Kuidas valmistada Burger King Zesty kastet

Burger Kingi Zesty Sauce on dekadentne ja kreemjas dipikaste, mis sobib suurepäraselt praetud toitude, võileibade või burgeritega. Tõesti, see on maitsev peaaegu kõigega. Kahjuks ei müü Burger King seda purgi kaupa. Kui soovite kastet kodus uuesti luua, saate seda teha mis tahes kohalikus supermarketis leiduvate koostisosadega.

1
Koguge oma koostisained kokku. Selle retsepti suurepärane asi on see, et see ei nõua kummalisi ega raskesti leitavaid koostisosi. Suunduge oma kohalikku supermarketisse, et hankida majoneesi, ketšupit, mädarõikakastet, suhkrut, sidrunimahla ja Cayenne’i pipart. Võib-olla on need asjad isegi teie kapis ja külmkapis juba olemas! Kui soovite teha kergemat või madalama kalorsusega versiooni, võite kasutada madala rasvasisaldusega majoneesi ja vähendatud suhkrusisaldusega ketšupit.

2
Valige oma konteiner. Sellest retseptist saab umbes 4–8 portsjonit Zesty Sauce’i, nii et olenevalt olukorrast võite selle kõik ühe korraga ära kasutada. Kui see nii on, kasutage lihtsalt väikest kaussi. Kui plaanite Zesty kastet säilitada, on kasulik teha see kaanega anumas. Kui teil on tühi maitseainepudel, on hea mõte see välja puhastada ja kastme jaoks kasutada.

3
Kombineerige oma koostisained. Pigista majonees, ketšup ja mädarõikakaste oma mõõtetopsi või lusikatesse ning vala need kaussi (või maitseainepudelisse, kui seda kasutad). Lisa suhkur, sidrunimahl ja pipar.

4
Sega koostisained. Kastme segamiseks võite kasutada peaaegu igat tüüpi tööriistu, kuid kummilabidas aitab tagada, et kõik koostisosad on põhjalikult segatud. Kraapige koostisosi pidevalt kausi külgedelt ja keerake need tagasi kastmesse. Kui valasite koostisosad otse maitseainepudelisse, raputage seda tugevalt. See on palju lihtsam kui proovida seda segada. Umbes 30 sekundi pärast tuleb see segada.

5
Testige oma kastme maitset. Lakkuge spaatli tagaosa või kastke sõrm kastmesse. Kui arvate, et teie segu vajab muudatusi, lisage mis tahes koostisosa, mis teie arvates vajab. Seejärel segage uuesti ja maitsestage uuesti, kuni kaste on teid rahuldav.

6
Jahutage oma Zesty kaste. Aseta kauss või anum enne serveerimist umbes tunniks külmkappi. Selle aja jooksul maitsed sulanduvad ja paranevad. Kui teil on aega krõmpsutatud või soovite kastet lihtsalt kohe kasutada, on täiesti OK seda toatemperatuuril süüa.