Kuidas valmistada krevette tervislikul viisil

Krevetid on tervislik ja madala kalorsusega valguallikas. Kui seda õigesti serveerida, võib see olla tervislik lisand igale dieedile. Tervislike krevettide valmistamiseks küpseta krevette, kasutades selliseid meetodeid nagu aurutamine ja grillimine. Serveerige oma krevette tervislike toitude, näiteks salatite ja madala kalorsusega pastadega. Toidumürgituse vältimiseks peske alati käsi enne krevettide käsitsemist.

1
Aurutage oma krevette. Krevettide aurutamine ei lisa toiduõlide kaudu täiendavaid kaloreid ega rasva. Krevettide aurutamiseks asetage krevetid väikeste aukudega kaetud korvi. Asetage see korv keeva veega poti kohale. Aurust tulenev kuumus küpsetab krevetid läbi. Aurutamine võtab aega viis kuni kuus minutit. Kui krevetid on valmis, muutuvad need roosakaks. Kõik ettevalmistustööd, nagu krevettide koorimine või maitsestamine, tuleks teha enne nende aurutamist.

2
Grillige oma krevette. Krevettide grillimine piirab ka lisandeid. Kõigepealt pintselda krevetid õli või mittenakkuva pihustiga. Asetage krevetid grilli serva lähedale. Mõne minuti pärast hakkavad teie krevetid niiskust eraldama. Sel hetkel keerake krevetid ümber ja laske neil mõni minut teisel küljel küpseda. Võite kasutada grillvardaid või grillkorvi, et vältida krevettide kukkumist läbi grilli restide.

3
Prae oma krevetid. Kuigi krevettide hautamine nõuab õli kasutamist, hoiavad südamele kasulikud õlid, nagu oliiviõli, teie roa tervena. Oliiviõli võib ka maitset lisada. Kuumuta pannil keskmisel kuumusel õli ja lisa seejärel krevetid. Kü