Kuidas kummitustega rääkida

Vaimude ja fantoomide maailm on teile kättesaadav. Teades õigeid meetodeid, kuidas Ouija tahvliga, salvestustehnoloogiaga või mitmel muul viisil teisele poole koputada, saate surnutega vabalt ja avatult suhelda. See võib olla põnev ja hirmutav kogemus. Uks on seal. Kas olete piisavalt julge, et see avada? Lisateabe saamiseks vaadake 1. sammu.

1
Ostke või looge Ouija tahvel. Ouija tahvel, tuntud ka kui piiritustahvel, on põhimõtteliselt lihtsalt tasane pind, millel on kõik tähestiku tähed, numbrid 1 kuni 9, kuid 10 asemel kirjutage sellele 0, Jah/ei ja “Hüvasti”. . Samuti vajate tähtede osutamiseks nn planšetti või mõnda liigutatavat indikaatorit. Klaasklaas on tavaline aseaine, kuid iga talisman, millele saate kõik käed külge panna, et näidata, et tähed sobivad. Ouija tahvlil endal pole midagi maagilist, nii et võite vabalt luua oma lihtsale paberile või osta stiilsem, kui sulle meeldib.

2
Hankige rühm valmis osalejaid või vähemalt partner. Ouija juhatuse juhtimiseks vajate rohkem kui ühte inimest. Parim on, kui teil on suhteliselt väike rühm inimesi, kellel on õigustatud huvi vaimumaailmaga suhelda. Määrake üks inimene ja üks inimene ainult meediumiks. See inimene esitab küsimused valjusti ja on see, kes konkreetselt kummitusega suhtleb, kuigi teil on mõlemal (või kõigil) käed plaanil. Samuti võib olla kasulik, kui kohal on vähemalt üks inimene, kes salvestab. side. Kui see hakkab väga kiiresti liikuma, võib olla raske kummituse õigekirjaga sammu pidada. Kui keegi selle üles kirjutab, siis saate sellega kursis olla.

3
Loo meeleolu. Minge sobival ajal vaiksesse ja mugavasse majaossa, kus suhtlete. Valgustage ruum õrnalt küünaldega ja kaaluge selle puhastamist, põletades salvei või sooritades lühikese puhastuspalve või mõne muu teie tõekspidamistele vastava rituaali. Vaimumaailm on kõige aktiivsem kella 21.00–06.00, seega võiksite kaaluda oma suhtluse korraldamist nendel tundidel või teine ​​erilise tähtsusega aeg. Mõnes kultuuris võib väikese koguse alkoholi pakkumine vaimudele aidata neid meelitada.

4
Kutsuge vaime, esitades küsimuse. Asetage sõrmed õrnalt planšetile tahvli kesksesse kohta. Tavaliselt on täht “G” hea alguskoht, mis on kõigist punktidest võrdsel kaugusel. Üldiselt oleks hea avaküsimus umbes selline: “Kas kohal on heatahtlikke vaime, kes tahaksid suhelda?” Tutvustage ennast ja selgitage oma kavatsusi. Öelge oma nimed valjusti ja kinnitage kõigile oma uudishimu ja lahke kavatsus: “Me tahame kuulata, mida teil on öelda.”

5
Keskenduge oma energia suhtlemisele. Mõnele Ouija laua kasutajale meeldib oma silmad sulgeda nii selleks, et suunata oma energia suhtlemisele ja kohalviibivate vaimude tajumisele, kui ka selleks, et ükski osalejatest ei “petaks” tahvlit. selle liigutamine ja vastuste väljakirjutamine, mida teine ​​osapool kuulda soovib. Üldiselt on tahvli petmine planšeti tahtliku liigutamise teel suur tabu ja äärmiselt lugupidamatu nii teiste kasutajate kui ka vaimude suhtes, kes võivad kohal olla või mitte. .

6
Ole kannatlik ja viisakas. Pärast oma küsimuse teatavaks tegemist ja enda tutvustamist istuge ja oodake. Võite proovida esitada erinevaid küsimusi, kuid teadke, et vaimumaailmal pole kohustust teiega suhelda ja see võib veidi aega võtta. Kui ja millal planšett liikuma hakkab, siis jääge rahulikuks ja laske salvestil tähti üles kirjutada. Ravige see nagu tavaline vestlus. Esitage täiendavaid küsimusi, mille vastu olete õigustatud. Ärge kohtlege seda kui midagi, mida vaim peab teile “tõestama”, sundides neid vastama konkreetsetele tühiasiküsimustele või muudele “test” tüüpi küsimustele. Kohtle seda nii, nagu inimene oleks kohal. Ole viisakas ja ole viisakas.

