Kuidas Amazoni kontot kustutada

Kui olete ostnud midagi, mida soovite kirjest kustutada, või olete lihtsalt liiga paljude pakkide tellimisest tüdinenud, võib olla aeg oma Amazoni konto jäädavalt kustutada. Konto kustutamine on ainus viis oma ostuajaloo täielikuks kustutamiseks ja see võib isegi anda teile rohkem mõistust. Muidugi muudab Amazon konto kustutamise pisut keerulisemaks kui uue avamise, kuid meie põhjalik juhend juhendab teid kustutamise sammude kaudu ja muudab need lihtsaks. Alustuseks leidke mobiilirakendusest arvuti, mille Amazoni kontot ei saa kustutada.

1
Minge Amazoni veebisaidile. Kui olete juba sisse logitud, avaneb teie Amazoni avaleht. Kui te pole Amazoni sisse logitud, hõljutage kursorit konto ja loendite kohal, klõpsake nuppu Logi sisse, sisestage oma e-posti aadress ja parool ning klõpsake nuppu Logi sisse.

2
Veenduge, et teil pole täitmata tellimusi ega tehinguid. Kui kavatsete kaupa tarnida või vastu võtta, peate oma Amazoni konto sulgemiseks ootama, kuni need on lõpule viidud.Ootel tellimusi saate tühistada, klõpsates Amazoni avalehe paremas ülanurgas valikul Tellimused, klõpsates Avage lehe ülaosas Tellimused, klõpsates tellimusest paremal valikul Tühista üksused ja klõpsake ekraani paremas servas nuppu Tühista valitud kaubad.

3
Klõpsake nuppu Abi. See asub lehe paremas alanurgas jaotises Aitame teid.

4
Klõpsake valikul Kas vajate rohkem abi?. See asub selle lehe jaotise „Sirvi abiteemasid” allosas.

5
Klõpsake nuppu Võta meiega ühendust. See valik asub jaotise “Sirvi abiteemasid” paremas ülanurgas.

6
Klõpsake nuppu Prime või midagi muud. See asub jaotise „Milles saame teid aidata?” paremas ülanurgas. jaotises “Võtke meiega ühendust”.

7
Klõpsake . See kast asub ekraani allservas, pealkirja „Rääkige meile oma probleemist lähemalt” all. Sellel klõpsamisel avaneb rippmenüü.

8
Klõpsake nuppu Sisselogimine ja turvalisus. See asub menüü ülaosas.

9
Klõpsake teist välja . See on esimesest allpool. Sellel kastil klõpsates kuvatakse ka rippmenüü.

10
Klõpsake nuppu Sule minu konto. Seda tehes kuvatakse selle välja alla kolmas jaotis järgmiste kontaktivalikutega: E-postPhoneChat

11
Klõpsake kontaktivalikul. Sõltuvalt teie valitud valikust on teie järgmised sammud erinevad: E-post – sisestage oma konto kustutamise põhjus, seejärel klõpsake e-posti välja all käsul Saada e-kiri. Telefon – sisestage oma telefoninumber valiku kõrval olevatesse kohtadesse. pealkirja „Teie number”, seejärel klõpsake nuppu Helista mulle kohe. Vestlus – oodake, kuni klienditeeninduse esindaja võrku tuleb, seejärel öelge talle, et soovite oma konto sulgeda.

12
Oodake, kuni teie konto kustutatakse. Teie konto suletakse aja jooksul, mille esitab teile Amazoni esindaja, kellega te räägite.