Kuidas muuta poest ostetud glasuur paremaks

Poest ostetud glasuur on odav ja mugav, kuid sellel ei pruugi olla soovitud maitset, konsistentsi ega värvi. Õnneks on poest ostetud glasuuri paremaks muutmiseks mitu lihtsat viisi! Maitsestatud siirupite, tuhksuhkru või toiduvärvi lisamine on vaid mõned näited sellest, kuidas saate kodus härmatist parandada. Mõne lihtsa muudatusega saab teie poest ostetud glasuur kiiresti teie magustoidu staariks.

1
Maitsesta glasuur siirupiga. Tühjendage glasuurpurk spaatli või lusika abil suurde segamisnõusse. Lisage 1 tl (5 ml) maitsestatud siirupit, nagu karamell, vaarikas, sarapuupähkel, kirss, pekanipähklivõi või mango. Sega siirup elektrimikseriga või käsitsi glasuurile. Maitse glasuurit, seejärel sega soovi korral juurde maitsestatud siirupit.

2
Rikkalikuma maitse saamiseks lisa toorjuustu. Pange suurde segamisnõusse purk glasuuriga ja lisage 8 untsi. toorjuustust. Kasutage koostisosade segamiseks elektrimikserit või segage need käsitsi. See lisand annab koorele kreemjama ja rikkalikuma maitse.

3
Maitsesta glasuur toiduekstraktiga. Tühjendage spaatliga glasuur segamisnõusse. Lisage kaussi ½ teelusikatäit (2,5 ml) toiduekstrakti, nagu vanilje, šokolaad või apelsin, ja segage see glasuuriga. Maitske glasuuri ja soovi korral segage tugevama maitse saamiseks sellesse veel ½ teelusikatäit (2,5 ml) toiduekstrakti.

4
Magususe leevendamiseks sega juurde vahustatud kate. Tühjendage 8-oz. vann vahustatud lisandit segamisnõusse, seejärel lisa üks purk glasuuriga. Sega need kaks omavahel käsitsi või elektrimikseri abil. Lisaks magususe vähendamisele muudab vahustatud kate glasuuri ka kergemaks ja kohevamaks.

5
Maitsesta glasuur puuviljamahlaga. Tõsta glasuurpurk spaatli või lusikaga suurde segamisnõusse. Lisage kaussi 2 supilusikatäit (30 ml) puuviljamahla, näiteks värskelt pressitud sidrunist või laimist. Sega hästi käsitsi või elektrimikseri abil. Maitske glasuuri ja soovi korral lisage maitse tugevdamiseks veel üks või kaks supilusikatäit puuviljamahla.

6
Jää paksendamiseks lisa 1 sl tuhksuhkrut. Kasutage spaatlit, et viia paks anumast segamisnõusse. Lisa kaussi 1 sl (15 g) tuhksuhkrut ja sega käsitsi või elektrimikseri abil. Kui soovite, et glasuur oleks paksem, segage glasuurile veel ½ supilusikatäit (7,5 g) tuhksuhkrut.

7
Lahjendage glasuur ½ tl piimaga. Pane glasuur lusika või spaatliga segamisnõusse. Lisa kaussi ½ tl (2,5 ml) piima. Sega elektrimikseriga või käsitsi. Kui glasuur on endiselt liiga paks, segage sellele veel ½ teelusikatäit (2,5 ml) piima. Soovi korral võite vee asendada piimaga.

8
Vahusta glasuur heledaks ja kohevaks. Tõsta glasuur suurde segamisnõusse. Vahusta glasuur vispli või elektrimikseri abil, kuni selle maht kahekordistub. Ärge jätkake vahustamist pärast seda, kui maht on kahekordistunud, vastasel juhul võite glasuurisse tükke tekitada.

9
Tühjenda valge glasuur segamisnõusse. Tõsta tavaline valge glasuur spaatli või lusika abil segamisnõusse. Võite varuda väikese koguse valget glasuurit juhuks, kui soovite hiljem glasuuri värvi heledamaks muuta.

10
Sega glasuurile toiduvärv. Looduslik toiduvärv on teile parem kui kunstlik toiduvärv. Võite kasutada kõiki ühte värvi või mitut värvi. Sega käsitsi või elektrimikseri abil glasuurile paar tilka toiduvärvi. Pidage meeles, et 100 tilka toiduvärvi võrdub umbes 1 teelusikatäis (5 ml). Tehke roosa glasuur, lisades 11 tilka punast ja 3 tilka kollast. Valmistage lavendli glasuur, lisades 5 tilka sinist ja 5 tilka punast. Valmistage piparmünt. roheline glasuur, lisades 3 tilka sinist ja 3 tilka rohelist.

11
Vajadusel reguleerige värvi. Kui värv on liiga tume, lisage rohkem tavalist valget glasuurit. Kui värv pole piisavalt tume, lisage veel üks või kaks tilka toiduvärvi. Seejärel segage glasuur korralikult läbi. Jätkake värvi reguleerimist, kuni saate soovitud tulemuse.