Kuidas lisada suhkruküpsistele värvilist suhkrut

Arvati, et suhkruküpsised pärinevad Pennsylvaniast, kui 1700. aastate keskel tulid piirkonda Saksa asunikud. Arvati, et Nazareth Sugar Cookie leiutasid need asukad ja tänapäevani on retsept vähe muutunud. 2001. aastal tunnistas Pennsylvania suhkruküpsist osariigi ametlikuks küpsiseks. Suhkruküpsised on väga populaarsed küpsised, osaliselt nende mitmekülgsuse tõttu. Suhkruküpsiseid saab lõigata lugematuteks kujunditeks, neid saab maitsestada ja neid saab kaunistada vastavalt igale puhkusele või sündmusele. Lastele meeldib teha suhkruküpsise käsi või määrida pealseid vikerkaare igas värvitoonis glasuuriga. Üks võimalus suhkruküpsistele värvi anda on lisada värvilist suhkrut. Siin on, kuidas lisada suhkruküpsistele värvilist suhkrut.

1
Valmista tainas. Suhkruküpsise taigna valmistamiseks järgige oma lemmiksuhkruküpsise retsepti juhiseid.

2
Lõika see soovitud kujunditeks ja laota need küpsiseplaadile.

3
Valmistage ise värvilist suhkrut. Oma värvilise suhkru valmistamine on võimalik vaid mõne koostisosaga. Kui teil on toiduvärvi, granuleeritud suhkrut ja ühekordseid kilekotte, saate teha värvilist suhkrut. See on suurepärane tegevus lastele. Asetage 1/4 tassi (2 untsi) granuleeritud suhkrut väikesesse tõmblukuga kotti. Lisage 3 kuni 4 tilka enda valitud toiduvärvi. Sulgege ülaosa tõmblukuga ja raputage kotti ümber, et värv jaotuks. Korrake nii paljude värvide jaoks, kui soovite. Rohkem tilka toiduvärvi annab erksamad värvid, vähem tilkasid paistavad pastelsemad. Kui küpsised on lõigatud ja küpsiseplaadile asetatud, puistake küpsise peale suhkrut mis tahes kujunduse või mustriga. Küpseta küpsiseid vastavalt retseptile.

4
Ostke kaunistussuhkrut. Kaunistussuhkrut on kõigis vikerkaarevärvides. Paljud supermarketid müüvad erinevaid põhivärve, kuid parima valiku saamiseks leidke oma piirkonnas pagaritoodete kauplus. Kaunistussuhkur on erineva jämedusega. Valige ülipeentest kuni suurte kristallideni need, mis teile kõige rohkem meeldivad. Kui küpsised on lõigatud ja küpsiseplaadile asetatud, puistake küpsise peale suhkrut mis tahes kujunduse või mustriga. Küpseta küpsiseid vastavalt retseptile.

5
Pealt kate värvilise suhkruga. Küpsetatud küpsistele värvilise suhkru lisamiseks vajab suhkur midagi, millele nakkuda. Jäätumine on ideaalne valik. Küpsetage ja jahutage küpsiseid vastavalt retseptile. Jää väga lahedad küpsised oma lemmikglasuuriga ja kalla peale oma valitud värvilist suhkrut.

6
Valmis.