Kuidas dollarirahaga õllepudelit avada

Avate pudeli paljude esemetega, mida te ei ootaks, sealhulgas taskus oleva dollariraha. Kui see trikk on täiuslikuks tehtud, avaldab see teie sõpradele muljet. Samuti võib see aidata teil võita panuseid, näiteks “Kui ma saan oma õlle avada ainult teie 20-dollarise arve abil, kas ma saan selle endale jätta?”

1
Voldi dollaritäht pooleks. Tehke arvele hamburgerivolt või horisontaalne volt. Vältige suure arve kasutamist juhuks, kui harjutate arvet kahjustada. Enne voltimist eemaldage arvelt kõik kortsud. See aitab, kui dollaritäht on uus ja karge.

2
Keera dollaritäht tihedalt kokku. Asetage kokkuvolditud dollaritäht tasasele pinnale. Alustage arve ühest otsast voltimist teise otsa poole. Võite arve rullida või luua mitu pisikest volti. Kulutage veidi aega, et voldid nii tihedalt kinni keerata, kui võimalik. Kasutage voltides surve tekitamiseks pealispinda. Pind aitab teil hoida voldi tihedust.

3
Looge avaja. Painutage rullitud dollaritäht pooleks, et maksimeerida survet paindekohas. Võite arve veel korra kokku voltida, et luua pudelile kindel haarde. Teine volt on valikuline ja pudeli saab siiski avada esimese voldiga.

4
Võtke pudelist käega kinni. Enne haaramist veenduge, et pudeli kael oleks kuiv. Hoidke pudeli kaela ühes käes. See aitab, kui kasutate pudeli hoidmiseks oma vähem domineerivat kätt. Näiteks kui olete paremakäeline, hoidke pudelit vasaku käega. Soovite säilitada oma domineerivat kätt avaja manööverdamiseks. Asetage pudelit hoidev pöial vastu korki, et tekitada survet arve jaoks.

5
Leidke arve õige haare. Pange volditud rahatäht painutatud nimetissõrme peale. Hoidke seda pöidlaga tihedalt paigal, nii et painutatud osa jääks välja. Veenduge, et dollaritäht oleks kindlalt käes.

6
Avage kokkuvolditud dollariga pudel. Veenduge, et teie käepide oleks kindel, enne kui viite dollari pudeli servale. Asetage dollar pudeli korgi ja serva vahele. Kasutage dollarit hoovana nimetissõrme ja korgi vahel. Rakendage dollarit hoidva käega survet ülespoole. Jätkake surve avaldamist, kuni see maha hüppab. Harjutage kodus enne baaris panuste tegemist.