Kuidas teha Minnie-hiire kooki

Minni-hiire kook võib olla armas lisand lapse sünnipäevapeole, eriti Disney-teemalisele. Protsess võib olla veidi aeganõudev ja võtab tavaliselt kaks päeva, kuna peate laskma kookidel üleöö jahtuda. Kuid pärast koogi kokkupanemist ja kaunistamist on teil peoks imearmas küpsetis.

1
Vahusta suhkur ja või keskmisel kiirusel. Asetage või ja suhkur segamisnõusse. Kasutades keskmisele kiirusele seatud elektroonilist mikserit, klopi suhkur ja või kokku. Jätkake segu vahustamist, kuni see on sile, kreemjas ja ühtlane.

2
Klopi ükshaaval sisse munad. Klopi sisse iga muna, hoides mikserit keskmisel kiirusel. Klopi iga muna taignasse, kuni see on läbivalt ühtlane ja ühtlane.

3
Klopi sisse sidrunimahl ja vanill. Mõõda välja oma sidrunimahl ja vanill. Lisage see oma segule. Vahusta taas keskmise kiirusega vanilje ja sidrunimahlaga, kuni saad ühtlase ja ühtlase segu.

4
Sega eraldi kausis jahu ja sooda. Lisage väikesesse segamisnõusse jahu ja söögisoodat. Sega kuivained kahvli või vispliga, kuni kõik on ühtlane.

5
Vaheldumisi lisage väikestes kogustes kuivaine ja petipiim. Mõõda oma petipiim. Lisage segule väike kogus jahu ja vahustage seda elektroonilise mikseriga, kuni see on täielikult tainaga segunenud. Seejärel klopi sisse väike kogus petipiima, kuni see on samuti täielikult segunenud. Jätkake seda mustrit, kuni kõik on segunenud ühtlaseks ja ühtlaseks seguks.

6
Korrake protsessi, kuid poolitage koostisosad. Pärast taigna valmistamist korrake seda protsessi algusest lõpuni täpselt nii, nagu varem. Kasutage siiski pool iga koostisosa kogusest. Kasutate seda hiljem väiksema koogi valmistamiseks, nii et hoidke seda osa teisest taignast eraldi.

7
Täitke üks 9 x 13 tolli (23 x 33 cm) koogiplaat. Pihustage salve põhjale ja kõikidele külgedele mittenakkuva pihustiga. Võtke esimene valmistatud taignapartii. Tõsta see tainas oma koogialusele.

8
Vala ülejäänud tainas ringikujulisse klaasist pirukavormi. Kasutage valmistatud tainast, mille koostisosad on poolitatud. Valage see klaasist pirukavormi, mis on määritud kas või või mittenakkuva pihustiga. See on Minnie pea. Kui teil on taigna ülejääke, saate seda kasutada koogikeste valmistamiseks.

9
Küpseta mõlemat kooki temperatuuril 350 °F (177 °C) 30–35 minutit. Asetage pannid ahju. Küpseta kooki 30 kuni 35 minutit. Kui koogid on valmis, peaksid pealsed alla vajutades uuesti üles kerkima. Kui torkate kummagi koogi keskele kahvli või hambaorki, peaks see puhtana välja tulema.

10
Eemaldage koogid plaatidelt. Tõstke noaga iga koogi külge mööda. Pöörake ükshaaval koogiplaat ümber piisavalt suurele alusele või taldrikule, et kook mahutada.

11
Lase kookidel üleöö jahtuda. Hoidke koogid kaetud alumiiniumfooliumi või kilega. Lase neil üleöö letil või sahvris jahtuda. Kui teed kooki samal päeval, siis lase sellel enne glasuuri panemist toatemperatuurini jahtuda. Ajad varieeruvad sõltuvalt teie köögi kuumusest, kuid üldiselt kulub selleks tund või rohkem.

12
Mõõda välja oma võikreemi glasuuruse koostisosad. Võtke suur segamiskauss. Mõõda välja kõik petipiima glasuuri koostisained ja aseta need kaussi.

13
Vahusta petipiim suurel või keskmisel kiirusel. Kasutage suure või keskmise kiirusega elektroonilist mikserit. Vahusta petipiima glasuuri koostisained ühtlaseks kreemjaks glasuuriks. Jäta see glasuur praegu kõrvale.

14
Sõeluge oma kakaopulber ja kondiitri suhkur. Sega väikeses segamiskausis kokku kondiitri suhkur ja kakaopulber, mida kasutad šokolaadiglasuuriks. Jäta see praegu kõrvale.

15
Vahusta või. Asetage või suurde segamisnõusse. Kasutage või vahustamiseks elektroonilist mikserit, kuni see on ühtlane ja kreemjas. Parimate tulemuste saamiseks kasutage toasooja võid.

