Kuidas teha minioni kooki

Enamik igas vanuses lapsi (eriti täiskasvanud) armastab “Despicable Me” ja selle lummavaid kollaseid käsilasi. Ja mis oleks veel parem viis oma väikese Minioni sünnipäeva või sündmuse tähistamiseks kui minioni koogiga! Neid on lihtne valmistada, neid on lõbus kaunistada, need on maitsvad ja muudavad teie erilise sündmuse veelgi meeldejäävamaks.

1
Valmistage fondant eelmisel õhtul. Alustuseks puhastage ja desinfitseerige koht oma letil, kus sõtke fondanttainast.

2
Sega vahukommid ja vesi ning sulata topeltkatlas. Sega sageli määritud lusikaga. Eemaldage tulelt, kui vahukommid on täielikult sulanud. Sega järk-järgult juurde suhkur.

3
Jagage fondant värvimiseks. Lõika määritud noaga ära väike kogus valget fondanti ja jäta see silma jaoks alles. Eemaldage veerand fondandist ja asetage see rasvaga määritud kaussi kõrvale (sinise fondandi jaoks).

4
Valmistage kollane fondant. Määrige oma käed ja vähendage ruumi köögiviljade lühenemisega. Lisage suurele fondandipallile mitu tilka kollast toiduvärvi ja alustage määritud tööpinnal sõtkumist. Minikollaseks saamiseks lisage vajadusel rohkem toiduvärvi. Sõtku umbes 8 minutit, kuni saad elastse palli ja toiduvärv on läbi töödeldud. Määri käed vastavalt vajadusele uuesti rasvaga, kui need kleepuvad taigna külge. Kui fondant praguneb või rebeneb, lisa vajadusel poole supilusika kaupa vett. sõtkumine.

5
Valmistage sinine fondant. Määrige tööpind ja käed uuesti rasvaga ning korrake värvimise ja sõtkumise samme veerand fondandipalliga, kasutades sinist toiduvärvi.

6
Valmistage valge fondant. Korrake määrimist ja sõtkumist väikseima fondandipalli jaoks ilma värvaineid lisamata.

7
Puhka fondant. Katke iga fondantpall õhukese kihiga, mähkige iga pall kilesse ja sulgege need kilekottidesse. Hoia üleöö või kauem külmkapis.Säilib paar nädalat külmkapis ja seda saab aegsasti ette valmistada.Fondanti saab kasutada kohe, kui te pole seda eelmisel õhtul valmistanud, kuid parem on lasta sel puhata.

8
Valmistage oma köök ette. Kuumuta ahi temperatuurini 350 °F (177 °C). Määri koogivormid. Teil on vaja kolme 8-tollist ümmargust kooki ja ühte 8-tollist poolkerakujulist kooki (valmistatud poolkeras või pallivormis). Kui teil on ainult üks 8-tolline ümmargune koogivorm, võite ümmargused koogid ette valmistada ükshaaval.

9
Segage vedelikud. Segage keskmises kausis piim ja äädikas. Sega hulka rapsiõli, vesi, sidrunimahl, vaniljeekstrakt ja mandliekstrakt

10
Kombineeri kuivained. Sõelu eraldi kausis kokku jahu, suhkur, sooda, küpsetuspulber ja sool. Seejärel vala vedelikud kuivsegusse ja sega, kuni saad ühtlase taigna.

11
Jaga ja küpseta. Jaga koogitainas ühtlaselt nelja koogivormi. Küpseta umbes 35 minutit. Lase jahtuda. Saad aru, kas koogid on valmis, kui torkad hambaorki koogi keskele ja see tuleb puhtana.

12
Sega õlid kokku. Alustuseks klopi margariin kohevaks vahuks. Elektrilised peksjad töötavad kõige paremini. Kui sul pole kloppijat, kasutage puulusikat.

13
Lisa ülejäänud koostisosad. Lisa suhkur ja jätka vahustamist kuni kreemjaks. Lisage piim ja vanill. Vahusta segu umbes 5 minutit. Kui te ei kasuta elektrilist visplit, lülitage sel hetkel visplile.

14
Pange korpus kokku. Kui ümmarguste kookide pealsed on veidi ümarad, lõigake ära õhuke viil, et need oleksid pealt tasased. Aseta oma esimene ümmargune kook tasasele koogiplaadile või alusele. Asetage kolm ümmargust kooki kihiti, asetades need üksteise peale ja iga kihi vahele jääkiht. See aitab koogikihte paigal hoida. Määri pealmisele koogile kiht glasuuri ja aseta peale poolkerakujuline kook (ümmargune pool üleval). Määri õhuke kiht glasuuri kogu koogile. Tõsta umbes 15 minutiks külmkappi. Eemaldage koogid külmkapist ja asetage tasasele pinnale. Katke see veel ühe rikkaliku glasuuriga, mis toimib fondandi liimina.

15
Rulli fondant lahti. Puista puhtale tööpinnale ohtralt maisitärklist ja määri taignarull. Eemaldage kilekotist kollane fondant ja mähkige. Rulli see maisitärklisega tööpinnal 1/16 tolli paksuseks.

16
Kata kolmveerand kehast kollase fondandiga. Ilma seda venitamata asetage fondant koogi peale. Rebenemise korral parandage see õrnalt sõrmedega, surudes rebenenud servad uuesti kokku. Koogi kolm ülemist neljandikku soovite katta kollase fondandiga. Silu fondant ümber koogi külgede, et see oleks tasane ja kortsudeta. Suruge ülejääk põhja poole. Kasutage käärid, et kärpida altpoolt üleliigne.

17
Loo sinine kombinesoon. Piserdage oma tööpinda värske maisitärklise kattega ja määrige taignarull uuesti. Eemaldage sinine fondant kilekotist ja mähistage ning rullige see umbes 1/16 tolli paksuseks ristkülikuks. Lõika ära kaks pikka riba rihmade jaoks ja tõsta kõrvale. Ülejäänud fondandiga mähkige koogi alumine veerand sinise fondandiga, veendudes, et see kattuks veidi kollase fondandi alumise osaga. Silu koogi külgedele surudes ühtlaseks. Eemaldage ettevaatlikult aluse ümbert liigne osa. Rullige kaks korda kahe tolli suurune ruut, mille ülejääk asetage kängurutasku kombel kombinesooni keskele. Kõrvale panema.

18
Tee minioni käed. Kasutades kehast liigset kollast fondanti, rullige lahti kaks ühe tolli paksust silindrit, mis on umbes 10 tolli pikkused. Kinnitage üks käsi mõlemale kehapoolele, umbes kolmandiku ulatuses alusest ülespoole. Vormige fondant käe ülaosast keha fondandiks, et need kinnitada.

19
Pange käed taskusse. Painutage käsivarsi kergelt küünarnuki moodustamiseks nii, et need ulatuksid ümber keha esiosa. Kui käed on liiga pikad, lõigake need ära. Tehke käsitsi kujundeid, voolides kummagi käe otstesse palle. Asetage käed keha ette ja suruge need oma kohale. Vormige känguru taskutü