Kuidas küpsetada rõngast koogiks või muuks toiduks

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas inimestel õnnestub neid kalleid kihlasõrmuseid küpsetada väikesteks magustoitudeks, mida kogu aeg filmides näete? Nii küpsetatakse üha populaarsemaid mardikuningakooke, kus üheks väikeseks koogiks küpsetatakse münt, mis otsustab järgmise mardikuninga. Kui aga seda ei tehta õigesti, võite oma lähedase haigeks teha või rikkuda sõrmuse või muu eseme, mille toidu sisse paned.

1
Kuumuta ahi koogi küpsetamiseks vajaliku temperatuurini

2
Valmistage oma ese ette, mähkides selle fooliumisse. Veenduge, et avasid ei oleks, ja keerake see tihedalt kinni. Veenduge ka, et te ei pakkiks oma eset üle, kuna see vajub ära.

3
Valage tainas oma koogi jaoks soovitud vormi.

4
Asetage pann eelkuumutatud ahju ilma esemeta selles.

5
Oodake, kuni tainas on väljastpoolt kõvaks muutunud ja seejärel seest pudruks, et asetada toode koogi sisse ja seejärel jätkata küpsetamist. MÄRKUS: see võib põhjustada juba küpsenud koogipealse osa avamist. Kui see juhtub, asetage sellele õhuke kiht tainast ja jätkake küpsetamist.

6
Jälgi koogil silm peal, et see ära ei kõrbeks, kui paned peale rohkem tainast.

7
Katsetage ja veenduge, et kook on täielikult küpsenud. Kasutage hambaorki, mitte kahvlit. Kahvlitel on kalduvus lükata eset veelgi allapoole ja jätta koogi ülaosasse haigutavad augud.

8
Kui kook on jahtunud, külmutage see ja nautige!

9
Küpseta kooki vastavalt juhistele.

10
Laske sellel jahtuda vähemalt 3 tundi või kauem.

11
Lihtsalt lõika koogi peale auk. Pärast jahtumist võib olla lihtsam kooki külmkapis hoida, nii et see ei hakka selle lõikamisel murenema. Samuti ole ettevaatlik, et sa ei lõikaks suuremat auku kui vaja või liiga sügavat auku, sest nii läheb kook laiali.

12
Asetage ese auku ja seejärel asetage väljalõigatud koogitükk augu peale, et näha, kui palju peate ära lõikama.

13
Lõika ära nii palju kooki, mis on vajalik eseme katmiseks.

14
Jäätage eseme katmiseks kasutatud koogitüki küljed, nii et kui lähete kogu kooki külmutama, ei laguneks see laiali. Ärge külmutage koogitüki põhja. See saab teie esemele härmatise.

15
Asetage jäätunud koogitükk eseme peale.

16
Tõsta külmkappi veel umbes tunniks.

17
Katke kogu kook ja naudi!