Kuidas küpsetada sugu paljastavat kooki

Kui tervitate uut pereliikmet, on soo väljaselgitamine protsessi üks põnevamaid osi. Kui soovite aga häid uudiseid sõprade ja perega jagada, ei pruugi selle lihtsalt väljahüüdmine tunduda piisavalt eriline. Soo paljastava tordi tegemisega saate oma lähedastele lõbusal ja meeldejääval viisil täpselt teada, kas teil on poiss või tüdruk. Kook võib olla väljast valge, sinine ja roosa, kuid sellesse viilutades paljastate hetkeks beebi soole vastava värvi glasuuriga või värviliste šokolaadikommidega, mis teile alati kalliks jäävad.

1
Kuumuta ahi ja valmista pannid. Selleks, et ahi oleks koogi küpsetamiseks piisavalt kuum, seadke temperatuur 177 °C (350 °F). ja laske sellel täielikult eelsoojeneda. Järgmisena vooderdage kahe 8-tollise (20 cm) ümmarguse koogivormi põhi küpsetuspaberiga ning katke need kergelt või ja jahuga. Soovi korral võite küpsetuspaberi määrimiseks kasutada või asemel mittekleepuvat küpsetusspreid.

2
Vahusta või ja suhkur kokku. Lisage suurde kaussi ½ tassi (113 g) pehmendatud võid ja 1 ¼ tassi (250 g) suhkrut. Kasutage käeshoitavat elektrilist mikserit, et segada need kaks segu keskmisel kuumusel, kuni segu on kerge ja kohev, mis peaks kestma 2–3 minutit. Soovi korral võite koogitaina segada statiivimikseris. Taigna saate segada käsitsi, kuid see nõuab rohkem aega ja vaeva.

3
Klopi sisse munad. Kui või ja suhkur on omavahel segatud, lisage ükshaaval kaussi 3 suurt muna. Enne järgmise lisamist segage iga muna keskmisel kiirusel täielikult sisse. Soovi korral võite munade asemel kasutada munaasendajat.

4
Sega hulka vanill. Kui munad on täielikult segunenud, lisage 2 teelusikatäit (10 ml) vaniljeekstrakti. Segage seda keskmisel kuumusel, kuni see on täielikult segunenud.

5
Sega jahu, küpsetuspulber ja sool. Lisage eraldi suurde kaussi 2 tassi (250 g) universaalset jahu, 2 teelusikatäit (8 g) küpsetuspulbrit ja 1 tl (6 g) soola. Vahusta koostisosi, kuni need on täielikult segunenud. Kui eelistad kergemat ja õhulisemat kooki, võid universaalse jahu asemel koogijahu.

6
Lisa võisegule vaheldumisi piimaga kuivained. Kui olete kuivained kokku seganud, segage need võisegusse vaheldumisi 1 tassi (237 ml) piimaga. Vahusta segu pärast iga lisamist keskmisel madalal kuumusel, kuni tainas on täielikult segunenud. Koogi jaoks sobib kõige paremini 2% või täispiim.

7
Vala tainas pannidesse. Kui olete koogitaina segamise lõpetanud, jagage see võrdselt kahe ettevalmistatud vormi vahel. Kasutage kummist spaatlit, et tainas ühtlaselt pannidele jaotada.

8
Küpseta kooke umbes 20 minutit. Kui olete taigna pannidesse valanud, asetage see eelsoojendatud ahju. Laske kookidel küpseda 20–25 minutit või seni, kuni need on pealt kuldpruunid ja kõvad. Võite olla kindel, et koogid on küpsenud, torgates koogitestri või hambaorki keskele. See ilmub puhtana, kui koogid on valmis.

9
Jahuta koogid pannil 10 minutit. Kui koogid on küpsetatud, eemaldage need ahjust. Asetage pannid traadist jahutusrestile ja laske koogidel sees 10 minutit jahtuda.

10
Tõstke koogid restidele ja jahutage täielikult. Pärast seda, kui koogid on pannil mitu minutit jahtunud, tõmmake võinuga ümber külgede, et koogid lahti saada. Pöörake need ettevaatlikult jahutusrestile ja laske täielikult jahtuda, mis peaks võtma umbes 30 minutit. Tähtis on kook täielikult maha jahutada, et kate koogi jäästamisel ära ei sulaks. Eemaldage kindlasti küpsetuspaber. vooderdised, kui need kleepuvad kookide põhja külge.

11
Jahuta kauss ja visplid sügavkülmas. Härmatise õige konsistentsi saavutamiseks on oluline oma tööriistad jahutada. Asetage suur kauss ja käeshoitava elektrilise elektrimikseri visplid sügavkülma ja laske neil umbes 15 minutit jahtuda. Kui kasutate statsionaarset mikserit, asetage traatvispli lisaja sügavkülma koos kaussiga jahtuma. Kui segate glasuuri käsitsi, asetage vispliga sügavkülma kausiga jahtuma.

12
Vahusta toorjuust, tuhksuhkur ja vanill omavahel. Kui kauss on jahtunud, lisage sellele 8 untsi (225 g) pehmendatud toorjuustu, 1 tass (125 g) tuhksuhkrut ja 2 teelusikatäit (10 ml) vaniljeekstrakti. Vahusta koostisained keskmisel kuumusel, kuni segu on ühtlane.

