Kuidas valmistada popkorni pannil

Kodus suure kastruliga popkorni valmistamine on lihtne ja odav, säästa popkornivalmistaja või mikrolaineahju popkorni pealt ja on ka väga lõbus!

1
Ostke kott kuivi maisiseemneid. Tänapäeval saate seda enamikust supermarketitest ja seda on lihtne leida ka rahvuspoodidest. Mida suurema koti ostate, seda rohkem raha säästate pikemas perspektiivis.

2
Vali välja oma suurim kaanega kastrul (näha – läbi üks teeb kõik vahet!), pane pliidile ja nirista põhjale väike kogus õli. Kui teil on õlipihusti pump, pihustage ka külgi.

3
Arvutage välja, kui palju kerneleid vajate. Pidage meeles, kui suur on teie keskmine popkornitükk ja kasutage seda, et arvutada, kui palju teie pannile mugavalt mahub.

4
Lisa oma tuumad pannile (umbes 2 väikest peotäit on tavaliselt õige) ja keera pliit keskmisele kuumusele.

5
Pane kiiresti kaas peale.

6
Peagi hakkate kuulma, kuidas tuumad hüppavad ja löövad panni külgede ja kaane vastu. ÄRGE TÕÕTAKE KAANEST ÄRA, AJAL KUUMUS ON SISSE ON ON SISSE ON JA POPKORS PUKSUB. Kui müra vaibub vaid 1-2 hüppamiseni iga paari sekundi järel, lülitage kuumus välja ja eemaldage pann pliidilt.

7
Piilu ettevaatlikult kaane alla. Teie popkorn peaks olema hea ja valmis, nii et eemaldage kaas. Tunnete võise aroomi lõhna.

8
Kui soovid magusat popkorni, võta suhkur või Splenda ja puista see popkornile (ikka pannil). Pange kaas tagasi ja raputage seda õrnalt. Õli peaks võimaldama suhkrul hästi tuumade külge kleepuda.

9
Kui eelistate cheddari maitseainet, tehke sama, mida tegite suhkruga!

10
Serveeri.

11
Valmis.