Kuidas küpsetada kahekihilist kooki

Kahekihiline kook on kaks korda maitsvam kui ühekihiline kook. Kahe kihi puhul on suurepärane see, mida saate panna keskele, nagu koor, glasuur, tarretis/moosi, hoidised või muud magusad asjad, mis hoiavad kihte koos ja parandavad maitset.

1
Kontrollige retsepti ja tarvikuid. Retsept peab sisaldama kahe koogi küpsetusaega ja vajate kahte 8- või 9-tollist ümmargust panni. Kui teil pole kahte ümmargust vormi ja/või retseptis pole kahe koogi küpsetusaega, siis hoolikalt lõika kook tordi tasandajaga pooleks. Kui teil seda pole, kasutage nuga või muud sarnast. Teise võimalusena küpseta koogid eraldi, kuigi see võtab kauem aega.

2
Küpseta kooki vastavalt retsepti juhistele.

3
Külmutage üks koogitükk ainult pealt. Täidisena võib tordipealsele määrimiseks kasutada glasuuri, vahukoort, hoidiseid, tarretist/moosi, sulatatud vahukomme ja muid magusaid esemeid. Valige kõik, mis sobib koogi maitse ja tekstuuriga.

4
Aseta teine ​​kook äsja lisatud täidise peale. Tehke seda ettevaatlikult, veendudes, et see on ühtlaselt paigutatud.

5
Külmuta kogu kook. Kasutage seda, mida eelistate. Teise võimalusena jätke kook ilma külmutamata. Täidis tuleb juba piisavalt rikkalik ja liigne glasuur võib muuta koogi nautimiseks liiga rikkalikuks.

6
Kaunista vastavalt vajadusele.

7
Lõika ja serveeri. Teise võimalusena oodake, kuni on aeg seda süüa, seejärel lõigake ja serveerige.