Kuidas hankida autokindlustus vaid osaks aastast

Autojuhid otsivad mõnikord lühiajalisi autokindlustuspoliise, mis katavad sõiduki vaid mõneks päevaks või nädalaks. Kuigi autokindlustusseltsid pakuvad üldjuhul kindlustuskaitset kuue kuu või aasta kaupa, saavad juhid kindlustust tavaliselt ühe, kolme ja kuuekuulise sammuga. Lühiajaliste võimaluste leidmiseks peaksite küsima hinnapakkumisi mitmelt kindlustusandjalt ja neid võrdlema. Võite kaaluda ka tasulise kilomeetri kindlustust. Kuigi see võib kesta kaksteist kuud, maksate ainult läbitud miilide järgi.

1
Kasutage hindade võrdlemiseks veebisaite. Internetis on palju veebisaite, mis võimaldavad teil sisestada oma andmed ja seejärel võrrelda paljude erinevate autokindlustusandjate pakkumisi. Mõned levinumad veebisaidid on järgmised: sebra (https://www.thezebra.com)BuyAutoInsurance (http://www.buyautoinsurance.com/temporary-car-insurance/)insurance.com (http://www. Insurance.com)nerdwallet (https://www.nerdwallet.com/insurance/compare-car-insurance-rates)Sky Insurance (Ühendkuningriik) (https://www.skyinsurance.co.uk/compare/quote)

2
Hankige soovitusi autokindlustusandjatele. Teil ei pruugi olla palju õnne veebis kindlustusandja leidmisel. Või teate kedagi, kes ostis lühiajalise autokindlustuse ja sai hea tehingu. Küsige sellelt inimeselt saatekirja ja helistage seejärel kindlustusagendile, keda ta soovitab.

3
Otsige Internetist üksikuid kindlustusandjaid. Paljud suuremad kindlustusandjad pakuvad ajutisi kindlustuspoliise, mis võivad kesta ühe nädala või kauem. Võite oma lemmikotsingumootorisse sisestada oma asukoha ja “autokindlustus”. Ilmselt ilmub riiklike ettevõtete loend. Mõned suurimad on järgmised: GeicoProgressiveState FarmLiberty MutualAll State

4
Otsustage, kui palju katvust soovite. Teie osariigis võivad olla minimaalsed kindlustusnõuded. Siiski saate osta rohkem kui miinimum. Peaksite kaaluma, kas teil võib vaja minna rohkem kindlustuskaitset kui vaja. Üldjuhul saavad inimesed kehavigastuste eest 50 000 dollarit, kõigi vigastatud inimeste eest 100 000 dollarit ja varakahju hüvitamise eest 25 000 dollarit. Kui teil on palju kahjusid, võite siiski nõuda rohkem kindlustust. vara, nagu sularaha või kinnisvara. Kui teid kaevatakse kohtusse, võib viga saanud isik kohtuvaidluse võitmise korral teie muid varasid otsida.

5
Küsi hinnapakkumisi kindlustusseltsidelt. Peate andma teavet oma sõiduki ja vajaduste kohta. Võite võtta ühendust kindlustusseltsidega individuaalselt või kasutada veebisaiti, mis koondab hinnapakkumisi. Üldjuhul küsitakse teilt järgmist teavet: teie sõiduki mark ja mudel teie sõiduki aasta teie sihtnumber kas olete praegu kindlustatud, kui olete sõjaväes teeninud; teie sugu õnnetuste arv, mille olete läbinud aastas keskmiselt kas teil on juhiloa number, registreerimisnumber, peamine põhjus autot kasutada (rõõm, tööle sõit jne)

