Kuidas korraldada eelarvega pruudi dušš

Kuigi on imeline teada, et pruut usaldab teid tema eest duši planeerimisel, võib pruutduši korraldamine olla kulukas ettevõtmine. Õnneks saate siiski piiratud eelarvega pruudile hämmastava duši all käia. Alustuseks pöörduge teiste inimeste poole, keda pruut usaldab, ja paluge neil koos teiega dušši korraldada. Koos saate välja mõelda, kui palju peate kulutama ja kuidas soovite seda kulutada. Vähendage kulusid suurte piletikaupade puhul, nagu esiteks koht ja toit. Seejärel otsige viise, kuidas vähendada duši üksikasjade (nt kutsed, kaunistused, mängud ja teened) kulusid. Hoolikalt planeerides ja tehes soodsaid tehinguid, ei saa tulevane pruut kunagi isegi aru, et olete algusest peale eelarves!

1
Kutsuge pruudi sõbrad ja pere teiega koos dušši korraldama. Kui plaanite praegu dušši iseseisvalt, on see lihtne viis kulusid oluliselt vähendada. Kaasmajutamine ühe või mitme inimesega muudab duši all käimise veelgi meeldejäävamaks ja lõbusamaks. Küsige pruudi õelt, pruutneitsitelt, tädilt, vanaemalt või kelleltki teiselt, kes teda hästi tunneb ja võib-olla naudib oma käsi tema dušši planeerimisel. Proovige öelda või saata sõnum: “Hei, Sydney. Ma mõtlesin, kas oleksite sellest huvitatud Kas olete koos minuga dušši võõrustajaks? Või võite saata grupisõnumi pruudi sõpradele või pruutneitsitele ja öelda midagi sellist: “Ma arvan, et Rebecca oleks oma duššist eriti põnevil, kui ta teaks, et me kõik plaanime seda koos. Kas te kõik tahaksite olla minu kaassaatejuhid?â€

2
Tehke kindlaks, kui palju iga inimene saab kaasa aidata, kui olete kaasmajutaja. Ärge eeldage, et teie kaassaatejuhid on nõus teatud summa maha lööma. Küsige neilt otse, milline on nende dušikulude limiit. Võite isegi igaühega eraldi nõu pidada, kui soovite sama summa panustamise survet maha võtta. Proovige öelda midagi sellist: “Tere, Cara! Püüan saada hinnangut meie dušieelarve kohta. Kas saate midagi panustada? Ja kui jah, siis mis summa iga teie kaasmajutaja saab millekski registreeruda.

3
Arutage, mis võiks pruudile duši teema puhul meeldida. Teema omamine aitab kitsendada teie valikuid kaunistuste, toidu ja tegevuste osas, kui planeerite dušši. Rääkige oma dušiabi kaasjuhtidega valikutest läbi, et teha kindlaks, mis pruudile võiks meeldida ja mis on teie eelarve jaoks teostatav. Mõned eelarvesõbralikud teemad võivad hõlmata järgmist: aiapiduPariisist inspireeritud rannapidu.

4
Piirake külaliste nimekiri ainult lähedaste sõprade ja pereliikmetega. Kuigi võib olla kiusatus kutsuda kõiki, kes pulmas osalevad, pole see tõesti vajalik. Selleks, et duši all käimise kulud oleksid madalamad, pidage pulmapidu külastama lähedaste sõprade ja pereliikmetega. Pulmapeole kutsutakse tavaliselt 30–50 inimest, seega proovige hoida oma külaliste nimekiri selles vahemikus. Tehke kindlaks, keda pruut teie arvates duši all kõige rohkem näha tahaks, või küsige temalt, kui te pole kindel.

5
Plaanige duši all käia kellegi majas või odavas kohas. Kui teil on piisavalt suur maja või tagaaed või mõni teie kaasperemeestest, on see suurepärane viis kulude vähendamiseks. Te ei pea muretsema koha eest maksmise või nende toitlustajate reeglite järgimise ega neilt toidu ostmise pärast. Kui otsustate mõne kohaga minna, uurige odavaid võimalusi. Mõned head valikud teie kogukonnas võivad hõlmata järgmist: kogukonnakeskused kirikud tulesaalid klubid, kuhu üks teie kaasmajutajatest kuulub, nt Ameerika leegion või YMCA

6
Hoidke menüü kerge ja vältige toidu ostmisel kalleid toiduvalikuid. Kui otsustate duširuumi toitlustada või kui korraldate seda kohas, kus peate nende toitu ostma, valige istumis- või Rootsi lauas eine asemel kerge eine või eelroad. Võite isegi duši all käia keskhommikul või hilisel pärastlõunal, et inimesed ei ootaks suurema tõenäosusega täisväärtuslikku einet. Näiteks võite valida juustu- ja puuviljavaagna ning paari kuuma eelroa, kui soovite. pärastlõunane dušš.

