Kuidas tellida toidukaupu Internetist Walmartist Androidis

See Selgitatud näitab teile, kuidas tellida Walmartist toidukaupu, kasutades Android-nutitelefoni, kas Walmart Grocery rakenduse või Walmart Grocery veebisaidi kaudu. Tellimuste esitamiseks vajate Walmart Online’i kontot, seega on oluline enne jätkamist konto seadistada.

1
Avage Google Play poe rakendus. Sellel on valge ikoon punase, oranži, sinise ja rohelise noolega ning sellele pääseb juurde avaekraanilt.

2
Navigeerige rakendusse Walmart Grocery. Lihtsalt tippige otsinguribale “walmart grocery— ja puudutage otsingutulemuste loendis Walmart Grocery (oranž kuue valge joonega ikoon).

3
Valige Install. See laadib rakenduse teie telefoni alla.

4
Avage rakendus Walmart Grocery. Tavaliselt leiate selle ikooni rakenduste sahtlist või avaekraanilt või puudutage lihtsalt rakenduse Play poe lehel nuppu AVA.

5
Logige sisse oma Walmart Online’i kontole. Puudutage ekraani allosas asuva menüüpaani paremas alanurgas vahekaarti Konto, mis suunab teid rohkemate valikutega lehele. Kui olete seal, kerige alla ja valige Logi sisse/Loo konto. Kui teil pole kontot veel seadistatud, järgige pärast valiku Logi sisse/Loo konto valimist konto seadistamise juhiseid.

6
Otsige toiduaineid, mida soovite tellida. Puudutage lihtsalt ekraani allosas menüüpaanil Konto kõrval olevat vahekaarti Otsi ja sisestage otsinguribale tellitava(te) toidu(te) nimi.

7
Lisage oma tellimusele üksused. Puudutage nuppu Lisa, mis kuvatakse tellitavat toodet kuvava ikooni paremas alanurgas.

8
Enne ostmist vaadake oma tellimus üle. Saate puudutada ekraani paremas ülanurgas ikooni Ostukorv, et kuvada oma tellimus ja teha selles muudatusi, näiteks muuta teatud kauba kogust või eemaldada kõik kaubad, mida otsustate mitte osta.

9
Valige Jätka kassasse.

10
Puudutage lehe ülaosas valikut Kättetoimetamine või Kohaletoimetamine. Kohaletoimetamine nõuab lisatasu ja see pole kõigis piirkondades saadaval. Kui valite selle valiku, palub rakendus teil sisestada tarneaadress. Aadressi lisamiseks klõpsake ekraani paremas ülanurgas nuppu Lisa. Kui valite järeletulemise, peate valima oma eelistatud poe, klõpsates suvandil Muuda. Samuti peate valima kättesaamise kuupäeva ja kellaaja.

11
Puudutage valikut Jätka.

12
Kui küsitakse, sisestage oma makseteave.

13
Esitage oma tellimus. Protsessi lõpetamiseks peate võib-olla puudutama nuppu Salvesta kaart.

14
Avage oma telefoni Interneti-brauser ja minge aadressile https://grocery.walmart.com/. See suunab teid Walmarti toidukaupade veebisaidile.

15
Logige sisse oma Walmart Online’i kontole. Puudutage lehe paremas ülanurgas vahekaarti Tere, Logi sisse ning sisestage oma e-posti aadress ja parool. Kui teil pole kontot, valige sisselogimislehe allservas Loo uus konto ja järgige seadistamise juhiseid. konto.

16
Valige pealevõtmise koht ja kuupäev.

17
Otsige tooteid, mida soovite tellida. Lihtsalt sisestage iga üksuse nimi veebisaidi avalehe ülaosas asuvale otsinguribale.

18
Lisa kaubad ostukorvi. Puudutage lisatava kauba kõrval olevat valikut Lisa ostukorvi. Tellimiseks peate maksma vähemalt 30 dollarit, seega veenduge, et tellite kõik, mida vajate.

19
Enne ostmist vaadake oma tellimus üle. Puudutage ekraani paremas ülanurgas nuppu Ostukorv, et vaadata kõiki praeguses tellimuses olevaid tooteid ja teha tellimuses enne selle esitamist muudatusi.

20
Puudutage valikut Check Out. Kui olete veendunud, et tellimus on esitamiseks valmis, võite jätkata ostu sooritamist.

21
Valige tellimuse kättesaamiseks eelistatud viis. Toidukaupade kojutoomiseks võite jätkata järeletulemise valikutega või valida Kohaletoimetamine. Kohaletoimetamine ei pruugi teie piirkonnas saadaval olla, seega on kõige parem valida Pickup, kui te pole kindel, kas toiduained toimetatakse teie aadressile või ei soovi kohaletoimetamistasu maksta.Vastuvõtukoha muutmiseks puuduta vahekaardil Järeletulemise kuupäeva muutmiseks nuppu Muuda.Kokkutulemise kuupäeva muutmiseks puuduta vahekaardil Reserveeri ajapilu nuppu Vaata aegu.

22
Puudutage valikut Esita tellimus. Teie tellimus töödeldakse ja toimetatakse teie kokkulepitud kättetoimetamiskohta või teie kodusele aadressile.