Kuidas valida oma nahatoonile ja näokujule sobivad ehted

Sobivate ehete valimine võib olla segane kogemus. Muutke see lihtsamaks, kasutades läbiproovitud ja tõelist edumeetodit. Ehete sobitamine oma näo ja nahatooniga tagab, et leiate ehteid, mis näevad teie seljas suurepärased välja.

1
Määrake oma nahatoon. Teie nahatooni määramiseks on kaks usaldusväärset viisi. Esimene on vaadata oma veenide värvi. Teiseks vaadake hoolikalt oma nahavärvi ja kaaluge selle käitumist. Kui teie veenid on sinised, on teil külm nahatoon. Teie juuksed on tõenäoliselt blondid, tumepruunid või mustad. Teie silmad on tõenäoliselt helesinised või pruunid. Sellesse kategooriasse sobite ka siis, kui põlete kergesti või kui teie nahk on kahvatu või sellel on punetuse märke. Kui teie veenid on rohelisemad, on teil soe nahatoon. Teie juuksed on tõenäoliselt punased või heleblondid. Teie silmad on tõenäoliselt helesinised, rohelised või pähkelpruunid. Samuti võite öelda, et teil on soe toon, kui päevitate kergesti või teie nahk on eebenipuu- või espressovärvi. Kui teie nahal pole selget espresso-, oliivi- või punetust, on teil neutraalne nahatoon. Neutraalsed nahatoonid sobivad tavaliselt külmade nahatoonide kategooriasse.

2
Sobita oma nahatoon õigete ehetega. Nüüd, kui teate, milline on teie nahatoon, saate sobitada oma tooni õigete vääriskivide ja ehete metallivärvidega, et luua täiuslik isiklik kollektsioon, mis teile kõige paremini sobib. Lahe nahatoon näeb kõige paremini välja punaste, lillade ja siniste vääriskividega. Punaste kivide hulka kuuluvad rubiin, granaat ja turmaliin. Lillade kivide hulka kuuluvad ametüst, fluoriit ja safiir. Siniste kivide hulka kuuluvad sinine safiir, topaas ja akvamariin. Samuti sobib jahe nahatoon kõige paremini valgete metallidega. Selle näiteks on hõbe või valge kuld. Soe nahatoon näeb kõige paremini välja kollase, oranži ja rohelisega. Kollaste/kuldsete kivide hulka kuuluvad kollane safiir, tsitriin ja tsirkoon. Oranžide kivide hulka kuuluvad spessartiidi granaat, keiserlik topaas ja kuukivi. Roheliste kivide hulka kuuluvad smaragd, nefriit ja peridoot. Soe nahatoon sobib kõige paremini ka kollaste metallidega. Selle näiteks on kollane kuld või vask. Teemandid näevad head välja mis tahes nahatooniga.

3
Sobita oma nahatoon õigete pärlitega. Tavaliselt on pärlid kolmes toonis. Enamik inimesi tunneb traditsioonilisi valgeid pärleid, kuid on ka roosa ja hõbedase tooniga pärleid. Seda teades saate oma nahatooni sobitada õige pärlite varjundiga.Jahe nahatoon näeb kõige paremini välja traditsiooniliste valgete pärlite ja roosade pärlitega. Soe nahatoon sobib kõige paremini hõbedase tooniga pärlitega, kuid võib ka valgeid pärleid välja tõmmata.

4
Mõõtke oma nägu. Need mõõdud näitavad teile, milline näokuju teil on, et saaksite oma nägu sobitada parimate ehetega, mis seda kuju täiendavad. Teil on vaja painduvat mõõdulinti ja midagi juuste tagasitõmbamiseks (nt juukseklambrid või juukselips). Mõõtmiste tegemise ajal aitab peeglisse vaadata. Siduge juuksed kinni nii, et need jääksid näost välja. Kui kasutate klambreid, saate juukseid kinnitada pea taha või ülaosasse. Mõõtke oma juuksepiir (tollides või sentimeetrites). Asetage mõõdulindiga üks ots vasaku eesmise templi juurde (just juuksepiiri alla) ja teine ​​ots paremasse oimu. Kirjutage see number üles. Mõõtke oma põsesarnad (tollides või sentimeetrites). Asetage mõõdulindiga üks ots vasaku põsesarna ülaossa (vahetult põseõuna kohale) ja teine ​​ots parema põsesarna ülaossa. Kirjutage see number üles. Mõõtke oma lõualuu (tollides või sentimeetrites). Asetage mõõdulindiga üks ots lõualuu vasakusse serva (just kõrvanibu alla) ja parempoolse lõuajoone teine ​​serv. Kirjutage see number üles. Mõõtke oma näo vertikaalne pikkus (tollides või sentimeetrites). Asetage mõõdulindi üks ots lõua alaossa (otsa otsa) ja teine ​​ots otsaesise ülaossa (otsa juuksepiiri või lese tipu juurde). Kirjutage see number üles.

