Kuidas katta kõrgeid kooke

Mida kõrgem on kook, seda muljetavaldavam on esitlus. Kuid kõrguvate maiustuste kaunistamisel ja ladustamisel on oma ainulaadsed väljakutsed. Ärge kunagi kartke, et taevakõrguste kookidega töötamise võti on nende õige suurus ja ükshaaval käsitlemine. Aitab ka avarast hoiustamislahendusest ooterežiimis, et pärast viimistluse rakendamist koogi stiil ei jääks kitsaks.

1
Suurendage oma fondantkorki suurust koogi mõõtmete alusel. Tavaliselt leiate antud koogivormi mõõtmed trükituna kuskile selle alumisele küljele. Ruudu- ja ristkülikukujulistel pannidel kuvatakse kolm eraldi pikkust, üks laiust ja teine ​​sügavust. Ümmargused pannid loetlevad ainult läbimõõdu või kauguse ühest servast teise ja sügavuse. Kui te ei näe oma koogivormil mõõtmeid, peate võib-olla kooki käsitsi mõõtma. Ruudu- või ristkülikukujuliste kookide puhul lihtsalt venitage joonlaud või mõõdulint piki vertikaalseid ja horisontaalseid servi. Ümmarguse koogi mõõtmiseks peate lihtsalt leidma selle läbimõõdu.

2
Rullige fondant lahti, kuni see on umbes 0,64 cm (1–4 tolli) paksune. Enne alustamist pühkige oma tööpind tuhksuhkru või maisitärklisega, et vältida kleepumist. Seejärel haarake peotäis fondanti, pühkige see maha ja minge taignarulliga üle, kuni see hakkab kuju võtma. Pärast iga paari läbimist tõstke ja pöörake fondanti, et veenduda, et see ei klammerduks teie tööpinna külge. Alustuseks kasutatava fondantipalli suurus sõltub kaunistatava koogi suurusest. Parem on kasutada liiga palju kui liiga vähe, sest ülejääki saab hiljem alati kärpida. Kui sul ei ole taignarulli, ajab asja ära ka veinipudel, joogiklaas või suur veepudel või termos. Fondanti on võimalik rullida ka kahe vaha- või küpsetuspaberi lehe vahel, kui muretsete kleepumise pärast.

3
Pintselda koogi pealispind sö