Kuidas arbuusile naeratust nikerdada

Arbuus on üks puuvili, mis toob kindlasti naeratuse teie külaliste näole, eriti suvel, kui magus ja mahlane puuvili aitab teil end jahutada. Selle asemel, et arbuus lihtsalt viiludeks lõigata, saate väikese noaga töötamise ja kaunistustega panna arbuusi teile otse naeratama ja luua kauni pikniku või peo keskpunkti. Lisaks on arbuusile naeratuse nikerdamine fantastiline viis panna lapsed ja pere värskete puuviljade söömisest vaimustusse.

1
Visanda arbuusile nägu. Sarnaselt kõrvitsa nikerdamisele on kasulik joonistada kerge kontuur, et hiljem lõikeid suunata. Kasutage pliiatsit, et joonistada poolkuu kuju avatud suuga naeratuse jaoks või peenike kumer joon, et naeratada vaiksemalt. Ärge unustage silmi! Joonistage tüüpilise naerunäo saamiseks ümmargused silmad või kasutage pikki ovaalseid kujundeid, et luua klassikaline multikas, mis sarnaneb Miki Hiirega. Kui soovite, et teie arbuusinäol oleks nina, tõmmake silmade ja suu vahele väike ring või kolmnurk. . Soovi korral saate isegi ripsmeid või lohke lisada! Kui soovite oma nägu veidi elegantsemaks muuta, võite otsida kõrvitsa nikerdamise kujundusi. Arbuuside nikerdamine ja kõrvitsate nikerdamine on märkimisväärselt sarnased protsessid ning võite avastada, et enamik Halloweeni stiilis kujundusi toimib suurepäraselt arbuusikoorega.

2
Põhja loomiseks lõigake arbuusi alumine osa 0,64 cm (1–4 tolli) võrra lahti. Arbuus ei seisa iseseisvalt püsti, nii et nikerdage kindlasti tasane põhi, et see ei muutuks ebastabiilseks ega naerataks viltuseks. Valige aluse jaoks kumbki pool.

3
Lõigake arbuusi pealmine 1,5 tolli (3,8 cm) ära ja asetage see küljele. See annab teile lihtsa võimaluse arbuusi viljalihani jõudmiseks ja koort saab hiljem kasutada arbuusi kaunistuste ja aksessuaaride loomiseks. Ärge lõigake liiga palju kaugemale kui 1,5 tolli (3,8 × cm), vastasel juhul võib teie nägu tunduda veidi krimpsus. Kui nii palju pealtpoolt lõikamine tundub teie arbuusi suuruse jaoks liiga palju, viilutage lihtsalt arbuusi tõsta üles kohas, mis paljastab arbuusi sisemuse. Oluline ei ole see, kui palju te ära lõikate, vaid see, et pääsete ligi selle lihale, jättes samal ajal piisavalt ruumi esiküljele näo nikerdamiseks.

4
Korjake viljad melonipalliga ja asetage pallid kaussi. Kasutades melonipalli, kraapige arbuusi sisemus täielikult välja ja asetage melonipallid suurde kaussi. Kasutage melonipallit nagu jäätiselussi, võimaldades viljal endasse tagasi kõverduda. Kui sul on ka meloneid ja meloneid, siis kasuta julgelt ka nende peal melonipalli, et täidisele veidi värvi ja vaheldust lisada.

5
Lõika nägu noaga välja. Seda on palju raskem nikerdada, kui arbuusil on veel sisemus, nii et eemaldage need kindlasti enne näole liikumist. Lõigake koorimisnoaga läbi pliiatsijäljed seestpoolt naeratuse ja silmade jaoks (samuti nina ja vajaduse korral muud omadused) ning asetage kooretükid pärast lõpetamist kõrvale. Neid saab hiljem kaunistusteks kasutada. Naeratuse lõikamine enne sisemuse eemaldamist võib arbuusi liha segada ja pudruks ajada, vähendades seeläbi kogutavate arbuusipallide arvu.

6
Eemaldatud koortest lõika küpsisevormidega välja erinevad kujundid. Pole tähtis, milliseid kujundeid valite, kui need teile meeldivad. Kaaluge arbuusikoorest õhukeste ribade lõikamist, et luua näole kulmud, mida saab kinnitada pooleks lõigatud hambaorkidega. Asetage need kujundid taldrikule küljele. Melonipallid on ümmargused, nii et ümmarguste kujundite kasutamine võib muuta arbuusi mullivamaks. Teise võimalusena võivad lehe-, lille- ja tähekujud anda arbuusile loomuliku ja orgaanilise esteetika.

7
Kasutage melonipalli teiste puuviljade, näiteks meloni ja mesikaste puhul. Korjake teistelt melonitelt pallid, kasutades sama pallimistehnikat, mida kasutasite arbuusi puhul. Need lisavad segule värvi ja mitmekesisust ning neid saab kasutada “hammaste” loomiseks.

8
Torka hambaorki peotäie melonipallide sisse ja kinnita need suhu. Need jätavad arbuusile hammastega mulje ja võivad takistada täidiste väljavalgumist, kui suu on liiga suur, kuid see on täiesti vabatahtlik samm. Kui otsustasite avatud suuga naeratuse asemel naeratada õhukese naeratuse, hammaste kinnitamiseks ei pruugi olla piisavalt ruumi. Kui soovite luua melonihambaid, laiendage naeratust.

9
Valage oma valitud melonipallid avatud arbuusi ülaosasse. Pärast cantaloupe, mesikaste ja loomulikult arbuusi pallitamist segage pallid kausis kergelt käsitsi kokku ja valage seejärel ettevaatlikult tühja arbuusi sisse. Täitke see nii, et melonipallid hüppaksid vaevu ülemisest august välja. Varem kinnitatud hambad peaksid hoidma melonipallid sees, kuid kui need ei hoia seda kõike sees, laske melonipallidel välja valguda, nagu arbuus tilguks. See võib tunduda pisut tüütu, kuid lastele see meeldib – eriti kui valisite Halloweeni nikerduskujunduse.

10
Kleepige väljalõigatud kujundite külge hambaorgid ja kinnitage need arbuusi külge. Kinnitage ülemise augu ümber olevasse rõngasse kujundid, mille lõigasite üleliigsest koorest välja, et luua omamoodi kroon. Soovi korral lisage kulmud silmade kohale ning kaunistage arbuusi küljed ja põhi muude erinevate kujunditega, et see kõik kokku viia. Kui lõikate lillekujud välja, saate iga lille keskele kinnitada melonipalli. muuta iga lill autentseks ja värviliseks.

11
Kaunista põhi melonipallide, muude puuviljade ja hambaorkidega ning naudi! Arbuusi hambuline naeratus või peenike irve toob naeratuse kõigile, kes soovivad melonipalli, ja puuviljade sortiment annab inimestele, kellele melon ei meeldi, midagi muud proovida ja teie loomingut imetledes. Kindlasti hoidke aluse ümber palju hambaorke, et näksida oleks lihtne!