Kuidas teha kodus Coca Cola jäätisi

Coca Cola jäätised on värskendav, nostalgiline maiuspala soojal suvepäeval. Need maitsvad külmutatud joogid sobivad suurepäraselt igale peole või koosviibimisele ning neid on väga lihtne valmistada. Isegi lapsed saavad aidata kodus Coca Cola jäätist vaid mõne lihtsa koostisosaga valmistada ja see on kindlasti hitt!

1
Külmutage sooda. Valage üks 12-untsine soodapurk madalasse sügavkülmakindlasse nõusse. Asetage roog ettevaatlikult sügavkülma. Külmutage sooda 4 tundi või kuni see on täielikult külmunud.

2
Jahutage rohkem soodat. Asetage teine ​​12-untsine soodapurk külmikusse jahtuma, kuni esimene purk külmub.

3
Blenderda jäätis. Kui sügavkülmikus olev sooda on täielikult külmunud, on aeg see blenderisse panna.Kühkige kogu külmutatud sooda välja ja pange see segistisse. Valage segistisse 12 untsine purk jahutatud soodat. Lisage 8 jääkuubikut blenderisse Blenderda hästi, kuni kõik koostisosad on segunenud.

4
Serveeri oma jäätist. Vala segatud jää 2 klaasi ja serveeri kõrre või lusikaga.

5
Hankige 20-untsine plastpudel soodat. Selle lõbusa isekülmutamise triki tegemiseks vajate 20-untsilist plastpudelit toatemperatuuril soodat. On oluline, et teie sooda oleks toatemperatuuril, mitte jahutatud.

6
Raputage soodat. Surve tekitamiseks raputage soodapudelit tugevalt. Soovite, et pudelis tekiks võimalikult palju survet.

7
Asetage raputatud soodapudel sügavkülma. Asetage pudel külili. Pange pudel umbes 3 tunniks ja 15 minutiks sügavkülma. Soovite, et sooda temperatuur oleks külmumispunktist madalam, kuid mitte veel külmunud. Sooda näeb endiselt välja nagu tavaline sooda.

8
Serveeri soodat. Oma võlujää serveerimiseks on kaks võimalust. Jää saab valmistada soodapudeli sees või külmutatud kaussi abil. Jää loomiseks pudelis avage veidi korki, et vabastada osa survest, ja seejärel sulgege see kiiresti uuesti. Pöörake pudel kiiresti tagurpidi ja uuesti üles. Sellest saab koheselt külmunud slushie. Seejärel saate jääd tassi või kaussi pigistada ja serveerida. Jää pehmemaks muutmiseks lisage tassi või kaussi veidi jahutatud soodat. Külmutatud kausi kasutamiseks lörtsi valmistamiseks vajate kaussi, mis on olnud sügavkülmas. Kõige paremini sobib metallist või roostevabast terasest kauss. Vala oma sooda kaussi ja see muutub vedelast soodast kohe lörtsiks! Teie sõbrad on üllatunud! Serveeri lusika ja kõrrega.