Kuidas teha tuld hingavat draakoni kooki

Kas soovite ise lõbusa teemakohase sünnipäevatordi valmistada? Kahe tavalise 9-tollise ümmarguse koogi, glasuuri ja mõne muu hõlpsasti leitava maiustusega saate luua keeruka draakonikoogi, kas suitsusõõrmetega või ilma. Õppimiseks järgige neid samme.

1
Lõika ristkülikukujulised kreekerid sakilise leivanoaga diagonaalselt, nagu näidatud, nii et mõlemast jääks kaks kolmnurkset tükki. Võimalik, et peate kreekereid kärpima, et muuta need sümmeetriliseks.

2
Lõika kõik puuviljakivid pooleks.

3
Lõika üks 9-tollistest ümaratest kookidest pooleks. Veenduge, et kookidel oleks piisavalt aega jahtuda.

4
Määri ühele koogipoolele glasuuriga ja aseta peale teine ​​pool.

5
Aseta kook papist koogiplaadile või alumiiniumfooliumiga kaetud papile.

6
Lõika ülejäänud kook vastavalt skeemile, nagu näidatud vasakul. Kui olete lõpetanud, peaks see välja nägema nagu paremal oleval pildil. Suurendamiseks klõpsake piltidel.

7
Pane koogitükid kokku vastavalt paremal olevale pildile, kärpides vastavalt vajadusele. Kui teete vea, ärge muretsege – järgmises etapis saate selle härmatisega katta. (Kerige alla, et näha juhiseid ninasõõrmete suitsetamise kohta; kui soovite neid lisada, tuleb enne koogi külmutamist ette valmistada.)

8
Härma ülejäänud draakon. Kasutage nende raskete, niiskete ja murenevate osade puhastamiseks oma täis glasuurkotis lamedat jäätumist. Kui puru on kaetud, kasutage oma spaatlit asjade silumiseks. See meetod hoiab ära nende puru ilmumise teie glasuuris.

9
Kaunista draakon. Muutke draakon ketendavaks, kasutades lapse markerkorki, et kujundus kreemjale glasuurile jäljendada. Asetage küpsised mööda tema selga ja saba; asetage tema varvastele ja pähe puuviljakivid ja -lõigud. Vajutage Hershey’s Kisses (terav külg sisse) tema koonu otsa, lõigake vahukomm pooleks ja asetage šokolaaditükid selle peale.

10
Tee tiib vardas ja sinise (või muud värvi) puuviljarulliga. Kärbi rullimise nurk ära, et need liiga mahukad välja ei näeks, ja pärast vardasse kokkurullimist lõigake servad nahkhiiretiiva stiilis maha.

11
Korrake sama teise tiiva jaoks. Pista tiibu koogi sisse alles vahetult enne serveerimist, sest need on rasked ja vajuvad aja jooksul alla.

12
Kärbi kollased ja punased rullid lõkke jaoks. Lõika need kõverateks, keerduvateks tükkideks ja asetage suu lähedale.

13
Valmistage põhi ette. Draakoni suitsetamise ninasõõrmete lisamiseks vajate kõigepealt alust, mis tõstab koogilauda tolli või paar. Lõigake pappkarbi põhi välja või kasutage sügava pitsakarbi põhja. Ükskõik, mida te kasutate, veenduge, et see mahutaks teie kuivjääkambrisse, milleks võib olla väike väljapestud aspiriininõu, väike plastkilega kauss või mis tahes muu, mis teil käepärast on. Kata põhi alumiiniumfooliumi või muu paksu paberiga.

14
Lõika välja auk. Enne kui hakkate draakoni koogilauale kokku panema, arvake võimalikult täpselt, kus draakoni pea asub. Lõika sakilise nuga abil niklisuurune ring draakoni ninasõõrmete alla. Seejärel asetage koogiplaat alusele ja, kasutades oma esimest auku, lõigake põhjale ring.

15
Lõika koogist välja ninasõõrmete augud. Kui olete koogi tükkideks lõiganud ja peatüki saanud, torke kõrrega ninasõõrmesse augud. Kui olete lasknud koogil piisavalt jahtuda, peaks õlgedega mulgustamine eemaldama väikese koguse kooki ümbritsevat piirkonda kahjustamata. Olge ettevaatlik, et te ei lööks servadele liiga lähedale, ja tehke kahe kuni kolme kõrre laiused augud.

16
Kärbi oma õled. Kasutate kõrsi, et viia aur kuiva jääkambrist draakoni ninasõõrmetesse, kuid tõenäoliselt ei pea te neid täispikkuses olema. Sõltuvalt sellest, kui sügav on teie alus, lõigake õled nii, et need oleksid sobiva pikkusega.

17
Enne külmutamist söödake kõrred läbi ninasõõrmete. Teie kõrred peaksid koogist eraldi läbi minema, seejärel kohtuma koogiplaadi augu ja põhjaga enne kuivjääkambrisse minekut. Te ei vaja praegu kõrte all olevat kambrit.

18
Vahetult enne pidu valmista kuivjääkamber. Pange oma anumasse mõned pähklisuurused kuivjäätükid ja veidi sooja vett. Tihendage ava nii palju kui võimalik. Näiteks kui kasutate väljapestud tabletipudelit, täitke pärast õlgede sisse panemist selle avasse mõned rotitud vatitükid. Kui kasutate väikest nõu, katke see kilega või alumiiniumfooliumiga ja lõigake õlgede jaoks välja kaks väikest auku. Pidage meeles, et soovite, et suurem osa aurust pääseks läbi õlgede.

19
Pane kuivjääkamber koogi alla. Tõstke kook, koogiplaat ja põhi üles, et libistada selle alla jääkamber ja suunata kõrred sisse (paluge teine ​​inimene, kes aitaks teil seda teha). Tõstmisel võite märgata, et peate kõrsi kambrisse mahutamiseks pisut kärpima, seega hoidke käärid käepärast. Kui olete koogi kambri kohale asetanud, peaksid teie tuld hingaval draakonil olema suitsevad ninasõõrmed.