Kuidas Amazonist toodet otsida

Kas sulle meeldib veebis sisseoste teha? Kas te pole Amazon.com-ist midagi kuulnud? Selles artiklis kirjeldatakse, kuidas nende saidilt tooteid sirvida.

1
Külastage oma veebibrauseris Amazoni veebisaiti.

2
Sisestage mõned ideed oma üksuse jaoks (või toote ISBN-i number või vöötkoodi number, olenevalt üksuse tüübist) iga Amazoni lehe ligikaudsel ülaservas asuvasse otsingukasti. Raamatute pealkirjade puhul 13-kohaline ISBN-number võib leida kas raamatu esikaanelt või raamatu kõige tagumisel kaanel.DVD-de ja CD-de ning peaaegu kõige muu puhul toob vöötkood tõenäolisemalt välja teie täpse üksuse.Kui tõuge tuleb shove ja te ei leia oma täpset üksust, siis tippige otsingukasti oma üksuse tüübi nimi. Siiski proovige alati kõigepealt otsida vöötkoodide (ISBN või vöötkood) või ASIN-numbrite (kui teil on see) järgi

3
Vaadake lehte, kus kuvatakse teie otsingutulemused. Sellel võib olla palju, kuigi kui see on täpne vaste, võib juhtuda, et kuvatakse ainult üks või kaks eset, mis enamasti on teie toode.

4
Vaata eset. Kui sellel on lehel üksuse muid variatsioone (nt kui otsite raamatut, DVD-d jne), näete tõenäoliselt neid toote variatsioone tekkival tavalisel lehel, näiteks VHS-il. või vastavalt audioraamatut.

5
Nende erinevate toodete kohta lisateabe saamiseks klõpsake lehtedel olevat linki.