Kuidas küpsetada pizza kooki

Vaata, pitsakook. See hiiglaslik, juustune, maitsev ilu on lahendus kõigile inimese probleemidele. No võib-olla mitte, aga see kook on kindlasti pitsasõbra unistus. Lugege seda juhendit, et teha ise omapärane kook, millel on ka juust ja muud lisandid.

1
Lõika välja ringid. Kasutades kõrgete külgedega koogivormi põhja, lõigake kuuest pitsataignast viiest noa või pitsalõikuri abil ringikujulised kujundid.

2
Küpseta pitsa tainas. Küpsetage iga pitsataignaringi 8 minutit temperatuuril 350 ° F või 180 ° C. Selle eesmärk ei ole tainast lõpuni küpsetada, vaid lasta sellel veidi paisuda ja lasta see kergelt pruuniks.

3
Line vahapaber. Vooderda koogivorm seest vahapaberiga, et paberit saaks parajalt külgedelt üles kerkida. See on hilisema jaoks ülioluline. Kasutage järelejäänud tainast koogivormi vooderdamiseks ja pitsatordi väliskülje loomiseks.

4
Tee esimene kiht. Aseta üks taignaring koogivormi põhja. See loob teie juustuma pitsa maitse esimese kihi.

5
Katke oma esimene kiht. Määri pitsakaste lusikaga taignale ja alusta oma esimese pitsakihi moodustamist. Puista ümber oma lemmikjuust ja lisa seejärel soovitud lisandid.

6
Lao järgmine taignaring õrnalt esimese kihi peale. Järgige samu samme, mida tegite esimese kihiga.

7
Korda kihti. Korrake pitsade valmistamise ja taigna kihistamise samme, kuni olete koogi valmistamise lõpetanud. Katke kook oma lemmikpitsakattega, nagu ananass, brokkoli, kanatükid, singitükid, praetud peekonitükid, cheddari juust ja seened.

8
Loo koorik. Kasutades panni ülaosas rippuvat tainast, loo koorik, rullides seda üle pitsakihi serva.

9
Küpseta pitsakooki. Kata koogi ülaosa vahafooliumiga ja küpseta umbes 25 minutit temperatuuril 350 kraadi F või 180 kraadi C.

10
Las see on lahe. Tõmmake kook ahjust välja ja eemaldage küpsetuspaberist tõmmates vormist. Ettevaatust, see on kuum! Lase jahtuda, kuni see on mõnus ja soe.

11
Nautige! Lõika endale viil suurejoonelist, juustumat, headust ja naudi oma pitsakooki.