13
Sega hulka koor, kuni moodustuvad jäigad tipud. Kui toorjuustusegu on täielikult segunenud, lisage kaussi järk-järgult 2 tassi (473 ml) tugevat vahukoort. Vahusta segu keskmisel kuumusel, kuni moodustuvad tugevad tipud. Võisegule lisades jälgi, et kreem oleks väga külm.

14
Toonige glasuur vastavalt vajadusele. Kui glasuur on täielikult segunenud, jaga see kolme kausi vahel. Jätad ühe kausi valgeks, lisad teisele sinist pastast toiduvärvi ja toonitad kolmanda kausi roosaks. Igas kausis olev glasuuri kogus sõltub sellest, kas kasutate beebi soo paljastamiseks glasuuri või kommi. Kui kasutate glasuuri, et soo paljastada, toonige poisi jaoks 1 ¼ tassi (283 g) glasuuri. või roosa tüdrukule. Toonige ¼ tassi (57 g) teise värviga ja jätke ülejäänud glasuur valgeks. Kui kasutate soo paljastamiseks komme, toonige ¼ tassi (57 g) siniseks, ¼ tassi (57 g) roosaks ja ülejäänud jätke alles härmatisest valgest.

15
Kata kiht valge ja sobivat värvi glasuuriga. Asetage üks kookidest serveerimistaldrikule ja tõmmake servad valge glasuuriga. Järgmisena määri ringi sisse 1 tass (226 g) glasuuri sinisega poisile või roosale tüdrukule. Kui sul torukotti pole, võid määrida valget glasuuri koogi servale. nuga või offset-labidas. Valge äärise kasutamine on mõeldud selleks, et värviline glasuur ei oleks kooki väliselt näha.

16
Lisa teine ​​kook ja jää välispind valge glasuuriga. Kui olete esimese koogi ülaosa katnud soole vastava glasuuriga ja valge äärisega, asetage teine ​​kook peale. Määri ülejäänud valge glasuur koogi peale ja külgedele.

17
Kasuta järelejäänud roosat ja sinist glasuurit koogi kaunistamiseks. Kui kook on täielikult kaetud valge glasuuriga, kaunista see ülejäänud sinise ja roosa glasuuriga. Toruge värviline glasuur täppide, lillede või tähtedega ümber tordi mis tahes soovitud kujundusega. #8 ots teie torukotil on ideaalne pärlikujuliste kujundite lisamiseks koogi ümber. #12 ots teie koogikotil on ideaalne lisamiseks. täpid koogil. Näpunäide nr 4 teie torukotil sobib ideaalselt koogile sõnumi kirjutamiseks, näiteks “See on …â€Kui teil torukotti pole, võite glasuuri sisse panna. kilekotte, lõika nurk ära ja toruta sellega lihtsaid täppe ja keeriseid.

18
Tasandage üks jäätumata kook sakilise noaga. Aseta üks valmis kookidest serveerimistaldrikule. Kasutage suurt sakilist nuga, et lõigata ära koogi ümar ülaosa, nii et see oleks tasane ja teine ​​kiht saaks ühtlaselt peal. Tagamaks, et glasuur ei satuks serveerimistaldrikule, asetage esimese alla mitu vahapaberi tükki. kiht kogu koogi ulatuses. Kui glasuur pudeneb koogilt töötamise ajal, pudeneb see paberile, mille saate pärast glasuuri tegemist ära tõmmata, et plaat jääks puhtaks.

19
Lõika koogi keskele auk. Pärast koogi esimese kihi tasandamist kasutage šabloonina suurt ümmargust küpsisevormi või tupperware kaant, et saaksite keskele noaga augu lõigata. Eemaldage kook augu jaoks ja asetage see kõrvale. Šabloonina kasutatav ümmargune ese peaks olema vähemalt 4 tolli (10 cm) suurune. Kook, mille eemaldate keskmisest august, võib olla maitsev suupiste endale või sõpradele ja perele.

20
Pane augu ümber härmatis ja täida see värviliste šokolaadikommidega. Kui olete koogi esimese kihi keskelt eemaldanud, kasutage valget glasuuri, et ülejäänud serv täielikult jäässe panna. Järgmiseks kasutage augu täitmiseks umbes 2 tassi (406 g) soole vastavat värvi roosat või sinist šokolaadikompvekki. Kui soovite augu täielikult kommidega täita, ärge laske neil kommide servale üle voolata. kook.

21
Pange teine ​​kook peale ja kasutage valget glasuurit. Kui keskmine auk on kommidega täidetud, asetage teine ​​koogikiht esimese peale. Kasutage ülejäänud valget glasuuri, et katta ülemine osa ja küljed täielikult.

22
Kaunista kook roosa ja sinise glasuuriga. Kui olete kogu koogi valge glasuuriga katnud, kasutage koogi kaunistamiseks roosat ja sinist glasuurit. Kandke see endale meelepärase kujuga, nagu lilled, täpid või tähed. Kui teil ei ole torukotti, võite panna glasuuri kilekottidesse, lõigata nurgast ära ning torustada sellega lihtsaid täppe ja keeriseid. .Tordi kaunistamiseks võid kasutada ka siniseid ja roosasid šokolaadikompvekke.