Kuidas valmistada maapealset peekonikastet

Kas mäletate veel oma vanaema maitsvaid küpsiseid ja kastet? Kui mõtlete, kuidas valmistada talle erilist suussulavat kastet, siis ärge enam otsige. Järgige lihtsalt neid lihtsaid juhiseid ja valmistate kiiresti oma riigi peekonikastme.

1
Asetage sügav pann keskmiselt kõrgele kuumusele. Selle tegemise ajal lisage pannile 1/2 tassi peekonimääret. Peekonimääre peaks pärinema eelnevalt küpsetatud peekonist.

2
Lisa pannile 2 tassi jahu. Sega jahu ümber peekonimäärde, kuni see on pastalaadne. Koostisosade täielikuks ühendamiseks peaks kuluma umbes minut.

3
Jätkake segu segamist 5 minutit. Jätka, kuni segu on ilus ja pruun. See kombinatsioon “seob” teie kastme kokku.

4
Lisage 7 tassi piima. Vala ettevaatlikult sisse piim ja lase keema tõusta. Segage seda aeg-ajalt, et jätkata koostisosade segamist.

5
Keeda kastet veel 3-5 minutit. Jätkake küpsetamist, kuni see on nii paks, kui soovite. Seejärel lülitage pliit välja ja valage kaste nõusse, mida saate hõlpsalt oma toidule valada.

6
Serveeri. Kaunista kaste murendatud peekoniga ja vala see röstitud mustale leivale, küpsistele, kartulipudrule või muule maitsvale toidule.

7
Asetage suur pann keskmisel-kõrgel kuumusel.

8
Küpseta pannil 6 viilu peekonit. Küpseta peekonit pannil 1/4 tassi võiga, kuni see on veidi krõbe. Kui see on valmis, eemaldage see pannilt, nõrutage see, säilitades samal ajal 4 supilusikatäit (59,1 ml). peekonirasvast ja tõsta see kõrvale.

9
Klopi pannil jahu ja rasv kokku. Asetage 4 spl. jahu ja 4 spl. pannile rasva ja segage koostisosi vähemalt minut, kuni need on täielikult segunenud. Veenduge, et jahu ei põletaks; kui see on veidi varakult kõrbema hakanud, on aeg lisada piim.

10
Segage piim segusse. Lisage segule 2 1/2 tassi piima ja jätkake koostisosade segamist.

11
Lisa segule 1 hakitud kinnas küüslauku ja 1 kanapuljongikuubik. See lisab maapealsele peekonikastmele eriti maitsvat maitset. Segage koostisained segunemiseks.

12
Kuumuta segu, kuni see mullitab. Seejärel laske sellel umbes 5-10 minutit podiseda, kuni kaste pakseneb.

13
Murenda peekon küpsemise ajal segu peale. Sega seda veidi seguga. Laske segul podiseda, kuni see saavutab soovitud konsistentsi.

14
Maitsesta segu maitse järgi. Lisa kastmele maitse järgi soola ja pipart.

15
Serveeri. Serveeri seda kreemjat maapealset peekonikastet krõbedate küpsiste peal.