Kuidas teha täht Pinata

Täht on piñata jaoks suurepärane kuju. See ripub hästi, seda on lihtne kommidega täita ja mis kõige parem, on üsna lihtsalt kokkupandav disain.

1
Joonistage papile suur tähekuju. See moodustab traadi vormimise malli. See peaks olema vähemalt 30 cm x 30 cm/12 tolli x 12 tolli või isegi suurem, et see oleks piisavalt suur, et see mahutaks sisu ja saaks pihta piñata pulgaga. Teravilja- ja toidupoe karbid on selleks väga head. Papi välimus ei oma tähtsust, kuna see kaetakse.

2
Lõika papist laiad ribad. Need peaksid olema sama laiused. Need moodustavad tähe küljed.

3
Kinnitage laiad ribad tähekuju ümber. Laiad ribad peaksid seisma püsti. Kasutage tähealusele kinnitamiseks teipi.

4
Jätkake kogu tähe ümber, kuni kogu täht on nüüd kolmemõõtmelise kujuga. Kinnitage kõik ribade ühendused kindlalt kokku.

5
Asetage täht laiale ajalehele. See katab peagi staari.

6
Lisage tähe sisse maiuspalasid. Tavaliselt on need väikesed kommid ja mänguasjad. Kommid tuleb hügieenilistel põhjustel pakendada.

7
Lõik istub ajalehes, kus tekivad tähemõlgid. Seejärel tõstke ajaleht tärni külgede ümber ja teipige tärni avatud serva kohal. Korrake sama teise ajalehega, et see oleks tugev.

8
Lõika pehmest paberist või fooliumist 7,5 cm/3 tolli laiused ribad. Soovi korral kasutage ühte värvi või muutke värve.

9
Lõika pehmest paberist või fooliumist/metallpaberist narmad. Voldi ribad kokku, seejärel lõika palju pilusid, jättes pilu ja volti vahele ruumi. Jätkake mööda iga riba.

10
Liimige paberist või fooliumist narmad tähe külge. Liimige väljastpoolt sissepoole. Esmalt liimige narmad tärni väliskülje ümber. Liikuge sissepoole, liimides iga uue servakihi viimase ülaosale. Suurema huvi saamiseks kaaluge sisemiste kihtide paberi või fooliumi värvi muutmist.

11
Jätke tähe keskosa narmastest vabaks. Lõika välja väiksem papist täht. Kata see sobiva või erinevat värvi paberi või fooliumiga. Liimi keskele.Soovi korral lisa peoinimese nimi.Kaunista kleebistega millegi lisana (valikuline).

12
Järgmisena lisage tärni küljele narmad. Liikuge metoodiliselt ümber tähe, liimides paika ja tõstes liimimise ajal serva üles, et tagada selle parim väljanägemine. Jätkake narmaste lisamist, kuni te enam ajalehte ei näe.

13
Riidepuu loomiseks mässige mõne staari osuti ümber lint, nöör või lõng. Seo kindlalt paika ja jätke ülaosas aas kätteandmiseks.

14
Riputage piñata. Nüüd on see löömiseks valmis. Selle kerge olemus tagab, et seda on lihtne lahti murda ja selle maiuspalad vabastada.