Kuidas mängida jalgpalliväljakutel

Football Squares on üks populaarsemaid Super Bowli peomänge ja suurepärane võimalus muuta oma järgmine jalgpallipidu veelgi nauditavamaks! Seda on ka väga lihtne seadistada ja mängida. Koguge grupp mängijaid ja paluge igal inimesel mängu sisenemiseks maksta kindel summa. Määrake meeskonnad ja skoorige numbrid 10×10 ruudustikule, seejärel laske mängijatel panustada ruudustiku ühele ruudule. Võidab see, kelle numbrid vastavad iga veerandi tulemustele!

1
Joonistage püsimarkeriga suurele plakatitahvlile 10×10 ruudustik. Soovite, et iga ruut oleks piisavalt suur, et salvestada oma mängijate initsiaalid ja numbrid. Võrgustikul peaks olema 100 ruutu kokku1 iga mängija kohta. Ideaalis peaks teil olema kokku 100 mängijat, kuid see pole karm reegel. Kasutage joonlauda, ​​et hoida oma jooned joonistamisel sirged.

2
Looge tekstitöötlusprogrammis ruudustik, kui te ei soovi seda joonistada. Digitaalse ruudustiku loomine on sama lihtne kui tekstitöötlusprogrammi avamine! Kasutage tabelitööriista 10×10 ruudustiku loomiseks. Tabeli saate printida tavalisele 8 tolli (20 × 10 tolli) (25 × 25 cm) printeripaberile.

3
Aja säästmiseks printige Internetist välja valmis ruudustik. Pole hullu, kui teil pole aega ega soovi oma võrku teha. Football Squares on piisavalt populaarne, et saaksite hõlpsasti Internetist leida valmis mänguruudud. Proovige https://www.superbowlsquares.org/assets/images/grids/football-squares_10x10.jpg.

4
Märgistage iga rida ja veerg numbritega 0 kuni 9. Alustage ülemisest reast, kirjutades esimese ruudu kohale 0. Kirjutage iga ruudu kohale uus arv, kuni jõuate viimase ruuduni, mis peaks olema number 9. Korrake ruudustiku vasaku küljega. Iga ruut saab ülemisest ja külgmistest ridadest numbri, mis tähistab iga korra skoori viimast numbrit. Iga ruut laual tähistab mängu potentsiaalset tulemust. Öelge näiteks, et üks meeskond teenib 14 punkti ja teine ​​​​25. Mängija, kelle ruudu esimesel poolel on 4 (esindab ruudu teist numbrit). esimese meeskonna skoor) ja 5 alumises poolajas (esindab teise meeskonna skoori teist numbrit) võidab selle veerandi.

5
Määrake 2 jalgpallimeeskonda lauale1 peal ja 1 külgedel. Kirjutage tahvli ülaossa 1 meeskonna nimi. Seal olevad numbrid tähistavad nende tulemusi. Kirjutage tahvli küljele teise meeskonna nimi. Nende hinded kajastuvad teistes sellele küljele kirjutatud numbrites. Muutke oma mängulaud veidi lõbusamaks, printides välja iga meeskonna logo ja liimides või teipides selle oma laua küljele!

6
Küsige oma sõpradelt ja perelt, kas nad vaatavad järgmist mängu. Enne mängijatele ruutude jagamist peate välja mõtlema, kes mängu üldse jälgib! Kui räägite nädala jooksul tuttavate inimestega, küsige lihtsalt: “Kas te vaatate sel nädalavahetusel Superbowli?” Kui nad ütlevad jah, siis vastake küsimusele: “Kas oleksite valmis jalgpalliväljakutel mängima?” Teavitage kõiki, kes tunduvad olevat huvitatud sellest, kuidas te mängu juhite.

7
Küsige oma osalejatelt 1 dollari tasu, et nad saaksid laualt ruudu valida. Soovi korral võite küsida kõrgemat tasu. 5 dollarit või isegi 10 dollarit on muud tavalised tasud, mida iga ruudu eest võtta. Iga ruudu eest 1 dollari tasu võtmine võimaldab kõigil osaleda. See koguneb ka korralikuks auhinnaks, millega oma võitjaid premeerida.