7
Lõpetage vestlus, kui see sobib. Võite liigutada planšeti ise tahvli jaotisesse “Hüvasti”, et anda märku, et olete vestluse lõpetanud, kuid kõige parem on öelda ka paar sõna valjusti: “Täname, et leidsite aega meiega rääkida. Hüvasti.” Sulgege tahvel ja pange see ära, kui olete lõpetanud, et side katkeks.

8
Hankige hea kvaliteediga helisalvesti. EVP salvestamise põhiprintsiip on see, et jäädvustate enda küsimuste esitamist täpselt samamoodi nagu Ouija tahvli kasutamisel ja kuulate seejärel helisignaale, millele vaimud valjusti vastasid. Nende seansside järel kuulamine võib olla intensiivne. H1 Zoom mikrofon on professionaalse kvaliteediga pihusalvesti, mida muusikud ja teised inimesed soovivad kasutada spontaanse heli salvestamiseks, mis kõlab selgelt ja puhtalt. Selliseks salvestamiseks sobivad hästi ka mobiiltelefoni salvestid. Tahad olla kindel, et suudad salvestustundlikkuse väga kõrgele tasemele keerata. EVP toimib kõige paremini siis, kui see salvestab asju, mida me parasjagu kuulda ei saa, püüdes kinni asju, millest me kohal olles võime kahe silma vahele jääda. Ideaalne oleks diktofon, millel on ülitundlik salvestusseade.

9
Minge õigesse keskkonda. Palju psüühilisi jääke sisaldava koha leidmine oleks hea kandidaat EVP salvestamiseks. Uuemad hooned ja asukohad, nagu kaubanduskeskused või elamuarendused, on selle tegevuse jaoks vähem väärtuslikud, kuna neil pole lihtsalt sellist ajalugu, mis on vanal kirikul, haiglal või raamatukogul. Kui elate majas, mis on üle 50 aastat vana, proovige. Kui te seda ei tee, võiksite proovida EVP seanssi pidada mujal.

10
Alustage salvestamist ja selgitage oma kavatsusi. Peaksite läbima samasuguse protsessi, nagu iga kord, kui proovite luua ühendust suure muuga: kõrvaldage kõik segajad, ühendage kellad lahti, muutke see võimalikult vaikseks, et saada kõrgeima kvaliteediga salvestus. Kui olete rekordi saavutanud, hakake rääkima: “Kas siin on mõni heatahtlik vaim, kes võiks olla huvitatud rääkimisest?”

11
Esitage rida küsimusi. Kui teate midagi konkreetsete kummituspaikade kohta selles piirkonnas, mida uurite, või midagi selle piirkonna ajaloo kohta, võite proovida esitada konkreetseid küsimusi või üldisemaid küsimusi vaimse maailma kohta, millega proovite ühendust saada. Võite proovida küsida: “Mida sa tahad?” “Miks sa siin oled?” “Mida sa tahaksid, et me teaksime?” “Kes sa oled?” “Kas me saame teie heaks midagi teha?”

12
Pöörake suurt tähelepanu muudele suhtlusviisidele, mida võite kogeda. Salvestamise ajal proovige pöörata tähelepanu kõikidele tunnetele, mida võite kogeda, olgu need emotsionaalsed või füüsilised. Märkige need lindistusse, et hiljem võrrelda. Pöörake erilist tähelepanu: külmadele ja soojadele laigudele, kipitustele või torkidele kuklal; kartlikule tundele mis tahes helid või sosin, mida kuulete.

13
Kuulake salvestust hiljem tähelepanelikult. Lahkuge asukohast, sulgedes vestluse nagu iga kord, kui suhtlete, lühidalt tervitades ja tänades. Lahkuge koheselt asukohast ja minge mugavasse kohta või tagasi oma majja. Lülitage tuled uuesti sisse ja muutke kuulamine mugavaks ja võimalikult õudseks. Lülitage vaiksed osad nii valjusti kui võimalik ja kuulake tähelepanelikult. Kui saate salvestust arvutis vaadata, pöörake tähelepanu kõikidele naelu, et teada saada, kust täpsemalt vaadata. Eraldage need kohad salvestisel ja proovige dešifreerida, mida nad ütlevad.

