Kuidas kustutada oma Amazoni otsinguajalugu

Saate sirvimisajaloo välja lülitada, et saaksite Amazoni otsida ja sirvida, ilma et peaksite endast maha jätma. See Selgitatud õpetab teile, kuidas saate veebisaidi ja mobiilirakenduse abil oma Amazoni ajalugu välja lülitada ja kustutada.

1
Avage Amazon. See rakenduse ikoon näeb välja nagu sinine ostukorv sõna “amazon” all. Selle rakenduse ikooni leiate ühelt avaekraanilt, rakenduste sahtlist või otsides.

2
Puudutage ☰. Näete seda ekraani vasakus ülanurgas.

3
Puudutage valikut Teie konto. Tavaliselt leiate selle jaotise “Kodu” esimesest jaotisest.

4
Puudutage valikut Sirvimisajalugu. Tavaliselt leiate selle seitsmendast jaotisest “Isikupärastatud sisu”.

5
Puudutage valikut Halda. Näete seda ekraani paremas servas „Sirvimisajaloo” vastas.

6
Puudutage lüliti väljalülitamiseks valiku „Lülita sirvimisajalugu sisse/välja” kõrval. Kui te oranži lülitit ei näe, lülitatakse teie sirvimisajalugu välja ja Amazon ei näita sellest hetkest alates üksusi, millel klõpsate, ega otsinguid, mida te sellest seadmest teete. Kõiki varasemaid sirvimis-, otsingu- ja ostuajalugu on endiselt näha teie sirvimisajaloo lehel. Kui soovite kustutada kogu praeguse sirvimisajaloo, võite klõpsata käsul Eemalda kõik üksused vaatest.Kui soovite eemaldada sirvimisajaloost konkreetse üksuse , navigeerige selleni oma sirvimisajaloo lehel ja klõpsake käsul Eemalda vaatest.

7
Minge aadressile https://amazon.com ja logige sisse. Saate oma Amazoni ajaloo kustutamiseks kasutada mobiili või lauaarvuti veebibrauserit.

8
Hõljutage kursorit lehe keskosa lähedal asuval navigeerimisribal sirvimisajaloo kohal. See rippmenüü näitab teile kogu teie tegevust, sealhulgas seda, mida olete otsinud, vaadanud ja ostnud.

9
Klõpsake nuppu Vaata ja muuda. Näete seda rippmenüü vasakus ülanurgas päise „Teie sirvimisajalugu” kõrval.

10
Klõpsake nuppu Halda ajalugu. Menüü laieneb allapoole, et kuvada rohkem valikuid.

11
Klõpsake valiku „Lülita sirvimisajalugu sisse/välja” kõrval oleva lüliti väljalülitamiseks. Kui te oranži lülitit ei näe, lülitatakse teie sirvimisajalugu välja ja Amazon ei näita sellest hetkest alates üksusi, millel klõpsate, ega otsinguid, mida te sellest seadmest teete. Siit on endiselt näha mis tahes eelmine sirvimis-, otsingu- ja ostuajalugu. Kui soovite oma praeguse sirvimisajaloo kustutada, võite klõpsata käsul Eemalda kõik üksused vaatest.Kui soovite eemaldada sirvimisajaloost konkreetse üksuse, navigeerige selle juurde sirvimisajaloo lehel ja klõpsake käsul Eemalda vaatest.