8
Jagage oma väljakud nii paljude inimeste vahel kui võimalik. Ärge muretsege, kui te ei tea või ei leia mängu mängimiseks 100 erinevat inimest. Kuigi 100 mängijat on ideaalne olukord, saate siiski mängida palju vähemate inimestega. Küsige igalt oma mängijalt, kas nad sooviksid osta rohkem kui ühe ruudu. Proovige jaotada võrdne hulk ruute inimese kohta. Võite isegi lõbutseda, ostes endale paar väljakut!

9
Kirjutage iga mängija initsiaalid nende valitud ruudu sisse. Laske igal mängijal valida, milline ruut ta soovib. See võimaldab neil sisuliselt panustada mõlema meeskonna lõppskooridele. Jätkake, kuni iga ruut on vastu võetud. Võite küsida mängijatelt, millist ruutu nad soovivad, ja kirjutada nende initsiaalid või lasta neil tulla laua juurde, et valida ja kirjutada oma initsiaalid ise.

10
Juhuslikumaks muutmiseks joonistage iga ruudu jaoks mütsist numbrid. Pärast ruudustiku printimist lõigake see üksikuteks ruutudeks ja kuhjake kõik ruudud mütsi või karpi. Enne mängijale numbri joonistamist loksutage numbreid nende segamiseks. Joonistage iga number korraga 1 mängija jaoks. Kuigi see meetod võtab teie mängijatelt võimaluse kindlatele tulemustele panustada, lisab see juhusliku elemendi, mis muudab mängu veelgi põnevamaks!

11
Koguge oma mängijad jalgpallimängu vaatama. Football Squares on mõeldud seltskonnamänguks, seega on seda kõige parem mängida jalgpallipeo osana. Korraldage pidu oma kodus ja kutsuge kõik oma mängijad. Kui keegi ei jõua, võite mängu võitmise korral nendega sõnumi või telefoni teel ühendust võtta.

12
Arvutage oma ruudustiku numbrite põhjal iga kvartali võitja. Igasse ruutu kirjutatud numbrid tähistavad iga meeskonna iga veerandi lõppskoori viimaseid numbreid. Kujutage näiteks ette, et Green Bay Packers on kirjutatud tahvli ülaossa ja Texas Longhorns laua küljel. Esimesel veerandajal skoorib Packers 10, Longhorns aga 15. Selle veerandi võitjal oleks väljaku ülemisel poolel 0, mis tähistab Packersi skoori. Samuti oleks neil ruudu alumisel poolel 5, mis esindab Longhornsi skoori. Võitja määramiseks vaadake alati mõlema skoori viimaseid numbreid.

13
Määrake võitja iga veerandi lõpus iga meeskonna skoori põhjal. Vaadake iga skoori viimast numbrit (näiteks “9” numbris “19”) ja valige võitja, kelle numbrid vastavad tulemusele. Andke neile raha (või mõni muu teie valitud auhind) ja õnnitlege neid! Korrake iga veerandi võitjaga kuni mängu lõpuni.

14
Otsustage, millise protsendi rahalise auhinna iga võitja saab. Auhindade jagamisel on 5 levinumat võimalust.Andke iga kvartali võitjatele 25% rahalisest auhinnast.Autasustage esimese 3 kvartali võitjaid 10% rahast. Viimase kvartali võitja saab ülejäänud 70%.Esimese kvartali võitja saab 10% rahast. Andke teise ja kolmanda kvartali võitjatele 20%. Kes võidab viimase veerandi, saab ülejäänud 50% rahalisest auhinnast. Esimesele 3 võitjale antakse 15% auhinnast. Viimane võitja saab 55%.Andke esimesele võitjale 10%, teisele 20%, kolmandale 30% ja viimasele võitjale 40%.