6
Rääkige agendiga. Kuigi saate veebis esialgseid hinnapakkumisi saada, peate alati jälgima ja rääkima kindlustusagendiga. Kuigi teile määratakse igakuine pakkumine, eeldab kindlustusandja tõenäoliselt, et ostate kaheteistkümneks kuuks. Tavaliselt maksab auto kindlustamine näiteks kolmeks kuuks sama palju kui kaheteistkümneks. Veenduge, et agent mõistaks, et soovite kindlustuskaitset vähem kui aastaks. Öelge neile, kui kaua te kindlustust soovite, olgu see siis üks nädal, üks kuu või kauem. Agent võib teile öelda, kas ettevõte pakub lühiajalist või ajutist autokindlustust. Ärge nõustuge telefoni teel ostma. Öelge agendile: “Ma teen praegu võrdlusoste. Annan teile hiljem teada.â€

7
Küsige kindlustusandjatelt allahindlusprogrammide kohta. Autokindlustusfirmad pakuvad palju allahindlusprogramme. Peaksite küsima kõike, mis teie arvates võiks teie kohta kehtida, näiteks: teil on hea sõidukogemus; teie autol on teatud turva- või turvavarustus; te kuulute teatud elukutsele, mis kvalifitseerub allahindlusele

8
Otsige kindlustusfirmasid. Mitte paljud ettevõtted ei paku tasulist kilomeetrit ja need, kes pakuvad seda ainult teatud osariikides. Maksmisega kilomeetri kohta kinnitate oma armatuurlauale seadme, mis võimaldab kindlustusandjal teie läbisõitu jälgida. Kaks miilitasu pakkuvat ettevõtet on järgmised: Esurance (https://www.esurance.com/pay-per-mile) Metromile (https://www.metromile.com/insurance/)

9
Hankige hinnapakkumisi. Küsige kindlustusandjatelt, kas nad pakuvad teie osariigis miilitasu. Kui nad seda teevad, peaksite hankima hinnapakkumisi. Võite helistada otse agendile. Teise võimalusena saate teavet sisestada veebis. Peate esitama sama teabe, mida esitate tavalistele kindlustusandjatele, sealhulgas hinnangulised miilid, mida kuus kasutate.

10
Võrrelge traditsioonilise kattega. Kui olete huvitatud miilitasust, peaksite selle poliisi maksumust võrdlema kindlustusandjalt ajutise poliisi ostmise kuludega. Te ei tohiks eeldada, et miilimakse on odavam või kallim kui ajutine kindlustus.

11
Analüüsige tsitaate. Kui teil on kogu hinnapakkumiste ja allahindluste teave, saate hindu võrrelda. Pidage meeles, et hind sisaldab rohkem kui igakuine lisatasu. See hõlmab ka teie omavastutust ja tagatise maksimaalset summat. Õunte ja õunte võrdluse tegemiseks peavad kõik poliisid pakkuma sama kindlustuskaitset. Kui näiteks pakutakse palju rohkem kokkupõrkekaitset, siis on vale võrrelda selle poliisi hinda poliisiga, mis pakub palju vähem katet.

12
Valige ettevõte ja vaadake üle selle poliitika. Kui teil on kõik hinnapakkumised ja allahindlusteave olemas, saate valida kindlustusseltsi. Enne sisselogimist vaadake kindlasti selle eeskirjad üle. Pöörake eriti tähelepanu sellele, milliseid osi auto kereremondis kasutatakse. Näiteks võivad eeskirjad nõuda “uut tegurit, nagu hea ja kvaliteet” või “järelturu osad”. Kui auto on vana või kui teil on see lühikeseks ajaks, siis ei pruugi hoolitseda.

13
Makske oma kindlustusmakseid. Allkirjastage leping ja makske oma esimene (ja võib-olla ka ainus) igakuine lisatasu. Kui peate tasuma rohkem kui ühe kuu kindlustusmakse, kirjutage oma kalendrisse üles, millal tuleb tasuda lisamakseid. Ärge unustage tühistada kõiki olemasolevaid vanu tagatisi. Sa ei taha maksta kahe kindlustuspoliisi eest korraga.

14
Hoidke kindlustust tõendav dokument endaga kaasas. Tõenäoliselt peaksite seda hoidma kindalaekas või rahakotis, isegi kui teie olukord ei nõua, et teil see kaasas oleks.