14
Proovige kanaldada kogenud meediumiga. Kui soovite oma suhtlust järgmisele tasemele viia, on võimalik külastada kogenud meediumit ja läbida kanaldamise seanss, kus üks grupist (ilmselt meedium) laseb end hüpnoosi ajal “asustada” vaimul, kes seejärel räägib grupiga. Olenevalt külastatavast meediumist võib suhtlus hõlmata kirjutamist, rääkimist või muid suhtlusvorme. On väga oluline, et külastaksite kedagi, kes on kogenud hauataguse elu suhtlemise küsimustes. Ärge proovige seda üksi.

15
Proovi nutta. Nutmine viitab mis tahes põhimeetodile aine või objekti kasutamiseks teise maailmaga suhtlemiseks. Enamasti tähendab see kristalle, küünlaid, suitsu, kive, luid või klaasi. Sarnaselt kanaldamisele on ka nutumine enamasti tõhus, kui seda tehakse kogenud ja kogenud meediumiga, kes säilitab sageli kontakti vaimse valdkonnaga. Raske on teada, kuidas näiteks suitsu “lugeda”, ja selle proovimine võib olla mõnevõrra ohtlik.

16
Proovige peegli vaatamist. Paljud kuulsad lastemängud keerlevad Bloody Mary legendi ümber, kus sulgud pimedasse vannituppa ja kutsud Bloody Mary peeglisse ilmuma. Sügavale peeglisse vahtimine ja vaimse maailmaga suhtlemise katse pärast piirkonna puhastamist ja vaimude kogunemiseks turvalise, heatahtliku ruumi loomist võib olla intensiivne ja müstiline kogemus.

17
Kasutage oma autot suhtlemiseks. Mais, eriti Ameerika lõunaosas, keerlevad legendid teatud kohtadesse neutraalasendis pargitud autode kasutamise ümber, võimaldades vaimudel autot “tõugata”, et oma kohalolekust teada anda. Mõnes sellises legendis antakse juhile korraldus minna keskööl kindlasse kohta ja panna auto kaitserauale beebipulbrit või jahu, et näidata seda tõukanud surnute käejälgi. Kui teie piirkonnas on selline legend, proovi. Sõitke konkreetsesse kohta, sillale või ristmikule ja tapage oma auto. Pange see neutraalsesse asendisse ja kutsuge kummitus või vaim teile tõuke andma. Vaata, mis juhtub.

18
Ärge kunagi proovige kummitustega üksi suhelda. Olenemata sellest, mida te usute, on teie vaimse heaolu ja psühholoogilise tervise jaoks parim, kui kohal on teised osalemisest huvitatud inimesed. Sellega ei saa lolli ajada. Parim on, kui lasete kogenumatel suhtlejatel ja meediumitel teile köied kätte näidata. Kurjade vaimudega vestlusesse ekslemine on midagi, mida keegi ei taha kogeda.

19
Hoidke oma kavatsused ja mõtted puhtad. Andke oma kavatsustest teada, rääkides need valjusti ja proovige suhelda ainult siis, kui olete pärit kohast, kus teie südames on õigustatud uudishimu ja lahkus. Ouija seansi tegemine nalja pärast, et oma sõpradele muljet avaldada, on hea viis õelate vaimude majja meelitamiseks. Nad ei pruugi tahta lahkuda.

20
Olge suheldes alati viisakas ja rahulik. Võtke aega, et keskenduda ja oma mõtteid rahustada igal ajal, kui loodate suhelda. Kogemus on palju intensiivsem ja ainulaadsem, kui suudate keskenduda käsil olevale ülesandele ja pöörata tähelepanu ümbritsevale ilma segamiseta. Lülitage õudne muusika välja ja sulgege varjud, võtke mobiiltelefoni aku telefonist välja ja lülitage arvuti välja. On aeg muude murede jaoks.

21
Lõpetage suhtlus asjakohaselt. Ärge kunagi laske vestlusel rippuda, ilma et teeksite selgeks, et lähete tagasi oma maailma ja julgustate vaimu nende maailma tagasi minema. Professionaalsed meediumid ja kummituskütid võtavad seda sammu väga tõsiselt, eriti kui nad on koduses ruumis ja tahavad olla kaitstud poltergeisti tegevuse eest. Kui olete tark, teete sama.