Kuidas torusid korralikult härmatada

Imeilusaid jääküpsiseid ja kooke, nagu pagaritöökodades näete, pole ka kodupagaril raske valmistada. See nõuab lihtsalt õigete tööriistade kasutamist, õigete tehnikate õppimist ja harjutamist. Alustage allpool toodud esimese sammuga, et aidata teil jääküpsiseid ja kooke nagu professionaal.

1
Õppige oma glasuuri jaoks õiget konsistentsi ja retsepti. Liiga paks ning glasuur ja torustik on liiga raskesti määrimiseks ja võivad koogi pinna rebida. Liiga õhuke ja tulemused on liiga vedelad ja raskesti kontrollitavad. Ka šokolaad ja muud glasuuris kasutatavad koostisosad võivad mõjutada selle käitumist.

2
Valige vedela toiduvärvi asemel geelpasta toiduvärv. Need geelpasta värvikomplektid on paksemad kui vedelad värvained, mis võivad muuta teie esialgse glasuuri õhemaks, mis võib põhjustada probleeme.

3
Valige sidemetega kondiitrikotid. Ühendused on kondiitritoodete koti kõvast plastikust “korgid”, mis hoiavad otsa koti küljes. Ots on see, mis paneb glasuuri välja tulema erineva kuju, paksusega jne. Nende olemasolu võimaldab teil vahetada erinevaid otsikuid, ilma et peaksite glasuuri ühest kondiitrikotist teise transportima.

4
Lase koogil või küpsisel enne glasuurimist maha jahtuda. On ahvatlev tahta glasuuri panemist, kuid soojale koogile või küpsisele glasuuri panemine sulab ja hakkab kõikjale immitsema. Samuti tekitab soojale koogile glasuuri või glasuuri kandmine nähtavale koogipuru või jääpinna.

5
Loo sile alus. Iga glasuuriga töötamiseks on vaja sileda alust, millele teine ​​glasuur kleepuks. See on kergelt jahutatud võikreem, mida kantakse peale sirge glasuuriga. Soe võikreem libiseb ja libiseb koogi külgedelt ning külm võikreem praguneb ja võib olla kõva nagu kivi, mis muudab selle pealekandmise keeruliseks.

6
Jahutage glasuur kihtide vahel, kuni see taheneb (viisteist minutit). Selle sammu vahelejätmine toob kaasa glasuuri koorimise, mis paljastab selle all oleva koogi.

7
Sisestage ots koti põhja. Erinevate otste kasutamine annab glasuurile erineva kuju ja paksuse.

8
Täida saiakott glasuuriga. Hoidke koti otsa all. Mansett (too kotipealne üle käe). Teise käega täitke kott spaatliga, kraapides spaatli servad vastu kotti, et glasuur vabaneks. Soovi korral võid koti pealse ka kõrge klaas- või plastanuma kohale kinnitada ja kondiitrikotti spaatliga glasuuriga täita. Ärge täitke kotti rohkem kui poole võrra.

9
Vajuta ühe käega tainapealne ülaserva kokku tõmmates suletuna. Vajutage teise käe pöidla ja nimetissõrmega tihedalt kotti, et eemaldada õhutaskud, surudes glasuuri kotti ja kaunistusotsikusse. Umbes nagu hambapasta tuubist välja pigistamine.

10
Keerake koti ülaosa sulgemiseks ja rõhu säilitamiseks. Hoidke kotti korralikult. Paremakäeliste jaoks asetage parem käsi peal. Parem käsi on teie pigistaja ja vasak käsi on juht. Vasakukäelised, asetage vasak käsi üles ja parem käsi alla. Ridade ja kirjutamise jaoks hoidke kotti otse üleval. Teiste kujunduste puhul hoidke kotti nurga all.

11
Harjutage lööke ja õppige kasutama õiget survet. See on inimestel erinev ja sarnaneb projekti jaoks paberile õige koguse liimi pigistamisega. Harjutada saab küpsetuspaberi kasutamist. Kirjutage tähed paberile ja kasutage seda pärgamendipaberi all juhisena.

12
Kasutage hambaorki, et kaardistada oma aluskattekihile konkreetne kujundus. Torka glasuurisse augud, et luua kujundusele viide. Kui teete vea, võtke lihtsalt spaatel ja pühkige augud ära ja alustage uuesti.

13
Jälgige küpsisevormi abil võrdluskujundus. Vajutage küpsiselõikur õrnalt glasuurile ja järgige glasuurile kandes kujundusjooni.

14
Jahutage glasuuri erinevate kujunduste või värvide pealekandmise vahel. See tagab juba peal oleva tordi või küpsise kujunduste väiksema kahjustumise ning aitab vältida ka värvide levikut ühelt värvilt teisele.