Kuidas valmistada mee-kaneelivõid nagu Texas Roadhouse’is

Mee-kaneelivõi on lihtne retsept valmistada ja see meeldib paljudele inimestele, kui nad seda Texas Roadhouse’is esimest korda maitsvad. Kuigi Texas Roadhouse peab oma retsepti avaldamist ärisaladuseks ja igaüks, kes selle saladuse avaldab, lastakse pärast avastamist kohapeal vallandada, on paljud inimesed selle ülimagusa ja maitsestatud või maitsega ülimagusa ja maitsestatud või valmistamiseks ise välja töötanud retseptid. magus ja ausalt maitsekalt (vürtsikas ja maitsev).

1
Tooge kõik koostisosad valmistamiskoha lähedale. Nagu ülalpool loetletud, vajate läheduses pehmet võid, mett, tuhksuhkrut ja kaneeli.

2
Aseta kõik kuivained nõusse. See hõlmab tuhksuhkrut ja kaneeli. Kui soovite, võite neid segada lusikaga – algses retseptis seda aga otseselt ei ole.

3
Kombineerige märjad koostisosad samasse tassi. Kaks märga koostisosa on või ja mesi. Pidage meeles, et mesi on kleepuv ja võib kleepuda tassi või lusika külge, millelt seda välja võetakse.

4
Sega saumikseriga, kuni kõik on segunenud. Veenduge, et see oleks vahustatud, kuid söödav.}

5
Tõsta iga võitükk suuremasse maitseainetopsi. Texas Roadhouse’is serveeritakse igas maitseainetopsis umbes poolteist supilusikatäit, kuid peaksite mõtlema sellele, kui suur on tüki suurus, mille melonipallur segust välja võtaks. Texase Roadhouse’il pole konkreetset viisi, kuidas võid maitseainetopsidesse asetada. Mõned restoranid kühveldavad neist ümmargused pallid ja mõned lõigatakse ristkülikukujulisteks tükkideks, mis seejärel rullitakse ja libistatakse (peaaegu nagu vahukoort) tahtmatult maitseainetopsi, hoides samal ajal väliskülje ja serva puhtad ja võivabad.

6
Hoidke neid maitseainetopse kuumaallika all. Texas Roadhouse’ile meeldib neid võiga maitseainetopse hoida soojuslambi all, kuid kui teil pole soojuslampi, hoidke neid mõõdukalt soojas ruumis.

7
Serveeri mõõdukalt soojalt. Texas Roadhouse serveerib neid võitasse koos nende Texas Roadhouse’i õhtusöögirullidega tasuta lisandina ja sageli kantakse need kaasa, kui nad teie istmele viivad.