Kuidas küpsetada tarantula ämblikke

Õigesti valmistatud tarantlid on üks maitsvamaid ja tekstuurilt rahuldavamaid roogasid ning on samaväärsed teise maitsva maiuspalaga, homaariga. Võib arvata, et see on tüüpiline retseptihüperbool… kuni loed, mida “Lutikakokk” taignas praetud tarantlite kohta ütleb: “Kui saaksin oma sünnipäevaõhtusöögiks tellida kõike, mida soovin, siis paluksin Maine’i homaar või tarantli ämblik…Muide, see konkreetne retsept (taignas praetud tarantlid) aitas mul kolmel parimal kokal voorus kõrvaldamise seerias, aidates mul tuua koju esimest korda toimunud Big Bug Cooki kulla. -Off, …”~ David George Gordon, teise nimega “The Bug Chef” ~David George Gordon selgitab lisaks, et kui soovite oma perele või külalistele ebatavalist maitset praadida, täidab arve üks suurematest tarantlitest, kuna eksoskelett on suhteliselt õhuke ja painduv, muutes taignas praetud, lihastega täidetud jalad nätskeks ja mitte krõmpsuvaks. Igas retseptis on 4.

1
Klopi keskmises segamisnõus lahti muna.

2
Segage 1 tass jahutatud seltzeri vett. Mullivesi muudab taigna kergemaks, kuigi võite kasutada kraanivett või pudelivett, mida külmem, seda parem.

3
Lisa vähehaaval jahu ja maisitärklis, minimaalselt segades. Traditsioonilist taignat (Jaapanis) valmistatakse segades korraks paari söögipulgaga. Taignasse ei tohi jätta tükke ja kõige parem on tainast mitte üle segada, kuna see kipub katet kõvaks tegema. Valmista tempuratainas lihtsalt. enne kasutamist. See on kõige parem teha värskena ja mitte säilitada hilisemaks kasutamiseks.

4
Kuumuta õli väikeses sügavas kastrulis temperatuurini 350 º (175 º).

5
Eemaldage tarantlitelt kõhud. Lõika terava noaga, seejärel visake kõ