Kuidas valmistada Burger Kingis Whopperi burgerit

Üks kiiremaid viise osalise tööajaga töö saamiseks on kandideerida Burger Kingi. Teil pole vaja eelnevat kogemust, vaid sõbralik naeratus ja valmisolek valmistada “kuldse standardi” burgereid. See artikkel näitab teile, kuidas valmistada Whopperit, et alustades teaksite, mida oodata!

1
Õppige kõnepruuki: kroon = kukli ülemine pool. Kand = kukli alumine pool. Pann = koht, kus hoitakse küpsetatud pätsikesi ja kana-/kanahammustusi. (Punased) tangid = kasutatakse küpsetatud kotletite korjamiseks.

2
Märgi maitseained. Maitseainete märgistamine ümbrisele võimaldab esisel leti personalil rahuldada klientide erisoove, nt. Whopper Burger rohke peekoniga või ilma tomatiteta või tavaline burger jne. See võimaldab klientidel burgerit omal moel süüa ja letitöötajatel on võimalik ära tunda, milline burger (pidage meeles, et burger on pakitud, kui paned selle renni) milliseid koostisosi erisoovide puhul sisaldab. Nii et tagamaks, et kliendid saavad seda, mida nad tahavad, ja et esiku töötajad võtaksid õige burgeri, märkige kindlasti burgeri ümbrisele kõik erisoovid. Niisiis, siin on maitseainete märgistamise võti: H tähendab rasket. L tähendab kerget.O tähendab ainult koostisosa.+ tähendab PLUS seda koostisosa (nt kui keegi soovib Whopper Burger PLUS peekonit, siis märkige peekoniikooni kohale + wrap).- tähendab selle koostisosa miinust (nt kui keegi soovib Whopper Burgerit, kuid MITTE majoneesi, siis märgiksite ümbrisel oleva majoneesipudeli ikooni kohale -).___________ maitseaineikoonide joon tähendab LIHTSALT burgerit (st mitte midagi peale burgeri ja kukli ).

3
Kasutage röstrit, röstige 5-tolline (12,7 cm) seesamiseemnekukk.

4
Võtke riiulilt äge ümbris. Whopperi burgerite jaoks pole enam ooteaega. Need on nüüd MTO (tellimusel valmistatud).

5
Võtke röstitud kand ja asetage see mähise keskele.

6
Võtke punaste tangide abil pannilt välja Whopperi kotlet ja asetage see kannale. Sul on nüüd konts+pats.

7
Kasutage valget spaatlit, et määrida kroonile 21 g majoneesi. Pärast majoneesi kroonile määrimist ÄRGE pange krooni mähisele. Selle asemel liigutage oma käsi salatipannile ja hoidke võra salatipanni kohal, haarake 21 g salatit ja puistake see võrale. Sul on nüüd kroon+majonees+salat. Nüüd võta see kroon+majoo+salat ja pane see ümbrise keskpunkti kohale. Seejärel võtke tomatipannilt 2 viilutatud tomatit ja asetage need kõrvuti, kuid mitte kattuvalt salati peale.

8
Võtke hapukurgipannilt 4 viilutatud hapukurki ja asetage need pätsi peale. Veenduge, et hapukurgid ei kattuks.

9
Võtke tomatiketšupipudel ja asetage pätsile kolm ketšupirõngast (väljapoole, et vältida mahavalgumist).

10
Võtke 3 viilutatud sibulat ja asetage pätsi peale (mis on praeguseks kaetud 4 hapukurgi ja 3 ketšupirõngaga).

11
Hoidke pöialdega kahte tomatit kroonil ja keerake kroon kanna poole. Püüdke vältida salati vms mahavalgumist.

12
Tõmmake mähise alumine pool ja keerake kukli peale. Võtke mähise ülemine pool ja tõmmake kukli peale. Seejärel keera otsad kokku ja voldi ümbrise alla.

13
Asetage pakitud burger rennile ja vajutage nuppu VALMIS, et tellimus ekraanilt kustutada.

14
Hoidke oma ekraanil uute tellimuste osas silm peal.

15
Valmis.