Kuidas lisada beebi ravikindlustusse

Kui tervitate oma perre uut last, võite kaaluda, kuidas saaksite tagada, et teie uuel lapsel oleks tervisekindlustus. Kui teil on juba tööandja või pere tervishoiuplaani kaudu ravikindlustus, saate oma uue beebi lisada olemasolevasse terviseplaani, järgides mitmeid samme.

1
Võtke esimesel võimalusel ühendust oma haigekassaga. Enamik haigekassasid nõuab, et teie vastsündinu lisataks olemasolevale poliisile 30 päeva jooksul pärast sündi. Ameerika Ühendriikide taskukohase hoolduse seaduse kohaselt peate oma lapsele tervisekindlustuse registreeruma. Kui te seda ei tee, võite saada trahvi 47,50 dollarit iga kindlustamata lapse kohta ja peate oma lapsele arstiabi eest taskust maksma. Kuigi enamik suuremaid ravikindlustusandjaid märkab teie tervishoiunõuete esitamist lapse sünni puhul. ja võtta teiega ühendust oma ravikindlustuse uuendamise asjus, peaksite olema ennetav ja võtma otse ühendust oma ravikindlustusseltsiga. See tagab, et teie tervisekindlustusselts on teadlik, et teil on uus laps ja te kavatsete oma uuele lapsele kindlustust otsida. Paljud tervisekindlustusseltsid muudavad teie plaani värskendamise lihtsaks, avades oma mobiiltelefonis oma rakenduse. Kindlustusagendiga rääkimiseks võite helistada ka oma ravikindlustusseltsile nende klienditeenindusliini kaudu.

2
Pidage meeles, et kvalifitseerute uue vanemana registreerimisperioodiks. Ameerika Ühendriikides peetakse lapse saamist taskukohase hoolduse seaduse alusel elusündmuseks ja teil on õigus osaleda spetsiaalsel registreerimisperioodil. See tähendab, et te ei pea ootama järgmist registreerimisperioodi, et oma beebi oma tervishoiuplaani alusel kindlustada. Registreerides oma beebi spetsiaalse registreerimisperioodi (SEP) tervishoiukindlustusse, saate tagada, et teie beebi kindlustus võib alata päeval. ta sünnib, isegi kui te registreerite ta alles kuni 60 päeva pärast sündi.

3
Arutage oma laieneva pere ravikindlustusvõimalusi. Kui teil on olemasolev ravikindlustusplaan, saate lisada oma lapse olemasolevasse plaani või otsustada muuta oma ravikindlustuse plaan pereplaaniks. Pidage meeles, et kui saate tervisekindlustuse, võite olla piiratud teatud ravikindlustusplaaniga. kindlustus oma tööandja või valitsuse abi kaudu, näiteks Medicaid. Rääkige tervisekindlustusseltsi esindajaga oma võimalusest uuendada oma olemasolevat plaani või minna üle teisele plaanile, mis pakub teie uuele lapsele paremaid eeliseid.

4
Veenduge, et teie kindlustusseltsil oleks juurdepääs teie uue lapse sünniandmetele. Enamik kindlustusseltse pääseb oma süsteemi kaudu juurde teie uue lapse sünniandmetele. Siiski peate võib-olla esitama oma kindlustusseltsile oma vastsündinu kohta lisateavet, et nad saaksid tema sündi kinnitada ja alustada tema tervisekindlustuse registreerimist, näiteks sünnikuupäev, haigla, kus ta sündis, koopia tema haigladokumendid ja sünnitunnistuse koopia.

5
Täitke oma lapse jaoks vajalik registreerimisvorm. Registreerimisprotsessi osana peate täitma oma lapse registreerimisvormi. Teie kindlustusandja peaks esitama selle vormi ja esitama üksikasjad selle kohta, kuidas seda vormi täita. Kui teie lapse lisamine teie ravikindlustusse põhjustab teie tervishoiukindlustusmakse suurenemist, peate täitma ja esitama vajaliku registreerimisvormi hiljemalt 12 kuud pärast lapse sünnikuupäeva.

6
Veenduge, et teie laps on teie tervisekindlustusplaani lisatud. Kui olete esitanud vajalikud dokumendid oma uue beebi registreerimiseks oma ravikindlustusplaani, peaks teie kindlustusselts teiega ühendust võtma, et kinnitada, et registreerimine on läbinud. Kui te ei võta oma kindlustusseltsilt vastust ühe kuni kahe nädala jooksul pärast lapse registreerimist. oma lapse registreerimistaotlust, võtke nendega otse ühendust, et teha kindlaks oma taotluse olek.