Kuidas eemaldada alkoholipudeli kork

Mõnedel alkoholipudelitel, eriti Mehhiko tekiilal, on kaelas sisseehitatud kork. Idee on aeglustada valamise kiirust ja vältida lekkeid. Mõned inimesed leiavad, et need korgid on aga tüütud, sest alkohol ei tule välja, kui te seda konkreetsel viisil ei vala. Samuti muudab kork pudeli uuesti täitmise võimatuks. Saate probleemi lahendada, eemaldades korgi. Need korgid ei ole mõeldud eemaldamiseks, seega peate need pudelilt ettevaatlikult ära lõikama. Kui eemaldate selle, saate pudeli uuesti sulgeda ja nautida edaspidi katkematut valamist.

1
Keerake pudelikork lahti. Kui kork on kinni, ei saa te korki välja võtta. Võtke see ära ja asetage see küljele. Töötage kindlasti tasasel ja kindlal pinnal. Vastasel juhul võite töötamise ajal likööri maha valguda. Mõnel pudelil keeratakse kork korgiosa külge. See tähendab, et kui eemaldate korgi, ei saa te korki uuesti kinnitada.

2
Sisestage nuga pudelikaela ümber oleva metallist mähise alla. Kasutage midagi õhukese teraga, näiteks utiliidi või žileti nuga. Pange see pudelikaela ümber oleva metallist mähise vahele. Pole vahet, kas sisestate noa ümbrise üla- või alaossa. Olge noa kasutamisel väga ettevaatlik. Lõika endast eemale ja kandke lõikehaavade vältimiseks kindaid.

3
Viiluta ümbris ülevalt alla. Viilutage ümbris lõpuni alla. Seejärel eemaldage see täielikult. Mõnel pudelil on ümbris õhukese metalli asemel paks plastik. See võib võtta veidi rohkem pingutust, kuid saate selle samamoodi ära lõigata.

4
Lõika ära sakid, mis kinnitavad korgi pudeli külge. Korgi serva ümber on plastikust sakid, mis seda kinnitavad. Võtke nuga ja sisestage see igasse saki, seejärel lõigake need läbi. Kõikide tihendite vabastamiseks liikuge ümber korgi. Samuti võite sakkide lõikamiseks kasutada kääre. See võib olla teile lihtsam ja teil on väiksem võimalus end ära lõigata.

5
Tõstke pudelist kork välja. Kui sakid on lõigatud, peaks kork pudelikaelast välja tulema. Tõmmake seda üles, et see täielikult eemaldada. Olge korgi välja tõmbamisel ettevaatlik. Midagi ei hoia likööri sees, nii et pudeli kallutamisel võib see maha voolata. Kui kork on kinni jäänud, proovige see välja tõmmata tangide abil.

6
Ühendage pudel korgiga, mis sobib pudelikaelasse. Kui teie ümber on lisakork, võib see olla ideaalne viis pudeli uuesti sulgemiseks. Pudeli peatamiseks ja alkoholi väljavalgumise vältimiseks suruge see pudelikaelasse. Ärge kasutage korki, mis ei sobi pudeliga korralikult. Kui see on liiga väike, jookseb pudel maha. Kui teil pole lisavarustust, saate korke osta ka veebist.

7
Sisestage metallist või plastikust pudeli kork. Kuigi neid korke kasutatakse tavaliselt veinipudelite jaoks, võivad need sulgeda ka likööripudeli. Otsige Internetist pudelile sobivat tüüpi. Seejärel libistage see tihendi loomiseks pudelikaela. Mõned korgid ei moodusta tihedat tihendit, mistõttu võib vedelik välja lekkida, kui pudel on külili. Hoiustage seda alati paremal pool üleval, et vältida mahavalgumist. Need korgid võivad olla ka dekoratiivsed ja mõnel on peal kujundid või kujundid.

8
Kui te ei saa pudelit uuesti sulgeda, viige alkohol karahvini. Dekanter on klaasist anum, mis on mõeldud alkoholi hoidmiseks ja sulgemiseks. Sisestage lehter karahvini kaela ja valage sinna alkohol. See on hea viis alkoholi hoidmiseks, kui teil on probleeme originaalpudeli uuesti sulgemisega. Kuni karahvin on korralikult suletud, peaks alkoholi säilima sama kaua kui originaalpudelis.