Kuidas korraldada temaatilist sünnipäevapidu

Sünnipäevad on suurepärane viis oma sõprade ja perega elu tähistamiseks, kuid kas te ei soovi, et oleks võimalik seda stiilsemalt teha? Õnneks võtab teie peo teemastamine vaid mõne lisasammu ja lisab teie külalistele palju rohkem pitsat ja põnevust. Kui te pole kunagi varem temaatilist sünnipäeva korraldanud, siis ärge muretsege, sest me oleme teiega kaetud! Alustame peamistest kaalutlustest teie peo temaatiliseks muutmisel ja jätkame peo korraldamise põhinõuannetega!

1
Lisage isikupära, valides sünnipäevainimesele meeldiva teema. Kui teie ei ole see, kes pidu korraldab, rääkige tähistava inimesega ja küsige temalt, mis talle meeldib. Uurige välja nende lemmikfilmid, telesaated, kohad või ajaperioodid, et saaksite selle ümber kujundada teema. Proovige leida teema, mida saate enne pidu hõlpsasti hallata. Näiteks võib olla liiga raske korraldada täielikku viktoriaanlikku pidu koos kostüümide ja sisekujundusega, kuid mereteemaline pidu võiks olla lihtsam.

2
Koordineerige oma sisekujundus, et teie teema oleks lihtsam. Kui olete mõne teemaga kokku leppinud, proovige välja valida mõned põhivärvid, mida soovite silma paista. Sisustust kujundades ja peo korraldamisel hoidke oma paletis värve, et muuta teema mõjukamaks ja meeldejäävamaks. Näiteks mereteemalise peo jaoks võite valida helesinise, pruunika ja tumesinise. veel üks näide, kui teil on Halloweeni pidu, kasutage värve nagu oranž, lilla ja must.

3
Andke kõigile piisavalt ruumi tegevusteks ja suhtlemiseks. Kui tavaliselt saab korterit sisustada väikeseks koosviibimiseks, siis suurem temaatiline pidu võib võtta rohkem ruumi. Mõelge, kas teema, millega töötate, töötab paremini intiimsemas ruumis või peaksite leidma suurema koha. Võite isegi korraldada peo väljas, kui see sobib teie teemaga. Näiteks kui korraldate sporditeemalise peo, võite korraldada oma peo õues või suures puhkeruumis, et inimestel oleks ruumi mängude mängimiseks. Teise näitena: kui korraldate veini- ja kunstipidu koos paari sõbraga, võiksite leida koha, kus te ei pahanda, et kõik tarvikud on pisut segased.

4
Andke oma külalistele peo teema varakult teada, et nad teaksid, mida oodata. Saate osta poest valmis kutseid või meisterdada ja teha ise. Koostage nimekiri kõigist, keda soovite kutsuda, et teaksite, kui paljudeks inimesteks valmistuda. Täitke kutse iga külalise kohta, keda peole soovite, ja saatke see vähemalt 3–5 nädalat ette, et teie külalistel oleks aega vastata ja planeerida. Näiteks kui teete dinosauruste teemat peol võite kutse kokku voltida plastmunaks koos mänguasja dinosaurusega. Kutsel võiks olla midagi sellist: “Kas olete valmis Anthony 8. sünnipäeval SISSE kaevama? Teise näitena võiksite Vegase-teemalise peo jaoks lisada pilte täringutest ja kasiinomängudest koos joonega “Mis juhtub kl. Megani 40. eluaasta, jääb Megani 40. eluaasta juurde.â€Kui teete digitaalseid kutseid, kasutage lõikepilte ja pilte, mis vastavad teie kutse teemale. Planeerige oma pidu nädalavahetuseks, et enamik külalisi oleks saadaval.

5
Kui soovite, et inimesed riietuksid, paluge kõigil kanda temaatilist kostüümi. Olenevalt teemast võite paluda külalistel end enne tähtaega riidesse panna. Kaasake kutsetesse riietuskood või kostüümiideed, et teie külalistel oleks aega midagi kokku panna.Näiteks piraatideteemalise peo puhul võite käskida inimestel kanda võltsitud silmalappe, mütse ja triibulisi riideid. Suurepärane Gatsby-teemaline pidu, võite paluda meestel riietuda ülikondadesse ja naistel kanda 20ndate klappidega kleite. Andke oma külalistele teada, et see on okei, kui nad ei saa õigel ajal kostüümi kokku panna.

