Kuidas teha nullist kollast kooki

Kodukoogile pole midagi sarnast. Need maitsevad paremini kui poest ostetud koogid ja on odavamad. Koogi küpsetamine pole nii raske, kui arvate. See meetod võib aidata kõigil valmistada maitsvat kollast kooki, olenemata nende oskuste tasemest.

1
Koguge koostisosad kokku. Või peaks olema toatemperatuuril. Kui või on külm, võib seda mõneks sekundiks mikrolaineahjus soojendada. Laske munadel enne koogi valmistamist 30 minutit väljas seista või asetage need 5 minutiks sooja veekaussi, et need saaksid soojeneda toatemperatuurile. .Eralda 2 muna, purustades need ja lastes valgel läbi sõrmede joosta. Visake valged ära või säilitage muuks kasutamiseks. Laske piimal soojeneda toatemperatuurini

2
Asetage rest ahju keskele ja eelsoojendage temperatuurini 350 °F (177 °C).

3
Valmista koogivormid. Aseta koogivorm küpsetuspaberilehe peale. Joonistage pannile jäljed ja lõigake sellest moodustatud ring välja. Aseta küpsetuspaber panni põhja. Pihustage panni siseservadele mittekleepuva küpsetussprei või katke küpsetusnõuga.

4
Lisa või ja suhkur ühte segamiskaussi. Vahusta ühtlaseks.

5
Lisage märjad koostisosad. Lisage võile ja suhkrule õli. Sega ühtlaseks. Lisa ükshaaval munad ja munakollased. Klopi peale iga muna lisamist. Lisa vanill ja sega ühtlaseks.

6
Lisa kuivained. Lisa teise segamisnõusse jahu, küpsetuspulber ja sool ning sega ühtlaseks. Lisa osa kuivainetest või/muna segule. Sega segamiseks.

7
Lisa osa piimast või/munasegule. Sega segamiseks.

8
Jätka kuivainete ja piima lisamist, kuni kõik koostisosad on lisatud.

9
Jaga segu kahe vormi vahel ja küpseta 25-35 minutit. Kontrolli, kas kook on valmis, torka keskele hambaork. Kui hambaork kuivab välja, on kook valmis. Kui hambaorkil on taigen, jätkake koogi küpsetamist. Eemaldage koogid ahjust ja laske paar minutit jahtuda. Seejärel keerake koogid traadist jahutusrestile, eemaldage vormid ja laske koogidel täielikult jahtuda.

10
Koguge kokku ja mõõtke koostisained.1 tass (240 mL) soolamata võid, pehmendatud 1–4 tl (1,23 ml) teelusikatäit soola3 tassi (710 ml) tuhksuhkrut3 44,4 tl (49,4 tl) rasket koort.  mL) vaniljeekstrakti

11
Segage koostisained. Vahusta elektrimikseri abil soolata või kreemjaks ja seejärel puista peale soola ja sega uuesti, kuni segu on segunenud. Lisage korraga 1 tass tuhksuhkrut, oodake, kuni iga tass on segunenud, enne kui lisate. mikser keskmisel-madalal kiirusel.Kui koostisosad on kombineeritud, suurenda kiirust kõrgele ja jätka vahustamist 30 sekundit. Lisa vaniljeekstrakt.

12
Katta kook.Enne glasuuri panemist jahuta kooki vähemalt 2 tundi.Vooderda koogiplaadile küpsetuspaber ja aseta siis esimene koogikiht.Vala spaatliga korralik kogus glasuurit ja määri ühtlaselt.Pane peale teine ​​kiht. härmatise kihi pealmine osa. Korrake ülemise kihi jäätamist, et härmatis jääks üle külgede. Hoides spaatlit vertikaalselt, kasutage härmatise külgedele hajutamiseks lühikest pühkimisliigutust. Kui esimene glasuurkiht on kihiline, jahutage vähemalt 1 tund.Korrake koogi glasuurimist viimase vaniljeglasuuriga.

13
Kaunista kook. Sünnipäevatordi jaoks: Kata tort puistritega ja lisa sünnipäevaküünalt. Tordi katmine puuviljadega: Katke pealmine kiht oma valitud puuviljadega ja küljed.