Kuidas valada Guinnessi bassi mustaks ja pruuniks

Heledamat värvi ale’i tipus hõljuvas tumedas Guinnessi stoutis on midagi maagilist. Need lihtsad juhised aitavad teil seda maagiat enda ja oma sõprade jaoks uuesti luua. Nautige!

1
Hoidke oma pinti klaasi nurga all. Täitke aeglaselt veidi üle poole Bass Ale’iga. See näeb välja 2/3 täis, kaasa arvatud pea. Ärge kartke saada õllele kena ja paks pea. See aitab teil oma tasemeid eraldada.

2
Valage Guinnessi õrnalt peale. Aeglustage Guinnessi voolu juhtimist kuni nireni. Kui kasutate purki, veenduge, et te ei vala liiga aeglaselt, muidu imbub see mööda külgi alla.

3
Täida ülaosani, lastes Guinnessil klaasi külge lüüa. Kui pea on veidi settinud, lisage veel veidi.

4
Haara klaas. Ideaalne läbipaistev pintklaas, kuid toimib ka selge õlleflööt. Kõik, mida näete, on tõesti piisavalt suur.

5
Valage Pale Ale nurga all klaasi. Valage, kuni see on paksu peaga umbes 2/3 täis. Kui pea settib, on see peaaegu 1/2 täis.

6
Hoidke lusikat tagurpidi klaasi kohal. Voolu väljutamiseks valage Guinnessi tagurpidi lusika keskele. Valage aeglaselt, kuid enesekindlalt – see peab olema pidev voolus, vastasel juhul voolab see mööda pudelit või purki, mitte üle lusika.

7
Lase tõusta ja settida. Vajadusel lisage veidi rohkem Guinnessi. Nautige!