6
Kaunistage seinu ja laudu, et teie külalised oleksid teemasse sukeldunud. Õhupallid ja lipsud on sünnipäevapidudel väga levinud, kuid teie teema annab teile võimaluse proovida midagi uut. Otsige üles oma teemaga seotud kujutised ja kirjutage üles mõned ideed kaunistuste kohta, mida võiksite lisada. Lihtsaks kaunistamiseks on paberist kujundite välja lõikamine ja seintele teibiga kleepimine suurepärane, kuid võite alati joosta peopoodi ja võtta sealt tarvikuid, mida teil pole. Näiteks mereteemalise peo jaoks võite kaasata paberist väljalõiked ankrutest, purjekatest, tuletornidest, kajakatest ja aardelaekadest. Teise näitena võiks dinosaurustel põhineval peol olla väikesed plastmänguasjad, võltsluud ja kivistised, pildid muistsetest lemmikloomadest ja mängukühvlid. Mõelge asjadele. mida teie külalised saavad peo ajal kanda. Näiteks piraaditeemalise peo jaoks võite lisada kaptenimütsid, võltskonksuga käed või võltshabemed.

7
Teie teemale vastavad toidud ja joogid seovad kogu teie peo kokku. Otsige oma teemat ideetahvlitelt, nagu Pinterest, et näha, milliseid toite saate oma menüüsse lisada. Proovige jääda mõne lihtsa näputoidu juurde, et teie külalised saaksid neid öö läbi näksida. Andke mõned erinevad valikud tagamaks, et kõik saavad peol olles midagi rõõmsalt nautida. Näiteks kui soovite pidada Briti-teemalist pidu, võite pakkuda skoone, teed, vorste, sidrunikooke ja puuvilja pisiasi.Teise näitena pange nõiateemaliseks peoks välja mõned kummikommid, kastetud kringlipulgad, mis näevad välja nagu sõrmed, ja roheline punts. Pidage meeles, et hankige ka oma teemale vastavad taldrikud, lauahõbe ja salvrätikud.

8
Kohandage kook mõne lõbusa ja temaatilise katte või kaunistusega. Küsige tähistajalt, milline on tema lemmikkook, et saaksite seda talle osta või valmistada. Kasutage glasuuri või fondanti, et lisada kujundusele oma teema puudutusi. Seejärel vaadake peokaunistuste poodi, et näha, kas neil on teie teemaga sobivaid lõbusaid kaunistusi, mida koogi sisse kleepida. Näiteks Disney-teemalise peo jaoks otsige üles tema lemmik Disney tegelase tordipealne, mida panna. kook. Veel ühe näitena võib loodusteemalisel koogil olla roheline glasuur, jäätisekoonused ja väike loomatops. Ärge unustage küünlaid! Kasutage ruumi säästmiseks inimese vanusele vastavat arvu küünlaid või hankige küünlaid, mis on juba numbrikujulised.

9
Mängud ja tegevused annavad teie peole vürtsi ja hoiavad külalisi teemaga seotud. Mõelge mõnele tegevusele, mis on seotud teie peo teemaga ja mida saab hõlpsasti kodus teha. Pakkuge erinevat tüüpi tegevusi erinevatele vanuserühmadele, et kõigil peol oleks võimalus lõbusalt aega veeta. Näiteks kui teil on Harry Potteri-teemaline pidu, võite valmistada lima jookide tunni jaoks, mängige kvidiši või jahtige kuldset snitti. Teise näitena võite luau-stiilis peo jaoks teha leisid, korraldada hularõnga võistlust ja limbot.

10
Andke oma peolistele midagi, mis meenutaks neile äsja veedetud lõbu. Otsige dollaripoest mõned odavad esemed, mis sobivad teie peo teemaga ja hankige igale külalisele piisavalt. Kui teie külalised peolt lahkuvad, andke neile koju kaasa kott peoteeneid. Näiteks kui korraldasite kunstiteemalise peo, võite kinkida värvilised pliiatsid, kustutuskummid, visandivihik ja kohandatud joonise. Näiteks kui teil oli karnevaliteemaline pidu, võiksite jagada karnevalimängude koduversioone, pehmeid tsirkuseloomi ja suupisteid, nagu popkorn ja maapähklikommid.