Kuidas mängida Beer Diet

Beer die, tuntud ka kui snappa, on lõbus joomismäng, mis hõlmab täringut laualt ja püüdes neid kinni püüda. Mängimiseks seadke esmalt laud, toolid ja õlletopsid ning valige 2 2-liikmelist võistkonda. Seejärel veenduge, et mõistaksite klassikalise õllevormi põhireegleid ja eesmärki, enne kui hakkate mängima. Valmis, seatud, joo!

1
Asetage laud suurde avarasse tuppa või piirkonda. Teil on vaja ruumi, mis on piisavalt suur, et püstitada 2,4 × 1,2 meetrit ristkülikukujuline laud. Heade valikuvõimaluste hulka kuuluvad tagaaed, kelder või tühi garaaž. Et vältida vaiba või lehtpuu rikkumist mahavalgunud õllega, valige koht, millel on vastupidav põrandakate (nt betoon või plaat), või kusagil õues. Kui teil pole 8 x 4 jalga (2,4 × 1,2 m) ristkülikukujuline laud, võite kasutada erineva suurusega lauda, ​​kui see on vähemalt 6 jalga (72 tolli) pikk. Võite kasutada kokkupandavat lauda või teha oma laua, asetades sellele vineerilehe. 2 saehobust või sarnase kõrgusega konstruktsioone.

2
Seadke 4 tooli nii, et need oleksid laua poole, igas nurgas 1 tool. Klassikalist õllevormi mängitakse istudes, seega on igal mängijal vaja tooli. Asetage toolid laua nurkadesse piisavalt lähedale, et mängija saaks oma käe lauale asetada ilma püsti tõusmata. Õllevormi jaoks on parim toolitüüp ilma käteta, nagu kokkupandav tool. Proovige toolid nii, et ühel lauapoolel olevad 2 tooli on otse teisel pool asuvate 2 tooli vastas.

3
Asetage 1 tass laua igasse nurka. Kui järgite õllevormi traditsioonilisi reegleid, asetage iga tass laua pikast servast 6 tolli (15 cm) kaugusele ja laua jalast ehk lühemast küljest 12 tolli (30 cm) kaugusele. Kiireks mõõtmiseks on teie suletud rusika laius ligikaudu samaväärne sellega, kui kaugel tass peaks olema küljelt. Võite kasutada pintseid klaase või kui olete mures klaasi purunemise pärast, valige plastikust punased Solo tassid.

4
Täitke tassid 12 untsi (340 g) õllega. Kasutage mängus mis tahes tüüpi õlut, mida soovite. Inimesed kasutavad kõige sagedamini lahjat õlut, kuna seda on lihtsam kiiresti juua. Valage oma valitud õlu igasse laual olevasse tassi. Kui te ei soovi alkoholi juua, võite topsi täita ka vee või mõne muu alkoholivaba joogiga.

5
Jagage kaheks 2-liikmeliseks meeskonnaks ja laske igal mängijal toolile istuda. Ainult 4 inimest, kes mängivad õlut, surevad korraga. Kui olete meeskonnad valinud, jagage mängijad nii, et 1 võistkond istub laua ühes otsas toolidel, vastamisi teise võistkonnaga, kes istub vastasotsas. Saate valida oma meeskonnad või kui soovite soovite, et see oleks juhuslik, joonistage mütsist välja nimed.Kui teil on rohkem kui 4 inimest, kes tahavad mängida, saate mängijaid kogu mängu jooksul vahelduda. Samuti saate luua rohkem kui 2 meeskonda ja lasta teistel meeskondadel mängida praeguse mängu võitjaga.

6
Määrake minimaalne kõrgus, mille täring peab igal viskel saavutama. Tavaliselt on see kõrgus, mis võrdub laua pikkusega, mis on 8 jalga (96 tolli), või kõige pikema mängija kõrgus. Kui mängite sees, võib minimaalne kõrgus olla ka 1 jalg (12 tolli) laest. Aitab, kui teil on marker või objekt, millega mängu ajal iga viset mõõta. Näiteks võite kasutada kõrgusena lähedal asuvat valgustit või ukseraami, et teil oleks visuaal.

7
Ärge öelge mängu ajal numbreid “5” või “7”. Neid tuntakse vastavalt kui “bizz” ja “buzz”. Kui ütlete kogemata valjult “5” või “7” ja keegi kuuleb teid, peate nii teie kui ka teie meeskonnakaaslane jooma. Näiteks kui ütlete midagi sellist: “Ära unusta, et Taylor Swifti kontsert on homme kell 7!†kui sa mängid, võib vastane sulle ja sinu meeskonnakaaslasele 1 joogi jooma.

