Kuidas vältida puuviljakooki küpsetamise ajal vajumise eest

Need kiired ja lihtsad abinõud takistavad teie puuviljakookide küpsetamisel põhja vajumast. Need nutikad abinõud tasub kindlasti lisada oma kooginippide nimekirja tõhusaks küpsetamiseks.

1
Puista koogivormi (vormi) põhjale veidi küpsetuspulbrit. Tehke seda enne puuviljakoogi taigna lisamist. Kui kasutad küpsetuspaberit (küpsetuspaberit), puista sellele küpsetuspulber.

2
Vala tainas pannile. See istub söögisooda peal.

3
Küpseta puuviljakooki nagu tavaliselt. Järgige õigesti oma retsepti juhiseid – mõõtude ja küpsetusjuhiste täpse järgimisega peaks söögisooda ära tegema ja aitama peatada puuviljakoogi vajumise aluse ajal.

4
Valmis. Küpsemisel võta ahjust välja ja jahuta vastavalt retsepti juhistele. Teie puuviljakook peaks olema suurepärases vormis!

5
Asetage puuviljakoogile lisatavad puuviljad kaussi. Puuviljad peaksid olema juba vajaliku suurusega, nii et vajadusel lõigake enne kaussi lisamist. Kõik suured puuviljatükid tuleb lõigata väiksemaks, et nende kaal ei põhjustaks tükkide kleepumist.

6
Lisage sellesse kaussi väike kulbitäis jahu. Jahu kogus tuleks retseptis kasutatavast jahust välja võtta, et vältida retseptis liigset jahu lisamist.

7
Viska jahu õrnalt üle kõikidele kuivatatud puuviljadele. Oluline on võimalikult palju puuviljatükke katta. Jahu takistab puuviljade kokkukleepumist (võimaldab paremat jaotumist koogil) ning hoiab ära ka puuviljade koogitaina külge kinnijäämise ja alla vajumise.

8
Lisa koogitainale jahuga kaetud puuviljad. Järgige retsepti ja lisage vajadusel jahuga kaetud puuvilju, seejärel kandke ettevalmistatud ahjupannile.