7
Kulude vähendamiseks valmistage toit ise või koos kaasmajutajatega. Valige paar lihtsat eelrooga, mida saate kokku visata, ja ühendage need põhiroaga. Seejärel serveeri magustoiduks koogikesi, küpsiseid või lihtsat lehtkooki. Saate valmistada toidu päev varem ja soojendada seda peopäeval või paluda oma kaasjuhtidel või isegi külalistel tuua roog, mida jagada. Proovige valmistada puuvilja-, juustu- ja kreekerikandik. , odav eelroog.Küpseta aeglases pliidis spinati- ja artišoki-, pitsa- või kanatiivakastme ning serveeri tortillakrõpsudega, et saada midagi dekadentlikumat.Valmistage küpsetatud pastaroog lihtsaks, kõhtutäitvaks eineks.

8
Valmistage suur partii 2 erinevat odavat jooki. Proovige teha üks mittealkohoolne ja üks alkohoolne jook, kui soovite duši all alkoholi juua. Teise võimalusena võite alkoholi menüüst täielikult välja jätta, et hoida oma kulud veelgi madalamad. Mõned head joogivalikud on järgmised: jäätee LimonaadSangria Puuviljapunš Mimosas Vesi, mis on maitsestatud sidruniviilude, marjade või kurgiviiludega

9
Saatke elektroonilisi kutseid või ostke odavaid kutseid. Füüsilisi kutseid pole vaja saata, kui teil on kõigi peol osalevate inimeste elektroonilised aadressid. Külaliste tasuta kutsumiseks proovige kutseid sotsiaalmeedia kaudu levitada. Või kui soovite saada paberkutseid, ostke need dollaripoest või veebist või tehke ise tühjade kaartide või kaardimaterjalide abil. Märkige kindlasti, kas külalised peaksid duši alla võtma midagi, näiteks tassi või jooki. jagama.

10
Kaunista lihtsalt lipsude, õhupallide ja pruudi fotodega. Ärge kulutage oma eelarvet kallitele kaunistustele! Pidage kinni põhitõdedest, et hoida sisekujundus stiilne ja jääda oma eelarve piiresse. Proovige panna valgeid ja pruudi pulmavärvides lipsu ja õhupalle ning seejärel panna paar raamitud fotot pruudist ja peigmehest külalisteraamatu või muu mälestuseseme kõrvale, et dušikülalised saaksid neile allkirja anda. Samuti võite paigutada mõned potitaimed. laudadel kesksetena. Neid võib isegi kahekordistada auhindadena peol osalejatele, kes mänge võidavad.

11
Valige mängud, mille mängimine ei maksa midagi. Peo jaoks pole vaja mänge osta. Mõned parimad pruudi dušimängud on tasuta või väga soodsad. Mõned populaarsed tasuta või odavad mängud, mida saate pruudi duši all mängida, on järgmised: peigmehe pisiasjad: küsige peigmehelt küsimusi enne duši all käimist ja seejärel küsitlege pruuti kõigi ees. Laske kõigil arvata, kui palju küsimusi ta õigesti arvab, ja jagage auhindu inimestele, kes arvasid õigesti. Pruudibingo: tehke oma pruudibingokaardid, millest igaüks sisaldab 25 ruutu 5-kohalises reas koos erineva esemega, mille pruut võib kingituseks saada. igas kastis. Esimene inimene, kes täidab kogu oma kaardi, teatab “Bingo!” ja saab auhinna. Tualettpaberi kujundus: jagage peol osalejad rühmadesse ja andke igale rühmale paar tualettpaberirulli. Laske neil valida mudel ja küsida kõigilt grupp, et luua tualettpaberist pulmakleit. Pruut valib oma lemmikkleidi ja kõik selle meeskonna liikmed saavad auhinna.

12
Koostage oma telefoni esitusloend ja ühendage see kõlaritega. DJ-d ja elav muusika on kallid, nii et kui töötate eelarve piires, on parem see üldse vahele jätta. Selle asemel koostage esitusloend lauludest, mida pruut naudib, või koostage oma peo teema ümber. Seejärel ühendage oma telefon peol kõlaritega ja laske muusikal mängida! See on ka lõbus valik, kuna saate alati kapriisist või pruudi ja tema külaliste soovil esitada lisalugusid.

13
Ostke paar odavat eset, et anda need mängu võitjatele auhinnaks. Duši all pole vaja keerulisi auhindu. Selle asemel otsige tühjendusesemeid ja odavaid esemeid, mida saaksite kasutada duši auhindadena. Heade pakkumiste leidmiseks vaadake soodsaid poode ja müüke. Mõned head ja odavad võimalused mängude auhindade saamiseks on järgmised: küünladVäikesed potitaimed Kohvikruusid Kommibatoonid Kast teed või kuuma kakaod Lõhnastatud kätekreem

14
Jagage peo lõpus külalistele soodsaid teeneid. Pruudidušši soodustuste maksumus võib kiiresti suureneda, eriti kui teie külaliste nimekiri on pikal küljel. Hoidke kulusid madalal, tehes või ostes midagi odavat, et koos külalistega koju saata. Mõned näited odavate soodustuste kohta on järgmised: väikesed potitaimed, eraldi pakitud küpsised või koogid, käsitsi kirjutatud tänukiri Kodused seebid või küünlad Kodused vannipommid