Kuidas köögikombainis pirukakoori valmistada

Nullist pirukakoorikute valmistamine on rahuldust pakkuv, kuid räpane ja aeganõudev protsess. Köögikombain aitab teil koorikuid kiiremini ja tõhusamalt teha, jätmata palju segadust. See retsept on mõeldud kahekordse kooriku (alt ja pealt) valmistamiseks 12- või 14-tassilises protsessoris.

1
Asetage kõik kuivained köögikombaini mitmeotstarbelise teraga (tavaline metallilõikamise tera) ja pulseerige kolm kuni viis korda 1 1/2 sekundit iga impulsi kohta.

2
Lisage väikesteks tükkideks lõigatud või ja pulseerige kolm kuni viis korda 1 1/2 sekundit impulsi kohta. Tõstke segu täielikult ülespoole liigutades segades, viies põhjal olevad koostisosad ülespoole.

3
Lisage lühikeste tükkidena; pulss kolm kuni viis korda 1 1/2 sekundit impulsi kohta. Tõsta segu uuesti.

4
Lisa kolm või neli supilusikatäit. jäävett (jäätükke ei tohi lisada) ja pulseerige kolm kuni viis korda 1 1/2 sekundit impulsi kohta. Tõsta segu.

5
Lisage veel kolm või neli supilusikatäit. veest. Pulse ja tõstke vastavalt ülaltoodud juhistele. Lisa just nii palju vett, et segu moodustaks taigna ja kerkiks köögikombaini seintelt eemale.

6
Pigista osa segust käes. See peaks olema kergelt kleepuv, kuid siiski pehme ja kohev.

7
Tõsta segu kaussi ja vormi kaheks ligikaudu ühtlaseks palliks.

8
Asetage maha suur vahapaberileht või jahuga kondiitrilapp. Kasutage oma kätt, et suruda üks pallidest kettaks. Seejärel rullige see lahti, jälgides, et see ei rebeneks, kuni see on veidi suurem kui pirukavorm, mida kasutatakse kooriku küpsetamiseks.

9
Aseta oma pirukavorm lahtirullitud taignale tagurpidi ja. Kasutades taigna tõstmiseks vahapaberit, keerake see ümber. Tõstke oma pirukataigen pannile ilma seda venitamata või rebimata.

10
Kasutage teist tainast olenevalt teie retseptist pealmise kooriku või teise piruka jaoks.

11
Vormi välimine koorik sõrmedega näppides või kahvliga mööda äärt vajutades. Kui pirukas on pealmise koorikuga, vormi mõlemad servad kokku.

12
Lõika üleliigne noaga ära ja rulli see järgmisesse koorikusse. Kui väikeseid jääke jääb üle, võid need eraldi küpsetada vähese kaneeli ja suhkruga ning täpselt nii palju võid, et see kleepuks.

13
Valmis.