16
Lisa suhkrusegu ja aurustunud piim. Lisa väike kogus suhkru/kakaopulbri segu. Vahusta see elektroonilise mikseriga. Seejärel lisage väike kogus aurustunud piima ja vahustage see sisse. Jätkake seda mustrit, kuni kogu aurustunud piima ja suhkru segu on külmutatud.

17
Lisa vanilje. Lisage segule oma vanilje. Klopi koostisained omavahel kokku, kuni saad paksu kreemja šokolaadijäägi.

18
Lõika ristkülikukujulisest koogist pirukavormi abil välja kaks ringi. Asetage pirukavorm 9 x 13 tolli (23 x 33 cm) ühele küljele. Lükake nuga ümber pirukaaluse nurkade, et välja lõigata üks ring. See on Minnie üks kõrvu. Seejärel lõigake samamoodi välja teine ​​ring, jättes kahe ringi vahele väikese koogivahe. See on Minnie teine ​​kõrv. Veenduge, et kasutatav pirukavorm oleks ringikujulisest koogist veidi väiksem, kuna ringid on Minnie kõrvad.

19
Asetage oma kõrvad Minnie pea juurde. Pidage meeles, et ümmargune kook on Minnie pea. Viige kaks just välja lõigatud väikest ringi ettevaatlikult ringikujulise koogiga samale alusele. Asetage kõrvad Minnie pea mõlemale küljele.

20
Lõika oma vibu välja. Kasutage vööri välja lõikamiseks ülejäänud 9 tolli (23 × 13 tolli) (33 × 13) kooki. Võite vööri vabakäeliselt välja lõigata või papppaberi abil malli välja lõigata. Poogna tegemiseks lõika välja kaks kolmnurgakujulist koogitükki ja üks väike ringikujuline koogitükk.

21
Pane Minnie kõrvade vahele vibu kokku. Asetage väike ring Minnie kõrvade vahele. Seejärel lisage oma kolmnurgad mõlemal pool ringi nii, et kolmnurkade teravad otsad puudutaksid ringi. Kui need on valmis, peaks Minnie kõrvade vahel olema vibu kuju.

22
Külmuta kõrvad šokolaadiglasuuriga. Kasutage oma köögist pärit nuga, et kõrvu õrnalt šokolaadijäätisega pintseldada. Kata kõrvad täielikult, kaasa arvatud küljed, härmatisega.

23
Tee juuksepiir šokolaadist glasuuriga. Kasutage viitena Minnie pilti. Tõmmake Minnile oma šokolaadiglasuuriga juuksepiir. Härmatis õhukesel poolringil, mille põhi on Minnie kõrvade lähedal.

24
Jaga oma võikreemiglasuur kolme kaussi. Võtke kolm ligikaudu võrdse suurusega kaussi. Eraldage oma võikoorekaste nii, et igas kausis oleks enam-vähem ühtlane kogus.

25
Lisage toiduvärvi kahele kaussi glasuurile. Lisage ühte kaussi üks kuni kaks tilka punast toiduvärvi ja segage see mahe roosa tooni saamiseks glasuuriga. Seejärel segage teise kaussi kolm kuni neli tilka punast toiduvärvi, et luua tumedam roosa varjund.

26
Jää kaar tumeroosa värviga. Frost Minnie kauss tumeroosa värvi glasuuriga. Härma nii vööri üla- kui ka küljed.

27
Kata ülejäänud kook heleroosa glasuuriga. Kõik külmutamata koogid tuleks nüüd katta heleroosa võikreemiga. Määri koogi pind ja küljed glasuuriga.

28
Joonista talle suhu. Suurima täpsuse saavutamiseks kasutage võinuga. Kasutage šokolaadiglasuuri, et tõmmata Minnie näo alaosa poole poolring. Seejärel lisage tumeroosa glasuuriga südamekujuline keel.

29
Lisage silmad. Kasutage täpsuse huvides uuesti võinuga. Tehke kaks ovaali otse suu kohal ja juuksepiiri lähedale valge võikreemiga. Seejärel lisage šokolaadiglasuuriga valgete ovaalide sisse kaks väiksemat musta ovaali. Kasutage oma šokolaadiglasuuri, et lisada kummagi silma peale kolm kolmnurgakujulist ripsmet.

30
Joonista ninale. Suu ja silmade vahele tehke ümmargune, külili ovaalne. See on Minnie nina. Teie kook on nüüd valmis.

31
Kata kook kaanega, kuni on aeg see lahti lõigata. Kooki võib toatemperatuuril hoida neli kuni viis päeva. Kasutage koogi kaitsmiseks tordihoidjat või ümberpööratud kaussi ja hoidke seda oma köögis kindlas kohas, kuni on söömise aeg.