse kahe- ja kahepalliliste võistkondadega. Te vajate 14 tassi meeskonna kohta.

43
Asetage kümme tassi tavalises kolmnurgas. Seejärel virna keskmiste tasside peale veel 3 tassi. Need peaksid moodustama ka kolmnurga. Lõpuks lisa üks tass kolme tassi peale. Täida oma valitud joogiga.

44
Kõrvaldage tassid. Demolitioni eesmärk on kõrvaldada tassid ülevalt alla, alustades löögi tegemisest ülemisse tassi, millele järgneb keskmine kolm ja allapoole kuni põhitasemeni. Tasse ei saa rivist välja jätta. Näiteks, löök, mis on tehtud ühte 10 alumise tassi hulgast, läheb punktiks ainult siis, kui 4 ülemist tassi on juba kõrvaldatud. Kui aga tabate oma löögi tassi kõrgemal tasemel ja see maandub allpool asuvatesse tassidesse. seda (ILMA neid laualt maha löömata) lähevad tassid arvesse olenemata sellest, millisel tasemel need asuvad. Sellisena peab vastasmeeskond neid ära jooma. Seda liigutust nimetatakse lõhkumispalliks. Pange tähele, et peale ülalmainitud erandite kehtivad tavalised beer pong’i reeglid. See hõlmab põrgatamist, mis on väärt kahte tassi.

45
Mängige seni, kuni keegi võidab. Võitjad on esimene meeskond, kes eemaldab kõik vastasmeeskonna karikad. Kaotajad peavad kõik ülejäänud joogid ära jooma.