Kuidas küpsetada porgandikoogi kooke

Tutvustame porgandikoogi koogikesi: väga armastatud ja populaarne kihtkook on lõpuks vähendatud koogivormini. Isegi siis, kui need on jäätumata, on need koogid maitsvad. See lihtne retsept annab ka kõige kogenematumal pagaril võimaluse neid niiskeid ja õrnaid maiuseid küpsetada!

1
Kuumuta ahi 325 kraadini. Reguleerige küpsetusrestid kindlasti ahju keskosa järgi, et tagada koogikeste ühtlane küpsemine.

2
Alustuseks mõõtke kõik koostisosad eraldi kaussidesse. See võimaldab teil enne segule lisamist visualiseerida kõiki koostisosi ja hoida protsessi organiseeritud.

3
Kõigepealt koguge kuivained kokku. Sega suures mikseri kausis suhkrud, jahu, küpsetuspulber, sooda, sool ja kaneel. Veenduge, et küpsetuspulber ja sooda oleks põhjalikult kuivsegu sisse segatud, sest see võimaldab koogil küpsetamisel ühtlaselt kerkida.

4
Lisa porgandid, õli, munad ja vanill. Vahustage seda segu labakinnitusega 2–3 minutit keskmise kuni suure kiirusega.

5
Kasutades endiselt aeru, vähendage kiirust lihtsale segamisele ja lisage pähklid. Enne mikseri väljalülitamist laske mikseril pähkleid põhjalikult sisse segada.

6
Pane kokku kolm paberist koogitopsidega vooderdatud muffinivormi. Täitke iga tass umbes 3/4 ulatuses taignaga. Võib-olla soovite kasutada jäätiselussi lihtsaks valamiseks.

7
Aseta täidetud vormid ahju ja küpseta umbes 40 minutit või kuni koogid näevad välja käsnad ja pruunid.

8
Pärast ahjust välja võtmist laske kookidel restil jahtuda.

9
Glasuuri valmistamiseks pane suurde kaussi toorjuust, või ja vaniljeekstrakt. Veenduge, et kõik need koostisosad oleksid toatemperatuuril, et need pehmeneksid ja kergemini seguneksid. Vahusta madalal kiirusel ühtlaseks ja kreemjaks, umbes 3-4 minutit. Lisa kondiitri suhkur järk-järgult, vahustades ühtlaseks. Vajadusel lisage glasuurile paksendamiseks rohkem suhkrut või jäätise vedeldamiseks piima ja/või vett.

10
Külmuta koogikesi. Sel hetkel peaksid koogikesed olema külmumiseks piisavalt jahedad. Valige soovitud dekoratiivse otsaga torukott ja täitke toorjuustu glasuuriga. Alustades koogi keskelt, suruge veidi alla ja keerutage külgedele. Kaunista glasuuri ülaosa tervete pekanipähklite või apelsinipuistaga.