5
Määrake oma näo kuju. Nüüd saate kasutada mõõtudelt saadud numbreid, et välja selgitada, milline kuju teie näole kõige paremini sobib. Seisake peegli ees, lugege kuju kirjeldusi ja valige see, mis teie kuju ja mõõtudega kõige paremini sobib. Ümmargused näod on ideaalse ringi lähedal. Nägu on kõigis kvadrantides sümmeetriline; see ei ole pikem, kui on laiem, ega laiem, kui ta on pikem. Ümara näoga kuulsuse näide on Penelope Cruz. Ovaalsed näod on poolteist korda pikemad kui laiad. Need on vertikaalsele ringile lähemal. Kuulsuste näide ovaalse näoga inimesest on Beyoncé Knowles. Ruudukujulised näod näitavad oma kuju lõuajoonel. Ruudukujuliste nägudega inimestel on sama lai lõualuu ja juuksepiir. Kuulsuste näide ruudukujulise näoga inimestest on Angelina Jolie. Südamekujulised näod on põsesarnast kõige laiemad ning neil on kitsas otsaesine ja lõualuu. Südamekujulise näoga inimeste näide on Jennifer Garner. Teemantkujulistel nägudel on kitsas lõug, millel on laiem otsmik ja templid. Kuulsuste näide teemandikujulise näoga inimestest on Halle Berry.

6
Sobita oma näokuju õigete ehetega. Nüüd, kui teate oma näo kuju ja eri tüüpi ehteid, millega saate oma näopiirkonda kaunistada, saate need enesekindlalt omavahel sobitada. Ümmargused näod sobivad kokku ehetega, mis tasakaalustavad näo ümarat kuju. Pikad kaelakeed, mis ripuvad madalal rinnal, on head võimalused. Pikad, nurgelised kõrvarõngad täiendavad ka ümarat nägu. Kõrvarõngad, nagu ristkülikud ja trapetsid, on head võimalused. Ovaalsed näod on mitmekülgsed. Selle kujuga saab kanda peaaegu igas stiilis kaelakeed või kõrvarõngaid. Rõnga- ja lühtriga kõrvarõngad on eriti meelitavad. Ruudukujulised näod peaksid kandma kaelakeesid, mille allosas on ripatsid või nipsasjad, et juhtida tähelepanu nurksest lõuajoonest eemale. Kumera kujuga ripatsid on head võimalused. Suured rõngas- või lühtriga kõrvarõngad täiendavad näokuju. Südamekujulised näod näevad kõige paremini välja kaelakeed või lühikesed kaelakeed, mis lisavad kitsale lõuale ümarust. Kolmnurga või südamekujulised rippuvad kõrvarõngad on selle näokuju jaoks meelitavad. Teemantkujulised näod peaksid valima kaelakeed ja lühikesed rõngad. Need lisavad kitsale lõuale pikkust.

7
Kandke ehteid, mis komplimenteerivad teie keha. Sõltuvalt eesmärgist saate valida ehteid, mis täiustavad või tasakaalustavad teie kehatüüpi. Saate juhtida tähelepanu teatud kehaosadele või neist eemale või tasakaalustada proportsioone, kasutades strateegiliselt paigutatud tükke. Tähelepanu tõmbamiseks kehaosadele, mille üle olete uhke, kandke nendel kehaosadel või nende läheduses julgeid värve sisaldavaid ehteid. Kui olete suurem inimene, kandke suuremaid ehteid. Väikesed inimesed peaksid ostma väiksemaid ja maitsvamaid tükke. Mõõtke oma ehteid oma keha suuruse järgi.

8
Sobitage oma ehted oma silmavärviga. Mõned inimesed on oma silmade üle uhked. Silmad on meie hinge ukseavad, eks? Võib olla. Need on kindlasti üks esimesi kohti, kuhu inimesed meiega rääkides vaatavad. On mõistlik, et võiksite oma kaunistused oma silmavärviga sobitada. Sinised silmad näevad kõige paremini välja siniste vääriskividega, nagu sinine topaas ja safiir. Kui soovite oma silmade sinist kontrasti eristada, kandke vääriskive, mis on roosa safiir või spinell. Pruunid silmad sobivad kõige paremini punaste vääriskividega, nagu granaat ja rubiin. Pruunide silmade kontrastiks kandke sügavsiniseid vääriskive, nagu sinine safiir.Sarapuu silmad sobivad hästi roheliste vääriskividega, nagu smaragd ja peridoot. Rohelised silmad näevad suurepärased välja ka roheliste vääriskividega, nagu nefriit ja smaragd.

9
Sobitage oma ehted oma isikupäraga. Mõned inimesed eelistavad sobitada oma ehteid millegi vähem käegakatsutavaga – oma isikupäraga. Enamik inimesi teeb seda loomulikult, miks mitte jõuda kurvist ette ja teha seda meelega? Lahked, julged inimesed kipuvad ühel randmel kandma suuri esemeid, nagu suuri, julgeid sõrmuseid või palju käevõrusid. Reserveeritud inimesed kannavad tõenäolisemalt ühte väikest vääriskivide või paari kõrvarõngaid, võib-olla ka sellele sobivat sõrmust. Tavaliselt on see lemmikteos. Ekstsentrilised inimesed eelistavad vintage-tükke. Midagi, mis on ainulaadne, mida keegi teine ​​ei kanna. Arvestage ka oma elustiiliga. Näiteks kui olete aktiivne inimene, võite vältida suuri kõrvarõngaid, mis võivad kergesti asjade külge kinni jääda. Selle asemel võite valida naastud või väga väikesed rõngad.