8
Laske vanimal mängijal täringut visata üle laua. Olenemata sellest, kes võitis eelmise mängu, alustab vanim mängija alati uut õllemängu. Laske neil visata 1 täring üle laua, peopesa ülespoole, kui nad täringut vabastavad. Mõned inimesed mängivad reegliga, et enne viskamist tuleb täringut lauale koputada või viskamisest teada anda. See hoiab ära teise meeskonna ootamatu tabamise. Kui teie või teie meeskonnakaaslane on vanim mängija, alustage mängu nii, et teie meeskond viskab täringut.

9
Püüa täringust ühe käega kinni, kui see laualt välja põrkab, nii et vastane ei saa punkti. Eduka püügi korral punkte ei saada. Kui te täringut ei taba, saab vastane 1 punkti. Klassikalise õllevormi puhul on see ainus viis punkti kogumiseks. Te ei saa sirutada üle laua, et täringut püüda, kasutada kahte kätt ega teha nn lõksu püüdmist, mis on siis, kui tabate täringu vastu. Kui teete ebaausa püügi, tagastage täring oma vastasele. Seejärel saavad nad teha “tagasilöögi”, mis on lihtsalt kordusvise.

10
Jooge oma õlut, kui täring langeb teie või meeskonnakaaslase tassi. Seda tuntakse kas “plunkina”, “splooge” või “valamuna”. Kui täring põrkab kummassegi tassi, peate nii teie kui ka teie meeskonnakaaslane kohe ära jooma kõik, mis teie tassi on jäänud. Pärast näksimist oma õlled, täitke need enne mängu jätkamist veel 12 untsi (340 g) õllega. Kui lööte oma tassi, mis tähendab, et lööte selle ümber, on mäng läbi ja vastane võidab automaatselt.

11
Viska täringut pärast seda, kui mõlemad vastased on selle visanud. Vahelduvad käigud, kus mõlemad mängijad meeskonna kohta teevad 1 viske iga käigu kohta. Kui vanim mängija viskab, võtab käigu tema meeskonnakaaslane. Seejärel antakse täringud teisele meeskonnale. Mõlemad mängijad viskavad kumbki täringut ühe korra, enne kui on uuesti vastase kord. Mängu ajal saate igal hetkel nõuda nn “tassikontrolli” käikude vahel. See on siis, kui teie ja teie vastased veenduvad, et tassid on ikka õiges asendis, kuna need võivad mängu ajal nihkuda.

12
Joo iga kord, kui täringut maha kukutad või viskad lauast mööda. Kui viskate täringut siis, kui on teie kord ja see ei taba ühtegi lauaosa, nimetatakse seda “õudseks” ja sa pead võtma 1 joogi. Samamoodi, kui täring kukub teie käest, kui ootate viskamist, nimetatakse seda “lohavaks täringuks” ja sa pead jooma. Erandiks on see, kui vastane viskab sulle täringut, et see sinu kord tagasi anda. ja jätad selle maha. Sa ei pea jooma.Teadke, et teine ​​meeskond ei teeni punkte, kui peate jooma. Joomine ja punktiarvestus on õllevormis eraldi.

13
Tee skoor, kui viskad täringut nii, et see põrkab laualt maha, ilma et sind kinni püütaks. See on ainus viis õlleskoori saamiseks ja teie meeskonna jaoks on see 1 punkt. Samamoodi, kui teine ​​võistkond viskab täringut, kui on nende kord ja see põrkab laualt välja, ilma et teie või teie partner seda tabaks, saab teie vastane 1 punkti. Mõnes variandis võite saada ka 1–2 punkti, kui saate täringu. vastase karikasse. Klassikalise õllevormi puhul pole see aga punkte väärt.

14
Jätkake mängimist, kuni 1 meeskonna koguskoor on 5. Hoidke mängu ajal oma punktisummat või laske objektiivsel kõrvalseisjal jälgida. Kui teie või vastasmeeskond jõuate 5 punktini, nimetatakse seda “bzzi jõudmiseks”. Mängu võidab esimene meeskond, kes seda teeb. Mõned variandid hõlmavad “sumina” mängimist, mis on 7 punkti. Teised nõuavad, et võidaksite 2 punktiga ja mängite lisaaega, kuni keegi seda teeb. Kui teil on mitu meeskonda, kes ootavad mängimist, laske võitnud meeskonnal lauda jääda. Vahetage kaotaja meeskonna jaoks uus meeskond.